Rádiobudík

  Rádiobudík

  Ľahučké prebúdzanie

  Vaše dieťa môže prebúdzať jeho obľúbený zvuk či hlas z rádiobudíka Philips AJ3138/12. Vymeniteľné krúžky a tlačidlá mu dodávajú osobný charakter a časovač zdriemnutia umožní naprogramovať budík bez potreby meniť jeho nastavenia. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rádiobudík

Nahrávateľný budík, Časovač zdriemnutia, Farebné krúžky a tlačidlá, Napájané z batérií alebo zo siete AJ3138/12 Nájsť podobné výrobky

Ľahučké prebúdzanie

s týmto rádiobudíkom

 • Nastavenie budíka na pracovné dni a víkend, ktorý skvele doplní váš životný štýl

  Nastavenie budíka na pracovné dni a víkend, ktorý skvele doplní váš životný štýl

  Tento rádiobudík navrhnutý s ohľadom na moderný životný štýl je vybavený funkciou duálneho budíka, ktorý vám umožňuje nastaviť rozličné časy budenia pre pracovné dni a víkendy alebo dokonca obmieňať nastavenia budíka pre páry. Nastavenia budíka je možné prispôsobiť na rovnaký čas budenia pre celý týždeň od pondelka až do nedele. Prípadne môžete nastaviť budík na skoré vstávanie od pondelka do piatku a lenivé driemanie počas sobôt a nedieľ. Nech si zvolíte čokoľvek, tieto pohodlné funkcie vám šetria starosti s nastavovaním rozličných časov budenia každú noc.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Podsvietený displej LCD zaistí ľahké sledovanie a prevádzku pri slabom osvetlení a poskytne jasné informácie už na prvý pohľad.

 • Napájanie zo siete alebo batérií umožňuje flexibilné umiestnenie

  Napájanie zo siete alebo batérií umožňuje flexibilné umiestnenie

  Na napájanie rádia Philips môžete použiť batérie alebo priame napájanie zo siete, čo je veľmi pohodlné a praktické. Ak práve nie je k dispozícii zásuvka alebo nechcete po miestnosti ťahať dlhé káble, jednoducho na napájanie zariadenia použite batérie. A keď potrebujete nepretržité a stabilné napájanie, pripojte ho priamo k elektrickej zásuvke. Teraz môžete počúvať naozaj slobodne a kdekoľvek chcete.

 • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 2 hodiny) a vyberte si CD alebo stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri obľúbenom CD alebo DJ-ovi rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

 • Efekt blikajúceho podsvietenia pre signalizáciu budenia

  Keď zaznie budík, súčasne začne blikať podsvietenie. Pre malé deti je to jednoduchý spôsob signalizácie, kedy by mali vstať, aj keď ešte majú len minimálnu predstavu o čase. Svetlo bude blikať jednu minútu a potom sa vypne, kým znova nezaznie zvuk budíka.

 • Vymeniteľné farebné krúžky a tlačidlá na prispôsobenie vašej osobnosti

  Vymeniteľné modré a ružové farebné krúžky a tlačidlo dodajú rádiobudíku zábavný a osobný charakter. Vytvorte si vlastnú identitu alebo si ho prispôsobte štýlu vašej izby. K možnostiam patria dve prečnievajúce tlačidlá navrchu a krúžok vpredu.

 • Časovač zdriemnutia pre krátke zdriemnutie bez potreby zmeny nastavení budíka

  Početné štúdie preukázali, že pre zdravie je veľmi prospešné krátke zdriemnutie cez deň. Časovač zdriemnutia vám pomôže nadobudnúť tento zdravý zvyk – umožní vám krátko si zdriemnuť bez obáv, že by ste zaspali alebo museli znova prestavovať budík. Stačí stlačiť jedno tlačidlo a zdravo si zdriemnete 15 minút až dve hodiny, kým sa znova vrátite do pracovného dňa. Časovač zdriemnutia bude automaticky odpočítavať do nuly a v predvolenom čase zaznie bzučiak, ktorý vás zobudí.

 • Nastaviteľný opakovaný budík poskytuje čas na zdriemnutie

  Proti zaspatiu má tento rádiobudík Philips funkciu nastaviteľného času driemania. Keď zaznie budík a vy si budete chcieť pospať o trochu dlhšie, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovania a znova zaspite. O päť minút sa znova spustí budík. Ak si chcete pospať ešte dlhšie, dvakrát, resp. trikrát stlačte tlačidlo driemania a získate ďalších 10, resp. 15 minút.

 • Prebuďte sa na váš obľúbený nahraný zvuk alebo hlas

  Prebuďte sa na váš nahraný hlas alebo hlas vašej milovanej osoby. Stačí stlačiť tlačidlo nahrávania a vytvoríte 10-sekundovú správu. Stlačením tlačidla prehrávania si ju zasa ľahko vypočujete. Použite ju ako pripomenutie vášho hlasu deťom, keď nie ste v ich blízkosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať