Zaoblená LCD obrazovka UltraWide

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/b/bdm3490uc_00/bdm3490uc_00_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Zaoblená LCD obrazovka UltraWide

  Široké, krásne a s zaoblené

  Mierne zaoblená obrazovka Philips Brilliance Curved UltraWide vás vnesie do centra pracovnej plochy a pripraví vám skutočne hlboký zážitok ako nikdy predtým. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance Zaoblená LCD obrazovka UltraWide

34" / 86, 7 cm, WQHD (3440 x 1440) BDM3490UC/00 Nájsť podobné výrobky

Široké, krásne a s zaoblené

Inšpirované svetom okolo nás

 • Zaoblený dizajn obrazovky pre hlbší zážitok

  Zaoblený dizajn obrazovky pre hlbší zážitok

  Stolové monitory ponúkajú osobný používateľský zážitok, ktorému tento zaoblený dizajn veľmi dobre vyhovuje. Zaoblená obrazovka zabezpečuje príjemný a pritom jemný efekt ponorenia, ktorý sa zameriava na vás uprostred vášho pracovného stola.

 • Sklenený panel siahajúci od okraja k okraju a úzky rám pre bezchybný vzhľad

  Sklenený panel siahajúci od okraja k okraju a úzky rám pre bezchybný vzhľad

  Nové obrazovky Philips majú výnimočne úzky rám, ktorý spôsobuje len minimálne rušenie a poskytuje maximálnu pozorovaciu plochu. Tento dizajn je veľmi vhodný na používanie viacerých displejov alebo spojených displejov pri hraní, grafickom dizajne a profesionálnych aplikáciách. S výnimočne úzkym rámom budete mať pocit, že používate jeden veľký displej.

 • Krištáľovo čistý obraz na displeji UltraWide s rozlíšením QHD 3440 x 1440 pixelov

  Krištáľovo čistý obraz na displeji UltraWide s rozlíšením QHD 3440 x 1440 pixelov

  Najnovšie obrazovky Philips sú vybavené funkciami CrystalClear, UltraWide Quad HD 3440 x 1440 pixelov pre krištáľovo čistý obraz. Vďaka vysoko výkonným panelom s veľkokapacitným počtom pixelov a širokým uhlom zobrazenia 178/178 týchto nových displejov obraz a grafika ožijú. Ultraširoký formát 21:9 umožňuje zvýšenie produktivity vďaka väčšiemu priestoru na porovnávanie obsahu vedľa seba a lepšiemu zobrazeniu stĺpcov tabuľky. Či už ste náročný profesionál, ktorý vyžaduje extrémne podrobné informácie pre riešenia CAD-CAM, alebo finančný mág pracujúci s obrovskými tabuľkami, displeje od spoločnosti Philips vám vždy zaručia krištáľovo čistý obraz.

 • Displej AH-IPS poskytuje skvelý obraz so širokými pozorovacími uhlami

  Displej AH-IPS poskytuje skvelý obraz so širokými pozorovacími uhlami

  Displeje IPS využívajú pokročilú technológiu, ktorá poskytuje výnimočne široké pozorovacie uhly 172/178 stupňov, takže displej je možné sledovať z prakticky ľubovoľného uhla. Na rozdiel od štandardných panelov TN prinášajú displeje IPS mimoriadne svieži obraz so živými farbami, takže sú ideálne nielen na fotografie, filmy a prehľadávanie webu, ale aj na profesionálne aplikácie, ktoré po celú dobu vyžadujú presnosť farieb a konzistentný jas.

 • 99 % štandard farebného priestoru sRGB pre reálne farby

  99 % štandard farebného priestoru sRGB pre reálne farby

  Zakúste živé a reálne farby. So štandardom viac ako 99 % farebného priestoru sRGB si môžete byť istí, že farby, ktoré vidíte na obrazovke, sú verné a reálne.

 • HDMI na rýchle digitálne prepojenie

  HDMI na rýchle digitálne prepojenie

  Vychutnajte si svieže farbené obrázky a čistý zvuk vďaka jednoduchému pripojeniu jedným káblom. Zariadenie pripravené na HDMI obsahuje všetok požadovaný hardvér, aby prijímalo vstup multimediálneho rozhrania s vysokým rozlíšením (HDMI). Kábel HDMI umožňuje vysokokvalitné plynulé signály digitálneho videa (rozlíšenie až 4K/UHD pri 60 Hz) a zvuku, ktoré sa spolu prenášajú cez jeden kábel z PC, alebo akéhokoľvek počtu AV zdrojov (vrátane koncových prijímačov, DVD prehrávačov, prijímačov A/V a videokamier).

 • Technológia MHL pre zábavu s mobilným obsahom na veľkej obrazovke

  Technológia MHL pre zábavu s mobilným obsahom na veľkej obrazovke

  Mobile High Definition Link (MHL) je mobilné rozhranie pre zvuk a obraz na priame pripojenie mobilných zariadení a iných prenosných zariadení k obrazovkám s vysokým rozlíšením. Pomocou voliteľného kábla MHL môžete svoje mobilné zariadenie s podporou technológie MHL pripojiť k tomuto veľkému displeju od spoločnosti Philips a sledovať, ako vaše HD videá ožijú s plne digitálnym zvukom. Teraz si môžete na veľkej obrazovke vychutnávať vaše mobilné hry, fotografie, filmy alebo iné aplikácie a súčasne nabíjať svoje mobilné zariadenie, vďaka čomu sa vám nikdy nevybije batéria uprostred zábavy.

 • Pripojenie DisplayPort pre dokonalý obraz

  Pripojenie DisplayPort pre dokonalý obraz

  Rozhranie DisplayPort slúži na prepojenie počítača a monitora v digitálnej kvalite bez akejkoľvek konverzie. Má lepšie vlastnosti ako štandardný kábel DVI, podporuje káble s dĺžkou až 15 m a prenos údajov s rýchlosťou 10,8 Gb/s. Vďaka tomuto vysokému výkonu a nulovému oneskoreniu dosiahnete najrýchlejšie zobrazovanie a obnovovacie frekvencie – to všetko robí z rozhrania DisplayPort tú najlepšiu voľbu nielen na použitie v kancelárii alebo doma, ale aj na náročné hry a filmy, úpravu videí a mnoho ďalších činností. Súčasne zaručí vzájomnú kompatibilitu zariadení prostredníctvom rôznych adaptérov.

 • Technológia MultiView umožňuje pripojenie dvoch zdrojov naraz

  Vďaka displejom Philips s ultra vysokým rozlíšením a technológiou MultiView môžete pohodlným spôsobom využiť bohaté možnosti pripojenia u vás doma alebo v práci. MultiView umožňuje duálne pripojenie a zobrazenie, vďaka čomu môžete naraz vedľa seba pracovať s viacerými zariadeniami, napríklad stolovým počítačom a notebookom, a veľmi ľahko vykonávať viacero komplexných úloh súčasne. Rovnako jednoduché je sledovať živý futbalový zápas z digitálneho prijímača na pravej strane a súčasne surfovať na internete z notebooku na ľavej strane. Prípadne môžete priebežne sledovať správy so zvukom v malom okne a súčasne pracovať na svojom najnovšom blogu.

 • Vylepšený zvuk vďaka technológii DTS Sound™

  Technológia DTS Sound je riešenie na spracovanie zvuku navrhnuté na optimalizovanie prehrávania hudby, filmov, vysielania a hier na počítači bez ohľadu na formu. Technológia DTS Sound umožňuje hlboký virtuálny priestorový zážitok zo zvuku, doplnený o zvučné basy a zdokonalené dialógy, rovnako ako maximalizovanie úrovne hlasitosti bez akéhokoľvek potlačenia alebo skreslenia.

 • USB 3.0 umožňuje rýchly prenos údajov a nabíjanie smartfónov

  Technológia Super Speed USB 3.0 používa rýchlosť prenosu 5,0 gbit/s, čo je približne 10-krát rýchlejšie ako pri štandarde USB 2.0. Vďaka tomu výrazne znížite trvanie prenosu údajov, čo vám ušetrí čas aj peniaze. Vďaka vyššej kapacite, mimoriadne vysokej rýchlosti prenosu, lepšej správe napájania a špičkovému výkonu predstavuje USB 3.0 najnovší globálny štandard, ktorý vám umožní používať veľkokapacitné úložné zariadenia. Technológia Sync-N-Go sa postará o to, aby ste už viac nemuseli čakať na uvoľnenie kapacity prenosu. Vaša investícia do zariadení so štandardom USB 2.0 je tiež v bezpečí vďaka spätnej kompatibilite.

 • Vstavané stereo reproduktory na prehrávanie multimédií

  Pár vysokokvalitných stereo reproduktorov zabudovaných do zobrazovacieho zariadenia. Môžu byť viditeľné pri ich nasmerovaní dopredu, alebo skryté po ich nasmerovaní nadol, nahor, dozadu atď. v závislosti od modelu a tvaru.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Polomer oblúka zakrivenia obrazovky v mm
 • Tento displej Philips má certifikáciu MHL. Ak sa však vaše zariadenie nepripojí alebo nefunguje správne, pozrite si najčastejšie otázky o vašom zariadení alebo požiadajte o pomoc priamo jeho výrobcu. Kvôli pravidlám výrobcu vášho zariadenia môže byť potrebné zakúpiť si konkrétny kábel alebo adaptér MHL od tohto výrobcu, aby zariadenie fungovalo
 • Vyžaduje voliteľné mobilné zariadenie s certifikáciou MHL a kábel MHL (nie sú súčasťou balenia). Informácie o kompatibilite vám poskytne predajca vášho zariadenia MHL.
 • Úspora ErP v pohotovostnom režime/vypnutom stave neplatí pre funkciu nabíjania cez pripojenie MHL
 • Úplný zoznam zariadení s podporou technológie MHL nájdete na adrese www.mhlconsortiun.org
 • Čas odozvy je rovnaký ako pri technológii SmartResponse

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať