Nepopísané

LCD monitor

  LCD monitor

  Inovatívny displej pre použitie vo verejných interiéroch

  Majte pod kontrolou svoje výdavky pomocou tohto 32" (81 cm) LCD monitora ovládateľného cez sieť. Či už sa používa v sieti, alebo ako verejný monitor, ponúka tento model množstvo funkcií, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky zobrazovania pri použití vo verejnom a firemnom prostredí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

32" (81 cm), multimédiá, HD Ready (s podporou HD) BDL3231C/00 Nájsť podobné výrobky

Inovatívny displej pre použitie vo verejných interiéroch

so zásuvkou na karty SmartCard

 • Širokoformátové WXGA rozlíšenie 1366 x 768 pre ostrejšie zobrazovanie

  Širokouhlý LCD panel s XGA rozlíšením dokáže zobrazovať 1366 x 768 pixelov; WXGA umožňuje monitorom, aby nemuseli používať prekladaný obraz, čím zaisťuje lepší zobrazovací výkon a presný efekt farebného zobrazovania.

 • HDMI vstup pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl. v 1 kábli

  HDMI vytvára nekomprimované digitálne prepojenie RGB od zdroja signálu na obrazovku. Bezchybný obraz dosahuje vďaka eliminácii akejkoľvek konverzie do analógového signálu. Vďaka neredukovanému signálu sa získava znížené blikanie a čistejší obraz. HDMI inteligentne komunikuje so zdrojovým zariadením v najvyššom výstupnom rozlíšení. HDMI vstup je spätne plne kompatibilný s DVI zdrojmi vrátane digitálneho zvuku. HDMI používa HDCP ochranu kopírovania.

 • Zadajte rôzne nastavenia pri spustení pomocou SmartControl

  V prepojenom nastavení chcete byť schopní ovládať podmienky spustenia pre všetky displeje, keď sa opätovne pripojí sieťové napájanie alebo sa pokračuje po prerušení napájania. Prostredníctvom príkazov zaisťuje inteligentné ovládanie RS232 flexibilitu pri štyroch rôznych nastaveniach spustenia: stav napájania, vstup zdroja, úroveň hlasitosti a formát obrazu. Pri všetkých štyroch nastaveniach si môžete vybrať, aby si displeje zapamätali svoj posledný stav alebo mali pevné nastavenie, keď sa napájanie opätovne zapojí.

 • Skryté a uzamykateľné ovládacie tlačidlá

  Lokálne ovládacie tlačidlá displeja sú umiestnené takým spôsobom, aby boli menej viditeľné pre okamžitý prístup. Navyše je možné senzor diaľkového ovládania, ako aj lokálne ovládacie tlačidlá, deaktivovať cez RS232, aby sa tak zabránilo nežiadúcemu ovládaniu displeja v prípade, že je umiestnený na verejnom priestranstve.

 • Vstavaná rozširovacia zásuvka SmartCard Xpress

  SmartCard Xpress je rozširovacia zásuvka, ktorá umožňuje dodatočné funkcie displeja. Karty vyvinuté spoločnosťou Philips a/alebo tretími stranami sú navrhnuté tak, aby zjednodušili možnosť pripojenia k displeju prostredníctvom tejto zásuvky, čím sa odstráni potreba externých zariadení.

 • Monitor sa dá diaľkovo ovládať po sieti

  Ovládateľnosť po sieti umožňuje používateľovi ovládať a nastavovať monitory na diaľku cez protokol RS232.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Ovládač Wireless SmartLoader pre rýchle klonovanie

  Poskytuje možnosť kopírovať všetky nastavenia ponuky z jedného displeja do iných displejov. Táto funkcia zaručuje jednotnosť nastavenia medzi jednotlivými zariadeniami a výrazne znižuje čas potrebný na inštaláciu. Funguje plne bezdrôtovo.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať