Tenký LED TV s rozlíš. 4K UHD so sys. Android™

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/50put6400_12/50put6400_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Tenký LED TV s rozlíš. 4K UHD so sys. Android™

  Tenký LED TV s rozlíš. 4K UHD so sys. Android

  Tento televízor série 6400 s rozlíšením Ultra HD obsahuje kombináciu technológie Pixel Plus Ultra HD, dvojjadrového procesora a výkonného operačného systému Android, takže prináša plynulý a krásny obraz. Celý zážitok dopĺňajú štíhle krivky televízora, elegantný otvorený stojan a množstvo funkcií. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

6000 series Tenký LED TV s rozlíš. 4K UHD so sys. Android™

126 cm (50"), LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, Dvojjadr. procesor, rozšír. 8 GB pamäť, DVB-T/T2/C 50PUT6400/12 Nájsť podobné výrobky

Tenký LED TV s rozlíš. 4K UHD so sys. Android

s technológiou Pixel Plus Ultra HD

 • 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  Televízor Ultra HD so 4-násobne vyšším rozlíšením ako v prípade bežných televízorov Full HD. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a našej jedinečnej technológii na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním Ultra Resolution si teraz môžete pozrieť kvalitnejší obraz bez ohľadu na pôvodný obsah. Vychutnajte si zdokonalenú ostrosť, lepšie vnímanie hĺbky, výraznejší kontrast, hladký, prirodzený pohyb a bezchybné detaily.

 • Technológia Natural Motion pre plynulý, no ostrý pohyblivý obraz

  Radi sledujete filmy, ale vždy chcete len ten najlepší možný obraz. Natural Motion je naša technológia na zdokonalenie pohybu, ktorá odstraňuje chvenie a poskytne vám plynulý pohyb obrazu. Filmy sú nahrávané s obmedzenou rýchlosťou zobrazovania snímok 24 sn./s, výsledkom čoho býva chvenie. Technológia Natural Motion zdvojnásobujete počet snímok za sekundu na 50. Výsledkom je odstránenie chvenia, aby ste mohli sledovať len plynulý a ostrejší obraz.

 • Technológia Micro Dimming Pro pre neuveriteľný kontrast

  Technológia Micro Dimming Pro optimalizuje kontrast televízora na základe svetelných podmienok prostredia. Svetelný snímač a špeciálny softvér analyzujú obraz v 6400 rôznych zónach, vďaka čomu si môžete vychutnať úchvatný kontrast a kvalitu obrazu pre skutočne živý zážitok zo sledovania vo dne alebo v noci.

 • Technológia Ultra Resolution dodá každému obsahu svieži obraz v rozlíšení Ultra HD

  Technológia Ultra Resolution skonvertuje každý obsah na obrazovke na ostrejšie rozlíšenie Ultra HD. Táto zdokonalená technológia na zvýšenie rozlíšenia v kombinácii s jedinečnými algoritmami spoločnosti Philips na zjemňovanie línií premenia pôvodné pixely na kvalitnejšie. Výsledkom je viditeľne zdokonalený obraz s jemnejšími líniami a hlbšími detailmi.

 • Dvojjadrový procesor a OS Android pre silný výkon

  So systémom Android vo vašom televízore môžete navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je super rýchly, intuitívny a zábavný. Android skvele využíva výkon dvojjadrového procesora na rýchle a jednoduché spracovanie všetkých úloh.

 • Google Cast: využite plný potenciál vášho televízora Smart TV

  Google Cast: využite plný potenciál vášho televízora Smart TV

  Pomocou internetového obchodu Google Cast a vášho inteligentného zariadenia* môžete využiť silu vášho televízora Philips Smart TV. Umožňuje vám prehľadávať webové stránky, obsah a aplikácie a potom ich jednoduchým stlačením tlačidla preniesť do vášho televízora. Najlepšiu výhodou je, že vaše inteligentné zariadenie môžete aj naďalej používať, zatiaľ čo sa na televízore prehráva prenesený obsah.

 • Otočný stojan vám umožní vychutnať si TV z každého uhla

  Televízor s modernými a prepracovanými líniami si zaslúži stojan, ktorý ho odlíši od priemeru. Preto dizajnéri televízorov v spoločnosti Philips vytvorili tento nový otvorený kovový dizajn, ktorý nielen elegantne zapadne do vášho interiéru, ale umožní vám tiež otáčať televízorom a upravovať sledovací uhol.

 • Technológia Pixel Plus Ultra HD: objavte kvalitu obrazu v Ultra HD

  Zažite dokonale ostrý obraz v rozlíšení 4K Ultra HD od spoločnosti Philips. Technológia Philips Pixel Plus HD optimalizuje kvalitu obrazu a prináša plynulý obraz s neuveriteľnou hĺbkou a detailmi. Či už ho sledujete online alebo z disku DVD, môžete si vychutnať ostrejší obraz v rozlíšení 4K s jasnejšou bielou a hlbšou čiernou – v každom čase a z ľubovoľného zdroja.

 • Google Play™: vaše okno do sveta zábavy

  Google Play™ má k dispozícii katalóg plný vysokokvalitných hier pre všetky vekové kategórie. Optimalizované na používanie s vaším televízorom, pričom vyzerajú rovnako dobre ako sa hrajú. Nemusíte kupovať ďalšiu hernú konzolu, pretože vďaka univerzálnemu hernému ovládaču USB môžete jednoducho vyhľadávať a hrať.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Ponuka aplikácie pre Android sa líši pre každú krajinu. Podrobnosti nájdete v najbližšom obchode Google Play Store.
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Funkčnosť služby Google Cast podlieha aplikáciám Google Cast Ready a použitým zariadeniam. Bližšie informácie nájdete na stránke produktov služby Google Cast.
 • Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, operátora a krajiny, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Ponuky aplikácie Smart TV sa líšia v závislosti od modelu televízora a krajiny. Bližšie informácie nájdete na adrese: www.philips.com/smarttv.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať