Prenosný MP3-CD prehrávač

  Prenosný MP3-CD prehrávač

  Vychutnajte si hudbu MP3 bez preskakovania

  Vkĺznite do mestského deja pomocou kompaktného MP3-CD prehrávača eXp2561 a vychutnajte si na cestách až 50 hodín nepretržitej hudby vo formáte MP3 a WMA. Zachovajte si kontrolu pomocou intuitívneho hudobného prístupu vďaka inovatívnemu displeju s dotykovou obrazovkou LCD.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si hudbu MP3 bez preskakovania

S dotykovou obrazovkou LCD

 • 200-sekundové Magic ESP™

  200-sekundové Magic ESP™

  Magic Electronic Skip Protection™ je pohodlným prvkom, ktorý zaisťuje, že hudba neskáče, aj keď je prehrávač MP3-CD vystavovaný úderom a otrasom pri behu alebo pohybe. Zariadenia s technológiou Magic Electronic Skip Protection™ majú inteligentnú elektronickú vyrovnávaciu pamäť, ktorá dokáže uložiť rôzne formáty digitálnej hudby, ako napríklad MP3, WMA a CDDA. Vyrovnávacia pamäť automaticky nastavuje obsah a rýchlosť otáčania laseru, čím zabezpečuje neprerušované počúvanie hudby.

 • Displej dotykovej obrazovky LCD pre intuitívny prístup k hudbe

  Displej dotykovej obrazovky LCD pre intuitívny prístup k hudbe

  Dotyková obrazovka umožňuje ovládať zariadenie jednoducho stláčaním tlačidiel na obrazovke namiesto fyzických tlačidiel na zariadení. Jednoducho zapnete zariadenie a na displeji LCD sa zobrazí rozhranie dotykovej obrazovky so všetkými ovládacími funkciami zariadenia. Ovládanie dotykovej obrazovky kombinuje technológiu displeja LCD s tlakovými senzormi a výkonným digitálnym mikroprocesorom. Keď pritlačíte na určitú oblasť obrazovky prstom, do procesora je vyslaný príslušný signál a príkaz je okamžite vykonaný.

 • Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov je inteligentná podpora basov, ktorá maximálne posilňuje basy pri vysokých hlasitostiach bez skreslenia zvuku a pri nízkych hlasitostiach bez narušenia spodných basových frekvencií. Technologicky vyspelá elektronika nepretržite monitoruje hlasitosť a úroveň basov a obidve precízne meria, aby sa predišlo skresleniu zvuku, takže výsledné basy sú optimalizované. Digital Dynamic Bass Boost umožňuje pôžitok z jedinečného basového výkonu - bez ohľadu na zvolenú úroveň zvuku.

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA
 • Vychutnajte si až 50-hodinové prehrávanie hudby*

  Vychutnajte si až 50-hodinové prehrávanie hudby*
 • Kruhový a kompaktný dizajn

  Kruhový a kompaktný dizajn
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať