LCD TV

  LCD TV

  Staňte sa súčasťou akcie.

  V hlavnej úlohe sa predstaví najnovší ultra tenký TV s LED podsvietením a technológiou Pixel Precise HD od spoločnosti Philips – vychutnajte si príjemnú filmovú atmosféru priamo u vás doma. Tento displej Full HD 1080p v kombinácii s výnimočne tenkým dizajnom vás vždy zaručene vtiahne priamo do deja. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD TV

102 cm (40”), Full HD 1080p, digitálny televízor 40PFL7664H/12 Nájsť podobné výrobky

Staňte sa súčasťou akcie.

Vďaka ultra tenkému tvaru a LED podsvieteniu

 • Pixel Precise HD s LED pre mimoriadnu ostrosť a čistotu

  Pixel Precise HD s LED pre mimoriadnu ostrosť a čistotu

  Technológia Pixel Precise HD s LED je založená na základoch mnohokrát ocenenej technológie Pixel Plus. Vďaka 4 triliónom farieb a technológii HD Natural Motion posúva kvalitu obrazu na vyššiu úroveň – preto budú vaše filmy plynulé a obraz ostrý ako britva. Získate najrýchlejší 100 Hz LCD TV vo svojej kategórii s časom odozvy len 3 ms. Spolu s technológiou LED vám umožní vychutnávať si dych vyrážajúci obraz s vysokým jasom a mimoriadnou ostrosťou pohybu pri všetkých filmoch aj športoch.

 • LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. Je plne nadčasová, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov, vrátane tých najnovších ako disky Blu-ray a moderných herných konzol HD. Spracovanie signálu je na tej najvyššej úrovni, aby podporovalo túto oveľa vyššiu kvalitu a rozlíšenie obrazu. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, s úžasným jasom a farbami.

 • Ultra štíhly a tenký TV, ktorý sa dokonale hodí do vašej obývačky

  Ultra štíhly a tenký TV, ktorý sa dokonale hodí do vašej obývačky

  Vďaka najmodernejšej technológii displeja tohto 40" (100 cm) televízora je jeho tvar ultra tenký a zároveň dokonale štíhly. S rámikom širokým len 2,8 cm zapadne do kompaktných priestorov a umožní vám intenzívnejší divácky zážitok, ktorý nevyžaduje veľa priestoru. Ultra tenký profil 3,9 cm mu dodáva minimalistický vzhľad, ktorý elegantne zapadne do každého interiéru. Montuje sa na stenu alebo na elegantný stojan. Pokročilá technológia v dych vyrážajúcom dizajne.

 • Philips Net TV pre populárne služby online vo vašom TV

  Philips Net TV pre populárne služby online vo vašom TV

  Zažite bohatý výber služieb online prostredníctvom Philips Net TV. Vychutnajte si filmy, obrázky, zábavu s využitím informačných technológií a iný internetový obsah priamo v TV, a to všade, kde budete chcieť. Jednoducho pripojte vašu domácu sieť prostredníctvom ethernetového pripojenia a pomocou diaľkového ovládania získate priamy prístup k želanému obsahu na sledovanie. Ponuka Philips vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke vášho TV. Okrem toho môžete prostredníctvom počítačovej siete s certifikáciou DLNA a pomocou diaľkového ovládania sledovať videá alebo prezerať obrázky uložené v počítači.

 • 100 Hz LCD, 3 ms pre najvyššiu ostrosť pohybu

  100 Hz LCD, 3 ms pre najvyššiu ostrosť pohybu

  100 Hz LCD dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Technológia Double Frame Rate Insertion (Dvojnásobné snímkovanie) funguje s obnovovacou frekvenciu 100 Hz. Zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD, čím sa dosahuje výkon s časom odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blur-Edge-Width; BEW). Táto jedinečná technológia spoločnosti Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch na úplne novú úroveň.

 • HD Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s plným HD

  HD Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s plným HD

  Spoločnosť Philips vynašla technológiu HD Natural Motion, aby minimalizovala efekt trhaných pohybov, ktorý je vidieť pri pohyblivých scénach. Mnohokrát ocenený algoritmus vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhavé prechody, ako vo vysielaní, tak aj vo filmových nahrávkach (ako sú disky DVD a Blu-Ray). Výsledkom je plynulá reprodukcia obrazu a vynikajúca ostrosť, ktoré zaručujú vyššiu úroveň diváckeho zážitku.

 • O 40 % energeticky úspornejší v porovnaní so štandardnými plochými TV

  O 40 % energeticky úspornejší v porovnaní so štandardnými plochými TV

  O 40 % vyššia energetická úspornosť v porovnaní so štandardnými plochými TV. Pri použití najnovšej technológie podsvietenia pomocou diód LED sa televízor s LED podsvietením považujú za správnu voľbu pre udržateľný rozvoj vďaka jeho dlhšej životnosti a oveľa nižšej spotrebe energie, ako majú plazmové a štandardné LCD TV. Na rozdiel od podsvietení CCFL sa pri výrobe LED nepoužíva ortuť. Navyše sa dizajn televízorov značky Philips od generácie po generáciu zlepšuje, čo prináša vyššiu efektivitu pri používaní materiálov a nižšiu spotrebu energie bez kompromisov v oblasti bezpečnosti a kvality života. To je dobrá správa – dnes pre vás, a zajtra pre vaše deti.

 • Pripojenie počítačovej siete DLNA pre sledovanie videa z počítača

  Pripojenie počítačovej siete DLNA umožňuje sledovať video, zobraziť obrázky a počúvať hudbu z počítača

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T MPEG4 len pre: Francúzsko, Spanielsko, Dánsko, Nórsko, Fínsko, Švédsko. DVB-C MPEG4 len pre zvolených poskytovateľov: Dánsko, Nórsko, Fínsko, Švédsko. Najaktuálnejšie informácie sú dostupné na štítku s typom TV prijímača alebo na stránke www.philips.com/support pod číslom konkrétneho typu.
 • Net TV – Ponuka služieb závisí od krajiny a podlieha podmienkam používania.
 • Je potrebný voliteľný modul Philips DVB-S (č. dielu PFS0001, dostupný len v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku)

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať