Rádiobudík

  Rádiobudík

  Správajte sa ekologickejšie

  Nastal čas starať sa o životné prostredie. Štýlový rádiobudík Philips AJ3570/12 vyrobený z trvalo udržateľného bambusového materiálu a súčiastok so zníženým rizikom má v úspornom režime nízku spotrebu a využíva automatický svetelný snímač, aby šetril energiou v každej sekunde. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Správajte sa ekologickejšie

vďaka rádiobudíku ohľaduplnému k životnému prostrediu

 • Nízka spotreba energie prináša väčšiu úsporu

  Nízka spotreba energie prináša väčšiu úsporu

  Podľa smernice Európskej komisie Ecodesign 2005/32/EC všetky elektrické výrobky dovezené do Európy budú musieť spĺňať nároky na spotrebu energie do roku 2013. Tento rádiobudík bol navrhnutý tak, aby spĺňal túto smernicu, mal zvýšenú energetickú účinnosť, celkovo nižšiu spotrebu energie a dosiahol v pohotovostnom režime spotrebu menej ako 1 W. Pre vás to znamená nižšie účty za elektrinu a možnosť zapojiť sa do starostlivosti o životné prostredie.

 • Svetelný snímač na automatické stmievanie pre príjemný divácky zážitok

  Svetelný snímač na automatické stmievanie pre príjemný divácky zážitok

  V akúkoľvek dennú či nočnú hodinu máte istotu, že displej je zreteľne čitateľný. Zabudovaný svetelný snímač rozpozná intenzitu okolitého svetla a podľa nej určí, aký jasný má displej byť na zachovanie ľahkej čitateľnosti. Počas dňa alebo pri silnom svetle sa automaticky zvýši jas, aby ste na displej videli aj pri záplave svetla. V noci alebo pri malom osvetlení sa jas zníži, aby ste sa na displej mohli pohodlne pozerať a nerušene spať bez prenikavého svetla z displeja rádiobudíka.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

  Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

  Audio systém Philips je vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 2 hodiny) a vyberte si CD alebo stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri obľúbenom CD alebo DJ-ovi rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

 • Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na zvuky obľúbenej rozhlasovej stanice alebo bzučiaka. Jednoducho nastavte na rádiobudíku Philips budenie, ktoré vás zobudí naposledy počúvanou rozhlasovou stanicou, alebo si vyberte budenie zvukom bzučiaka. Keď nadíde čas budenia, rádiobudík Philips sa automaticky naladí na túto rozhlasovú stanicu alebo spustí zvuk bzučiaka.

 • Vrchná doska z trvanlivého a obnoviteľného bambusového materiálu

  Hľadanie spôsobu, ako chrániť životné prostredie, zahŕňa kreatívne myslenie aj dôvtip. Použitie bambusu pri tomto rádiobudíku je ekologický krok, ktorý výrobku navyše dodáva štýlový vzhľad. Bambus je nielen atraktívny materiál, ale je o ňom známe, že je trvanlivejší a ľahšie obnoviteľný ako stromy. Rastie rýchlo, bez hnojív alebo pesticídov, je pripravený na zber za tri až päť rokov a každá rastlina sa dá zberať viackrát. Navyše pri spracovávaní bambusu na priemyselné účely vzniká menej škodlivín a emisií oxidu uhličitého.

 • Recyklované plastové puzdrá a papierové obaly

  Spoločnosť Philips sa rozhodla konať ekologicky, a preto sa vždy zodpovedne stavala k procesu recyklácie. Výhody recyklovania sú úžasné. Znižuje sa ňou spotreba ďalších neobnoviteľných zdrojov, ako aj zaťaženie našej už aj tak veľmi vyčerpanej planéty. Znižuje potrebu vytvárania nových spaľovní a skládok odpadov, ktoré majú nesmierne škodlivý dopad na ekosystém a životné prostredie. Tento rádiobudík je vyrobený z veľkej časti z recyklovaných materiálov. Celé puzdro je zo 100 % recyklovaných plastov, papierové tlačivá zo 100 % recyklovaného papiera a 90 % obalu je z recyklovaných materiálov.

 • Súčasti so zníženým rizikom pre bezpečnejší a ekologickejší život

  Obmedzenie používania rizikových súčiastok je prejavom odhodlania spoločnosti Philips vytvoriť bezpečnejšie životné prostredie pre ľudí. Okrem toho, že spĺňame normu RoHS, ktorá obmedzuje použitie bežných nebezpečných chemikálií ako olovo, kadmium a ortuť, sme obmedzili aj používanie iných rizikových zložiek. Napríklad plastové súčiastky, plošné spoje, sieťový adaptér a obal výrobku neobsahujú žiadne zlúčeniny PVC ani BFR, čím minimalizujú dopad na ľudí aj na životné prostredie nielen počas doby svojej životnosti, ale dokonca aj po jej uplynutí.

 • Zapojte rádiobudík a čas sa nastaví automaticky

  Vyberte rádiobudík zo škatule, zapojte ho do siete a čas sa nastaví úplne sám – automaticky. Inteligentný rádiobudík číta predprogramované údaje a nastaví správny čas podľa svojej prednastavenej časovej zóny. Ak žijete mimo prednastavenej časovej zóny, stačí stlačiť tlačidlo Časová zóna a čas sa vynuluje. Už žiadne čítanie návodov, žiadne „maturovanie“ nad tlačidlami.

 • Zálohovaný čas a budík vás zobudia načas, aj keď vypadne prúd

  Keď vypadne prúd, tento inteligentný rádiobudík si zapamätá a uchová presný čas aj vaše nastavenia. Nastavený budík zostane aktívny, aj keď je displej vypnutý – to všetko vďaka predinštalovanej batérii. Keď sa obnoví napájanie elektrinou, netreba upravovať čas ani obnovovať nastavenia. Úžasné je, že aj keď sa zdroj napájania neobnoví, batéria poskytne bzučiaku dostatok energie, aby sa spustil vo vami zvolený čas – vždy sa zobudíte načas.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať