LCD TV

  LCD TV

  Očarte svoje zmysly

  Ponorte sa do fascinujúceho sveta sledovania. Obsahuje funkcie LED Lux Display, MPEG4 HDTV* a Perfect Pixel HD Engine, a TV v sebe spája technológie Perfect Motion, Perfect Colors a Perfect Contrast s Ambilight Spectra 2 Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Očarte svoje zmysly

 • Ambilight Spectra 2 zdokonaľuje zážitok z pozerania

  Ambilight Spectra 2 zdokonaľuje zážitok z pozerania

  S pomocou Ambilight Spectra 2 prehĺbte zážitok zo sledovania. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obrazovku projekciou svetelnej žiary zo zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Ambilight automaticky nastaví farbu a jas svetla obklopujúceho televízor tak, aby bolo vhodné vzhľadom na obraz, čím sa dosahuje pútavý zážitok zo sledovania. S Ambilight Spectra 2 filmy naozaj ožívajú!

 • Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom, čo má za následok prirodzenejší obraz. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu, a to bez ohľadu na to, čo pozeráte. Čistý obraz, ktorý je ostrý ako britva, zaisťuje zaznamenanie rušenia a hluku a zníženie vo všetkých zdrojoch obsahu - od multimédií po bežnú TV.

 • Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Vychutnajte si akčné scény bez trhania obrazu. Technológia Perfect Natural Motion vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhané prechody, ako vo vysielaní, tak aj v nahrávkach (vrátane filmov v rozlíšení 1080p alebo v rozlíšení 24p True Cinema pri diskoch Blu-Ray a DVD). Výsledkom je plynulejší a diskrétnejší obraz so špičkovou ostrosťou. Vychutnajte si pohyb, ktorý prekonáva filmovú kvalitu kina!

 • 100Hz Clear LCD s výkonom 2 ms pre úžasnú ostrosť pohybu

  100Hz Clear LCD s výkonom 2 ms pre úžasnú ostrosť pohybu

  100 Hz Clear LCD vytvára extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu. Technológia Double Frame Rate Insertion zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD panelom, čím sa dosahuje výkon s časom odozvy 2 milisekundy. Teraz si môžete vychutnávať čistý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke.

 • Obrazovka LED Lux Display pre extrémny kontrast a žiarivosť

  Obrazovka LED Lux Display vytvára najvyšší možný kontrast s úchvatnou žiarivosťou a farbami. Revolučné nové LED diódy sú použité v mriežke ako podsvietenie LCD obrazovky. Viac ako tisíc LED diód sa používa selektívne. Tvoria brilantné svetlo v svetlých častiach obrazu a sú stlmené na najnižšie úrovne v tmavých častiach a scénach. To vytvára obraz s najtmavšou čiernou spolu s maximálnym svetelným výstupom a farbou vo svetlým častiach. Výsledkom je úžasný obraz s extrémnym kontrastom, ostrosťou a sýtymi farbami.

 • Dynamický kontrast 2 000 000:1 pre absolútne brilantné obrazy

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. LED podsvietenie to ponúka vďaka unikátnemu lokálnemu utlmeniu LED diód. Tvorí svetlo tam, kde je potrebné a udržiava tmavé oblasti úplne čierne. Vynikajúce tlmenie umožnené LED diódami umožňuje neporovnateľný pomer dynamického kontrastu 2 000 000:1. Po prvý krát sú obrazy tvorené s extrémne tmavou čerňou a zároveň sýto farebnými svetlými časťami.

 • HD ready 1080p pre najkvalitnejšie zobrazovanie obrazu v rozlíšení Full HD

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu TV signálov v plnom vysokom rozlíšení z HD zdrojov, napríklad vysielania HDTV alebo Blu-ray disku. HD ready 1080p je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitný obraz omnoho prevyšujúci kvalitu HD Ready. Spĺňa prísne štandardy vydané organizáciou EICTA a tým prináša HD obrazovku schopnú naplno využiť výhody rozlíšenia a kvality obrazu TV signálu s vysokým rozlíšením Full HD 1920x1080p. Obsahuje univerzálne pripojenie pre analógové YPbPr aj nekomprimované digitálne pripojenie DVI alebo HDMI s podporou HDCP. Dokáže zobraziť progresívne signály 1080p pri frekvenciách 24, 50 a 60 Hz.

 • LCD so širokým farebným rozsahom pre skvelé farby

  Funkcia x.v.Color je zárukou realistickej reprodukcie farieb, ktorá presne zachytáva tón, odtieň a hĺbku a poskytuje široký rozsah farieb s takmer dvojnásobným počtom farieb oproti priestoru farieb sRGB. Funkcia x.v.Color vytvára variácie farieb, ktoré sú veľmi blízke tomu, čo dokáže rozoznať ľudské oko – zvyšuje dokonca aj kvalitu videa vo vysokom rozlíšení. Televízory kompatibilné s funkciou x.v.Color reprodukujú obraz v takmer rovnakej kvalite, v akej bol zaznamenaný.

 • Spracovanie 2250 triliónov farieb

  Živý a prirodzený obraz z najpokrokovejšieho spracovania farieb. 17-bitová saturácia farieb optimalizuje každý z 3 farebných kanálov (RGB) a poskytuje celkový výkon spracovania 2250 triliónov farieb. Vytvára živšie farby, pričom zachováva vynikajúcu ostrosť. Zdokonalené algoritmy rozpoznávajú odtiene pokožky a jemné farebné odtiene a ich spracovaním dodávajú obrazu tie najprirodzenejšie farby.

 • Príjem MPEG4 HDTV cez tuner štandardu DVB-T a DVB-C*

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. HDTV umožňuje prijímanie pozemného vysielania vo vysokom rozlíšení prostredníctvom vstavaného tunera. Podporuje signály štandardu DVB-T a DVB-C pre formáty MPEG-2 a MPEG-4. Bez prídavného koncového prijímača získate výnimočnú kvalitu obrazu a zvuku.

 • 4 HDMI vstupy s Easylink pre pripojenie v úplnom HD rozlíšení

  Pripojenie EasyLink využíva protokol štandardu HDMI CEC na zdieľanie funkcií medzi pripojenými zariadeniami a TV. Vďaka pripojeniu EasyLink stačí na ovládanie hlavných funkcií TV a pripojených zariadení len jedno diaľkové ovládanie. HDMI vytvára nekomprimované digitálne pripojenie RGB od zdroja na obrazovku a dosahuje tak jedinečnú kvalitu obrazu. HDMI používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. S 3 HDMI vstupmi na zadnej stene a 1 HDMI na bočnej stene TV môžete pripojiť viacero zdrojov HD, napr. koncový prijímač HD, prehrávač Blu-ray a hernú konzolu alebo digitálny kamkordér.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách
 • DVB-T MPEG4 len pre: Francúzsko, Spanielsko, Dánsko, Nórsko, Fínsko, Švédsko. DVB-C MPEG4 len pre zvolených poskytovateľov: Dánsko, Nórsko, Fínsko, Švédsko. Najaktuálnejšie informácie sú dostupné na štítku s typom TV prijímača alebo na stránke www.philips.com/support pod číslom konkrétneho typu.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať