PhotoFrame

  PhotoFrame

  Dokonalý darček pre vašu milovanú osobu

  Hľadáte dokonalý darček pre milovanú osobu? Fotografický rámik Philips PhotoFrame™ (sezónna edícia) opätuje lásku tých, ktorých tak milujete, tým, že zobrazuje vaše digitálne fotografie v úžasnej kvalite na prezeranie, zdieľanie a oživenie spomienok - a to všetko bez počítača. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dokonalý darček pre vašu milovanú osobu

 • Vysoká hustota pixelov pre ostré a detailné zobrazovanie fotografií

  Najlepšia obrazovka s vysokou hustotou pixelov zobrazí o 88 percent viac pixelov na štvorcový palec, dokonca v porovnaní s prvotriednym 43 cm (17”) LCD monitorom – predvedie vaše milované fotografie v „reálnych“, bohatých detailoch a sýtych farbách ako výtlačky vo vysokej kvalite.

 • Zobrazí všetky sýte farby profesionálne vytlačených fotografií

  Plnofarebný displej vyzdvihuje to najlepšie vo vašich fotografiách spolu so sýtymi realistickými farbami tak, že zobrazuje rovnaký plný rozsah farieb, ktoré sa nachádzajú na profesionálne vytlačených fotografiách.

 • Vynikajúce materiály a povrchová úprava pridávajú hodnotu k vašim fotografiám

  Prvotriedny dizajn a vynikajúce materiály vrátane pevného štýlového stojana, štýlového rámika a detailnej povrchovej úpravy vytvárajú dojem hodnoty a kultivovaného vkusu, pričom vdychujú fotografiám zobrazovaným na fotografickom rámiku život.

 • Medzinárodne ocenený dizajn, ktorý obohatí dekoráciu vášho domova

  Prestížne medzinárodné organizácie vyberajú vynikajúce produkty, ktoré získajú ocenenia za dizajn; zobrazovacie zariadenia značky Philips pravidelne získavajú tieto ocenenia vrátane ocenenia iF, Good Design Award a Red Dot Design Award atď.

 • Štyri zameniteľné rámy vyhovujúce osobnému vkusu a dopĺňajúce dekoráciu

  Výber zameniteľných rámov, ktoré sa pripájajú na fotografický rámik, vyhovuje vášmu osobnému vkusu a dopĺňa dekoráciu vášho domova alebo kancelárie.

 • Prehranie prezentácie, jednej fotografie, miniatúry alebo zobrazenie hodín

  Flexibilné režimy zobrazovania vám dávajú slobodu zobraziť fotografie po jednom obrázku, v režime miniatúr pre rýchle a jednoduché vyhľadávanie alebo vytvoriť prezentáciu slideshow vašich najcennejších fotografií.

 • Vytvorte prezentácie pre všetky uložené fotografie

  Prezentácia je kolekcia obrázkov usporiadaných podľa poradia na prezentovanie nejakému publiku. Stlačením tlačidla a výberom funkcie prezentácie sa automaticky stránka po stránke zobrazia všetky fotografie uložené vo vašom digitálnom fotografickom rámiku.

 • Prezerajte fotografie priamo z pamäťových kariet - netreba žiadny počítač

  Zariadenie má vstavané dve čítačky pamäťových kariet na jednoduché pozeranie a zdieľanie fotografií uložených na pamäťových kartách. Jeden priečinok pre pamäťové karty je určený pre karty Compact Flash I (CF) zatiaľ, čo druhý je vhodný pre karty Memory Stick (MS), SD Card a Multi Media Cards (MMC).

 • USB konektor pre jednoduché preberanie fotografií z vášho PC

  USB konektor je vstavaný do zariadenia na jednoduché a rýchle preberanie fotografií z PC.

 • Funguje na napájaní striedavým prúdom alebo bezdrôtovo s nabíjateľnou batériou

  Napájanie striedavým prúdom alebo vstavanou batériou vám umožňuje zvoliť si, či budete digitálny fotografický rámik používať na štandardnom napájaní striedavým prúdom alebo bezdrôtovo so vstavanou nabíjateľnou batériou.

 • Automaticky zapne a vypne displej každý deň v nastavenom čase

  Vstavané hodiny zapnú alebo vypnú váš digitálny fotografický displej PhotoFrame™ v nastavených časoch.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať