Essence

LCD TV

  Essence

  LCD TV

  Len obraz na stene a nič viac

  Essence TV kombinuje najmodernejšiu technológiu HD s ultra-tenkým štýlovým dizajnom. Obrazovka je pripojená pomocou jedného kábla k centrálnej jednotke s viacerými možnosťami pripojenia, čím predchádzate hromadeniu káblov v okolí vašej obrazovky. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Essence LCD TV

107 cm (42”), DVB-T 42PES0001D/10 Nájsť podobné výrobky

Len obraz na stene a nič viac

 • Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom, čo má za následok prirodzenejší obraz. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu, a to bez ohľadu na to, čo pozeráte. Čistý obraz, ktorý je ostrý ako britva, zaisťuje zaznamenanie rušenia a hluku a zníženie vo všetkých zdrojoch obsahu - od multimédií po bežnú TV.

 • Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Vychutnajte si akčné scény bez trhania obrazu. Technológia Perfect Natural Motion vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhané prechody, ako vo vysielaní, tak aj v nahrávkach (vrátane filmov v rozlíšení 1080p alebo v rozlíšení 24p True Cinema pri diskoch Blu-Ray a DVD). Výsledkom je plynulejší a diskrétnejší obraz so špičkovou ostrosťou. Vychutnajte si pohyb, ktorý prekonáva filmovú kvalitu kina!

 • 100Hz Clear LCD s výkonom 2 ms pre úžasnú ostrosť pohybu

  100Hz Clear LCD s výkonom 2 ms pre úžasnú ostrosť pohybu

  100 Hz Clear LCD vytvára extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu. Technológia Double Frame Rate Insertion zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD panelom, čím sa dosahuje výkon s časom odozvy 2 milisekundy. Teraz si môžete vychutnávať čistý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke.

 • Bezproblémové pripevnenie na stenu s inteligentnou vyrovnávacou konzolou

  Bezproblémové pripevnenie na stenu s inteligentnou vyrovnávacou konzolou

  Inteligentná vyrovnávacia konzola Essence umožňuje bezproblémové upevnenie obrazovky na stenu. Inteligentná vyrovnávacia konzola Essence má zaoblený tvar a je možné ju jednoducho upevniť. Obrazovku je možné jednoducho zavesiť na konzolu pomocou konektorov na zadnej strane obrazovky. Obrazovku je možné jednoducho vyrovnať, hoci konzola nie je namontovaná rovno.

 • Výnimočne tenká obrazovka s minimalistickým dizajnom

  Výnimočne tenká obrazovka s minimalistickým dizajnom

  Obrazovka Essence je výnimočne tenká obrazovka s minimalistickým dizajnom z kvalitných materiálov. Štíhlosť obrazovky zaručuje priľnutie obrazu k stene. Rám okolo obrazu je tak malý, že robí len to, na čo bol určený: ohraničuje obraz.

 • Vďaka centrálnej jednotke s možnosťami pripojenia s jediným káblom predídete hromadeniu káblov

  Vďaka centrálnej jednotke s možnosťami pripojenia s jediným káblom predídete hromadeniu káblov

  Medzi obrazovkou a centrálnou jednotkou je len jediný kábel. Kábel zabezpečuje napájanie pre obrazovku, preto pre obrazovku nie je nevyhnutný žiadny dodatočný prívod napájania.

 • HD ready 1080p pre najkvalitnejšie zobrazovanie obrazu v rozlíšení Full HD

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu TV signálov v plnom vysokom rozlíšení z HD zdrojov, napríklad vysielania HDTV alebo Blu-ray disku. HD ready 1080p je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitný obraz omnoho prevyšujúci kvalitu HD Ready. Spĺňa prísne štandardy vydané organizáciou EICTA a tým prináša HD obrazovku schopnú naplno využiť výhody rozlíšenia a kvality obrazu TV signálu s vysokým rozlíšením Full HD 1920x1080p. Obsahuje univerzálne pripojenie pre analógové YPbPr aj nekomprimované digitálne pripojenie DVI alebo HDMI s podporou HDCP. Dokáže zobraziť progresívne signály 1080p pri frekvenciách 24, 50 a 60 Hz.

 • Spracovanie 2250 triliónov farieb

  Živý a prirodzený obraz z najpokrokovejšieho spracovania farieb. 17-bitová saturácia farieb optimalizuje každý z 3 farebných kanálov (RGB) a poskytuje celkový výkon spracovania 2250 triliónov farieb. Vytvára živšie farby, pričom zachováva vynikajúcu ostrosť. Zdokonalené algoritmy rozpoznávajú odtiene pokožky a jemné farebné odtiene a ich spracovaním dodávajú obrazu tie najprirodzenejšie farby.

 • Dynamický kontrast 66000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia Dynamic Contrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami.

 • Integrovaný digitálny tuner pre príjem DVB-T

  Integrovaný digitálny DVB-T tuner vám umožní prijímať signál digitálnej pozemnej televízie bez potreby dodatočného koncového prijímača. Vychutnajte si kvalitnú televíziu bez zbytočných komplikácií.

 • Pripojenie DLNA do siete PC na prehliadanie obsahu PC a domácej siete

  Pripojenie do siete PC umožňuje jednoduchý prístup k osobným fotografickým a hudobným materiálom vo vašom PC alebo domácej sieti. Používa pripojenie Ethernet (LAN) s protokolom DLNA, ktorý zaistí bezproblémovú vzájomnú spoluprácu produktov s certifikáciou DLNA. Po pripojení vášho TV k domácej sieti budete mať prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Prehliadajte si svoju zbierku digitálnych fotografií a hudobných súborov na PC cez domácu sieť LAN. Intuitívne používateľské rozhranie TV vám ich sprístupní stlačením tlačidla

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách
 • Maximálna hĺbka obrazovky : 49,8 mm

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať