Hodiny budíka

  Hodiny budíka

  Kompaktný budík

  Kompaktný rádiobudík Philips poskytuje jednoduché nastavenie času, budíka a kalendára s automatickým vypínaním podsvietenia displeja LCD. Vďaka napájaniu z jednej batérie typu AA je ideálny na cestovanie. Budík s funkciou opakovania vám umožní odložiť budenie o ďalších päť minút.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Kompaktný budík

 • Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Podsvietený displej LCD zaistí ľahké sledovanie a prevádzku pri slabom osvetlení a poskytne jasné informácie už na prvý pohľad.

 • Časový displej budíka ukazuje čas signálu budenia

  Časový displej budíka vždy zobrazuje aktuálny čas a čas, na ktorý je budík nastavený. So stálym displejom netreba stláčať tlačidlo, ak chcete skontrolovať, či je alarm nastavený a v akom čase sa spustí. S časovým displejom budíka máte stále istotu, že budík je nastavený správne a že vás zobudí v plánovanom čase.

 • Praktická veľkosť na jednoduché prenášanie do práce alebo pri cestovaní

  Tento praktický budík ponúka funkcie presného času a budíka v kompaktnom tvare. Je dostatočne malý na to, aby sa dal položiť kdekoľvek, či už doma alebo v kancelárii. Zároveň môže byť aj vaším spoločníkom pri cestovaní.

 • Nízka spotreba energie zaručí dlhú životnosť batérie

  Vďaka svojím jednoduchým funkciám hodín a budíka a LED podsvieteniu s automatickým vypínaním je spotreba energie nízka. Jedna batéria typu AA postačí na napájanie hodín na približne jeden rok.

 • Zobrazenie mesiaca a dňa

  Tieto hodiny majú zabudovanú funkciu kalendára, ktorá zobrazuje aktuálny mesiac a deň. Nastavte správny dátum (vrátane roka) a kalendár nezabudne započítať aj priestupné roky.

 • Prevádzka na jednu batériu pre pohodlie pri cestovaní

  Tieto hodiny sú napájané jednou batériou typu AA, takže ponúkajú kompaktné a ľahké riešenie na cesty. Ak chcete naplno využiť funkcie hodín, budíka a kalendára, stačí do priečinka na batérie vložiť jednu batériu typu AA. Batérie typu AA sú k dispozícii prakticky všade na trhu, takže výmena na cestách je úplne jednoduchá.

 • Opakovaný budík s časom odloženia o 5 minút

  Aby ste nezaspali, rádiobudík Philips má funkciu odloženia budenia. V prípade, že sa spustí budík a vy si chcete ešte chvíľu pospať, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovaného budíka a znova zaspite. O päť minút znova zaznie budík. Môžete pokračovať a každých päť minút znova stláčať tlačidlo opakovaného budíka, až kým budík úplne nevypnete.

 • Jednoduché nastavenie budíka a času

  Čas a budík sa nastavujú tak jednoducho, že pri tom nepotrebujete stručnú príručku spustenia ani používateľskú príručku. Čas a budík nastavíte jednoducho podľa tlačidiel na hodvábne lesklej obrazovke rádiobudíka.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať