Nepopísané

Displej Q-Line

  Displej Q-Line

  Oveľa viac než len obrazovka

  Získajte neuveriteľne čistý, no zároveň ekologickejší obraz. Vďaka vysokému výkonu a spoľahlivosti, no nízkej spotrebe energie je ideálny na projekty, pri ktorých nie sú prípustné žiadne kompromisy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions Displej Q-Line

55" (140 cm), Priame LED podsvietenie, Full HD BDL5535QL/00 Nájsť podobné výrobky

Oveľa viac než len obrazovka

s podmanivým svetlom Ambilight

 • Bezplatné a jednoduché používanie spravovania obsahu pomocou SmartCMS

  Bezplatné a jednoduché používanie spravovania obsahu pomocou SmartCMS

  Bezplatné a jednoduché používanie systému spravovania obsahu, ktoré funguje výhradne s displejmi Sigage Solutions od spoločnosti Philips na spravovanie obsahu skupiny symbolov online. Prostredníctvom SmartCMS si môžete vytvárať a plánovať obsah 24 hodín denne. Jednoducho si vytvorte sieť, navrhnite obsah, naplánujte zoznam prehrávaných skladieb a môžete začať počúvať!

 • Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s HTML5

  Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s HTML5

  Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s integrovaným prehliadačom HTML5. Navrhnite obsah svojej skupiny symbolov online a pripojte ho k displeju alebo k celej sieti. Jednoducho pripojte internetový kábel RJ45 k sieťovej prípojke, pripojte displej k určenej url adrese a môžete sa začať hrať vašim obsahom založeným na cloude.

 • Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti

  Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti

  Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti. Naťahujte svoje médiá na displej, kde si môžete okamžite prehrať ich obsah. Vďaka spolupráci s interným prehliadačom slúži tiež ako vyrovnávacia pamäť pri prehrávaní online obsahu. V prípade zlyhania siete vnútorná pamäť pokračuje v prehrávaní uloženého obsahu vo vyrovnávacej pamäti, čím zabezpečí, že vaše médiá budú k dispozícii, aj keď sieť nebude dostupná.

 • Naplánujte, čo len chcete a kedy chcete, pomocou SmartPlayer

  Naplánujte, čo len chcete a kedy chcete, pomocou SmartPlayer

  Premeňte svoje zariadenie USB na skutočné cenovo priaznivé digitálne zariadenie na zobrazovanie. Stačí si uložiť obsah (video, audio, obrázky) na zariadenie USB a pripojiť ho k displeju. Vytvorte si vlastný zoznam prehrávania a naplánujte premietanie obsahu cez ponuku obrazovky. Vytvorený zoznam na prehrávanie si môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Spravujte a ovládajte vašu sieť na diaľku prostredníctvom softvéru SmartControl

  Spravujte a ovládajte vašu sieť na diaľku prostredníctvom softvéru SmartControl

  Softvér SmartControl vám umožňuje ovládať a spravovať sieť displejov na diaľku prostredníctvom pripojenia RJ45 a RS232C. Môžete jednoducho upraviť nastavenia všetkých displejov vrátane rozlíšenia, jasu, kontrastu a klonovania nastavení v rámci celej siete.

 • Zobrazovanie klinických obrazov konzistentne s režimom D-image

  Zobrazovanie klinických obrazov konzistentne s režimom D-image

  Režim D-image vám pomáha pri prezeraní a diagnostike klinických obrazov s konzistentným a presným výkonom displeja. Ak chcete dosiahnuť spoľahlivé klinické interpretácie, naše profesionálne displeje sa kalibrujú pri výrobe s cieľom poskytovať optimalizovaný zobrazovací výkon v štandardných odtieňoch sivej. Režim D-image vám pomáha vyniknúť v každej oblasti starostlivosti o pacienta.

 • Full HD LED – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

  Na kvalite obrazu záleží. Bežné displeje prinášajú kvalitu, no vy chcete viac. Predstavte si ostré detaily, vysoký jas, úžasný kontrast a realistické farby pre skutočne živý obraz.

 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na Signage

  Jedinečná technológia Ambilight od spoločnosti Philips rozširuje obrazovku a prehlbuje divácky zážitok, pretože premieta široký odraz svetla z oboch strán obrazovky Signage na okolitú stenu. Farby, energia a vzrušenie tak siahajú až za hranice obrazovky a prinášajú ešte vzrušujúcejší, intenzívnejší a pohlcujúcejší divácky zážitok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať