Ultra tenký LED televízor Smart TV

  Ultra tenký LED televízor Smart TV

  Geniálny z každého uhla

  Predstavujeme vám televízor Elevation, ktorý prináša najúžasnejší divácky zážitok v našej histórii. Vďaka 4-strannej funkcii Ambilight XL a technológii Prism je televízor výnimočne tenký, vďaka čomu máte dojem, akoby sa vznášal v záplave svetla. Dizajn, ktorý vás očarí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Elevation Ultra tenký LED televízor Smart TV

151 cm (60"), Easy 3D, DVB-T/T2/C/S/S2 60PFL8708S/12 Nájsť podobné výrobky

Geniálny z každého uhla

Ultra tenký televízor so 4-strannou funkciou Ambilight XL

 • Predstavte si televízor, ktorý sa vznáša v žiare svetla

  Predstavte si televízor, ktorý sa vznáša v žiare svetla

  Predstavte si televízor, ktorý sa vznáša v žiare svetla. Naša doposiaľ najúžasnejšia verzia technológie Ambilight vytvára výnimočne širokú svetelnú žiaru zo všetkých štyroch strán televízora na okolitú stenu. Vaša obrazovka sa bude javiť omnoho širšia a váš divácky zážitok bude hlbší… a samotný televízor akoby sa vznášal priamo vo vzduchu. Farba svetla sa automaticky prispôsobuje obrazu na televíznej obrazovke a vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla v dokonalej súhre s obrazom na televíznej obrazovke bez ohľadu na farbu steny za ním.

 • Smart TV – celý svet online zábavy

  Smart TV – celý svet online zábavy

  Objavte svet za hranicami tradičnej televízie. Vypožičajte si a prenášajte filmy, videá, hry a ďalší obsah priamo do svojho televízora z online video obchodov. Sledujte zmeškané televízne programy svojich obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Smart TV. Spojte sa s rodinou a priateľmi cez Skype™ alebo sociálne siete. Prípadne len tak surfujte po internete!

 • Diaľkové ovládanie s kurzorom a klávesnicou – ešte presnejšie ovládanie

  Diaľkové ovládanie s kurzorom a klávesnicou – ešte presnejšie ovládanie

  Naše dokonale intuitívne diaľkové ovládanie má všetky obvyklé vymoženosti, ako sú kurzorové klávesy, ovládanie hlasitosti a tlačidlové skratky. A ako čerešnička na torte je tu pre vás tlačidlo OK – jednoduchým stlačením a podržaním môžete prechádzať po obrazovke. Kurzor pritom funguje ako myš a umožňuje vám jednoducho označovať, klikať a listovať na obrazovke. Otočte diaľkové ovládanie naopak a na druhej strane nájdete plnú klávesnicu na ľahké vkladanie textu. Najlepšie je, že naše inteligentné diaľkové ovládanie má gyroskopické snímače, a tak rozoznáva pohyby nahor a nadol – preto sa pri písaní textu nemusíte obávať, že by ste prepli kanály.

 • Wi-Fi Miracast™ – zobrazte obrazovku svojich zariadení na obrazovke televízora

  Wi-Fi Miracast™ – zobrazte obrazovku svojich zariadení na obrazovke televízora

  Sledujte, čo chcete, kde chcete a kedy chcete. Zobrazte zrkadlovú kópiu obrazovky svojich zariadení na veľkej obrazovke televízora. Pozrite si fotografie z vášho smartfónu, prenosného počítača a iných zariadení. Pripojenie vytvoríte skutočne jednoducho a túto technológiu môžete používať na rôznych zariadeniach.

 • 900 Hz Perfect Motion Rate (PMR) prináša fantastickú ostrosť pohybu

  900 Hz Perfect Motion Rate (PMR) prináša fantastickú ostrosť pohybu

  Na dosiahnutie presného, plynulého a prirodzeného pohybu obrazu vyvinula spoločnosť Philips technológiu PMR – štandard na meranie ostrosti pohyblivého obrazu. Perfect Motion Rate je výsledkom kombinácie našej jedinečnej technológie spracovania obrazu, počtu snímok zobrazených za jednu sekundu, a obnovovacej frekvencie každej snímky, dokonalosti funkcie stlmenia a technológie podsvietenia. Vyššie číslo PMR prispieva k vyššiemu kontrastu a lepšej čistote pohybu, čo pre vás zaručí dokonalý obraz.

 • Mimoriadne tenký televízor vďaka technológii Ambilight Prism

  Vychutnajte si všetky emócie, farby a hĺbku funkcie Ambilight na vašom mimoriadne tenkom televízore. Vďaka technológii Prism bolo možné umiestniť diódy LED funkcie Ambilight do stredu zadnej časti televízora. Inteligentné algoritmy nasmerujú svetlo správnym smerom, aby sa odrážalo medzi stenou a televízorom a šírilo sa smerom von, kde vám prinesie doposiaľ najväčšiu a najpríjemnejšiu žiaru funkcie Ambilight.

 • Dizajn nášho priehľadného stojana nadnáša a vytvára plávajúci efekt

  Náš prvý televízor so 4-strannou funkciou Ambilight XL si zaslúži stojan, ktorý ho povznesie nad obyčajný priemer. Preto dizajnéri televízorov Philips vytvorili priehľadný stojan, ktorý splynie s nábytkom, na ktorom je postavený. Vďaka nemu sa vám bude zdať, že sa váš televízor vznáša.

 • Špeciálny držiak na stenu navrhnutý pre 4-strannú funkciu Ambilight XL

  Spoločnosť Philips navrhla tento držiak na stenu (súčasť balenia) špeciálne na použitie so 4-strannou funkciou Ambilight XL, aby sa zaručil dokonalý efekt vznášajúceho sa televízora.

 • Služba Skype™ pre jednoduché hlasové hovory a videohovory pomocou televízora

  Objavte nový rozmer pri svojich hovoroch a podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží, nech sú kdekoľvek. Vďaka službe Skype™ vo vašom televízore môžete využívať hlasové hovory a videohovory z pohodlia svojej obývačky. Stačí k televízoru pripojiť kameru pre Skype™ značky Philips (súčasť balenia) a môžete si ihneď vychutnať obraz a zvuk vynikajúcej kvality z pohodlia svojej pohovky.

 • Aplikácia MyRemote – ovládajte televízor pomocou telefónu alebo tabletu

  Ovládajte svoj televízor a nahrávajte programy odkiaľkoľvek aj bez diaľkového ovládania pomocou jednej jednoduchej aplikácie. Premeňte svoj tablet alebo smartfón na univerzálne diaľkové ovládanie so všetkými možnosťami pôvodného diaľkového ovládania a ďalšími funkciami ako napríklad zadávaním textu. Funkcia SimplyShare prenesie obsah zo zariadenia na obrazovku televízora. Pomocou funkcie Wi-Fi Smart Screen zasa môžete preniesť digitálne televízne vysielanie do vašich zariadení. Nezmeškajte svoje obľúbené programy a nahrajte si ich odkiaľkoľvek pomocou funkcie nahrávania v aplikácii MyRemote. Stačí vyhľadať reláciu, ktorú si chcete nahrať a pozrieť neskôr, v sprievodcovi TV programom. Inteligentný televízor si predsa zaslúži skutočne inteligentnú aplikáciu.

 • Perfect Pixel HD – náš cenami ovenčený systém na zabezpečenie kvality obrazu

  Navrhnuté pre náš najdokonalejší obraz bez kmitania s neprekonateľnou ostrosťou a jasom. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzených detailov, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • Aplikácia MyRemote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať