reproduktor s dokovacou stanicou

  reproduktor s dokovacou stanicou

  Prenášajte hudbu bezdrôtovo a nabite svoj telefón s Androidom

  Tento reproduktor AS360 je nielen štýlový, ale prináša aj fantastický zvuk. Prenášajte hudbu bezdrôtovo cez Bluetooth a vychutnávajte si ju bez námahy, vložte zariadenie do doku a rýchlo ho nabite, prípadne nabite ďalšie zariadenie pomocou pripojenia USB. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

reproduktor s dokovacou stanicou

Bluetooth®, pre zariadenia s Androidom, Port USB na nabíjanie, 10 W, nap. z bat. alebo zo siete AS360/12 Nájsť podobné výrobky

Prenášajte hudbu bezdrôtovo a nabite svoj telefón s Androidom

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

 • Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

 • Nabíjajte druhé mobilné zariadenie cez port USB

  Nabíjajte druhé mobilné zariadenie cez port USB

  Súčasťou reproduktora je aj praktický port USB, pomocou ktorého môžete nabíjať druhé mobilné zariadenie, aj kým je v doku pripojený iPod/iPhone.

 • Do inteligentne navrhnutého doku FlexiDock sadne každý telefón s Androidom

  Zdokonalená verzia dokovacej stanice Philips FlexiDock obsahuje konektor micro USB, ktorý je dokonale kompatibilný s akýmkoľvek telefónom so systémom Android. Do dokovacieho mechanizmu skvele zapadne akýkoľvek telefón s Androidom vďaka hladkým a zaobleným okrajom konektora, ktorý umožňuje maximálnu nastaviteľnosť. Jednoducho posuňte konektor doprava alebo doľava alebo ho otočte, čím ho prispôsobíte akejkoľvek orientácii portu micro USB na vašom telefóne. Táto bezkonkurenčná flexibilita je určená pre telefóny so systémom Android od rôznych výrobcov, pre ktoré neexistuje štandardná poloha konektora Micro USB.

 • Dokonale verný bezdrôtový prenos hudby Bluetooth®-aptX®

  Vďaka najmodernejšej technológii sa zvuk prenášaný pomocou prúdového prenosu cez Bluetooth® dostal na úplne novú úroveň. Zvuk prenášaný prostredníctvom štandardného pripojenia Bluetooth® používa kodek SBC, ktorý je navrhnutý na základný prenos zvuku, kvôli čomu sú používatelia niekedy sklamaní a nespokojní s jeho kvalitou. Tento reproduktor Philips je však vyzbrojený technológiou vysoko verného bezdrôtového prenosu Bluetooth®-aptX®, ktorá zabezpečí bohatý, výkonný a krištáľovo čistý zvuk. Toto zariadenie Philips je kompatibilné s najnovšími smartfónmi, tabletmi a inými zariadeniami so systémom Android™ a poskytne vám kvalitu zvuku, ktorú od takéhoto zariadenia očakávate. Bezdrôtovo prehrávaná hudba ešte nikdy neznela tak dobre.

 • Jednoduchá miniaplikácia na párovanie cez Bluetooth pre telefóny so systémom Android

  Táto miniaplikácia Philips Bluetooth Audio Connect, ktorá je dostupná na lokalite Google Play, vám umožňuje jednoducho spárovať vaše mobilné zariadenie s akýmkoľvek produktom Philips s podporu pripojenia Bluetooth a pripojiť sa k nemu. Po spárovaní ho môžete premenovať a zmeniť ikony. Táto miniaplikácia podporuje viacero zvukových zariadení Philips s pripojením Bluetooth naraz, vďaka čomu môžete medzi nimi jednoducho prepínať. Stačí ťuknutím vybrať požadované zariadenie Philips s pripojením Bluetooth a spustiť prúdový prenos.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať