Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pfs5909_12/65pfs5909_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

  Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

  Sérii Smart televízorov LED s rozlíšením Full HD Philips 5909 sme dali výnimočne úzky rám a štíhly tvar, ktoré definujú váš divácky zážitok. Pridali sme engine Pixel Precise HD s technológiou Digital Natural Motion, vďaka ktorému oceníte každý detail. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

5000 series Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

165 cm (65”), Full HD LED TV, Dvojjadrový procesor, DVB-T/T2/C/S/S2 65PFS5909/12 Nájsť podobné výrobky

Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

So službou Smart TV

 • Štíhly tvar dokonale zapadne do vášho interiéru

  Štíhly tvar dokonale zapadne do vášho interiéru

  Televízor Philips so štíhlym profilom vynikne vďaka svojim elegantným sofistikovaným rozmerom. Prečo by predsa televízor nemohol byť rovnako krásny ako funkčný?

 • Koncept nôh po okrajoch vytvára vzdušný, plávajúci efekt

  Koncept nôh po okrajoch vytvára vzdušný, plávajúci efekt

  Náš tím bral pri vytváraní nového televízora do úvahy každý aspekt: od technológie až po dizajn. Nové nohy po okrajoch boli navrhnuté tak, aby vytvorili pod televízorom priestor, v ktorom by normálne nachádzal štandardný stojan, čím prinášajú intenzívnejší divácky zážitok. Výsledok? Televízor, ktorý má sebavedomý vzhľad ako z budúcnosti.

 • Digital Natural Motion pre plynulý pohyb v obraze

  Digital Natural Motion pre plynulý pohyb v obraze

  Milujete akčné filmy, športové prenosy a hry a zároveň vyžadujete tú najvyššiu kvalitu obrazu. Ocenená technológia zdokonalenia pohybu Digital Natural Motion od spoločnosti Philips minimalizuje chvenie, takže si môžete vychutnať fantasticky ostrý a plynulý obraz, o akom by sa vám ani nesnívalo.

 • 600 Hz PMR pre bezchybný pohyb obrazu

  600 Hz PMR pre bezchybný pohyb obrazu

  Nič neprekoná adrenalín, ktorý prinášajú hry, rýchle tempo športových prenosov alebo akčných filmov. Práve preto je tento televízor Philips vybavený technológiou 600 Hz Perfect Motion Rate, s ktorou si môžete vychutnať bezchybne plynulý obraz. A ak vám od vzrušenia poskočí srdce, obraz skákať určite nebude.

 • Smart TV: brána do úplne nového sveta

  Smart TV: brána do úplne nového sveta

  Objavte inteligentnejší divácky zážitok, ktorý toho prináša viac ako tradičné televízory. Požičajte si a sledujte filmy, videá a hry z online videoobchodov. Sledujte archívy svojich obľúbených televíznych kanálov a vychutnajte si rastúci výber online aplikácií, ako napr. YouTube.

 • Aplikácia MyRemote: inteligentnejší spôsob interakcie s televízorom

  Aplikácia MyRemote: inteligentnejší spôsob interakcie s televízorom

  Ovládajte svoj televízor Philips priamo zo svojho smart zariadenia. Vďaka aplikácii MyRemote je teraz oveľa jednoduchšie zdieľať obsah inteligentného zariadenia s televízorom (funkcia SimplyShare), preniesť televízne vysielanie na tablet (funkcia Wi-Fi Smart Screen) alebo získať aktuálne informácie vďaka sprievodcovi TV programom, ktorý vám umožní vybrať si relácie na sledovanie.

 • Wi-Fi Miracast™ – obrazovka vášho smartfónu priamo na televízore

  Wi-Fi Miracast™ – obrazovka vášho smartfónu priamo na televízore

  Prenášajte obraz zo smart zariadenia na obrazovku svojho televízora a podeľte sa oň s priateľmi a rodinou. Od fotografií, cez videá, hry a ďalší obsah – prenášajte všetko zo svojho smartfónu a tabletu na veľkú obrazovku pomocou jednoduchého príkazu.

 • Služba Skype™ spája ľudí (voliteľná kamera)

  Služba Skype™ spája ľudí (voliteľná kamera)

  Objavte nový rozmer pri svojich hovoroch a podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží, nech sú kdekoľvek. Vďaka službe Skype™ vo vašom televízore môžete využívať hlasové hovory a videohovory z pohodlia svojej obývačky. Stačí k televízoru pripojiť voliteľnú kameru pre Skype™ značky Philips (PTA317) a hneď si môžete vychutnať video a zvuk výbornej kvality z pohodlia svojej pohovky.

 • Aplikácia Cloud Explorer a Dropbox™: zdieľanie priamo na veľkú obrazovku

  Aplikácia Cloud Explorer a Dropbox™: zdieľanie priamo na veľkú obrazovku

  Aplikácia Cloud Explorer uľahčuje zdieľanie vďaka prístupu k účtu Dropbox™ priamo cez televízor. Jednoducho stiahnite a sledujte obsah, ktorý máte uložený online, priamo na svojom televízore. Čo tak podeliť sa o zábavu? Obsah môžete jednoducho odovzdať online a sledovať spolu s priateľmi a rodinou po celom svete cez zdieľané účty Dropbox™.

 • Klient Multiroom – sledujte aktuálne TV vysielanie a nahrávky z iného televízora

  Klient Multiroom – sledujte aktuálne TV vysielanie a nahrávky z iného televízora

  Vychutnajte si príjemnejší divácky zážitok. Vytvorte si domácu televíznu sieť, ktorá vám vďaka prijímaniu signálu z televízneho servera Philips umiestneného vo vašej domácnosti umožní sledovať programy kdekoľvek chcete. Po pripojení môžete preniesť televízne vysielanie z televízneho servera na klientske televízory, a to všetko bez nových káblov a ďalších výdavkov na viaceré predplatné kanálov.

 • Výnimočne úzky rám: definuje váš divácky zážitok

  Dobrý dizajn hovorí sám za seba. Skvelým príkladom je predný rám precízne vyrobený z brúseného hliníka s okrami z lešteného kovu, ktorý je taký tenký a nenápadný, že obrazovku obopína líniou ostrou ako britva a skvalitňuje tak váš divácky zážitok.

 • Technológia Pixel Precise HD Engine: objavte kvalitný obraz so živými farbami

  Technológia Philips Pixel Precise HD Engine prináša svet priamo k vám. Vychutnajte si obľúbene programy o prírode a cestovaní so živým a jasným obrazom. Obrazovku zaplavia farby a vysoký kontrast vďaka hlbokej čiernej a jasnejšej bielej, takže môžete preskúmať nové zákutia sveta z pohodlia gauča.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Aplikácia MyRemote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Ponuka Cloud TV závisí od dostupnosti v danej krajine a smerníc
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Kamera na televízor Philips (PTA317) sa predáva samostatne.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať