Prenosný MP3-CD prehrávač

  Prenosný MP3-CD prehrávač

  Tenký MP3-CD prehrávač

  Vkĺznite do ruchu mesta na štíhlych a elegantných MP3-CD prehrávačoch eXp 3460. Vychutnajte si až 45 hodín non-stop MP3 a WMA hudby a sledujte informácie o interpretovi a skladbe na diaľkovom ovládaní s displejom LCD, čo len umocní váš hudobný zážitok.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tenký MP3-CD prehrávač

s prenosným diaľkovým ovládaním s displejom LCD

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • 200-sekundové Magic ESP™

  200-sekundové Magic ESP™

  Magic Electronic Skip Protection™ je pohodlným prvkom, ktorý zaisťuje, že hudba neskáče, aj keď je prehrávač MP3-CD vystavovaný úderom a otrasom pri behu alebo pohybe. Zariadenia s technológiou Magic Electronic Skip Protection™ majú inteligentnú elektronickú vyrovnávaciu pamäť, ktorá dokáže uložiť rôzne formáty digitálnej hudby, ako napríklad MP3, WMA a CDDA. Vyrovnávacia pamäť automaticky nastavuje obsah a rýchlosť otáčania laseru, čím zabezpečuje neprerušované počúvanie hudby.

 • Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov je inteligentná podpora basov, ktorá maximálne posilňuje basy pri vysokých hlasitostiach bez skreslenia zvuku a pri nízkych hlasitostiach bez narušenia spodných basových frekvencií. Technologicky vyspelá elektronika nepretržite monitoruje hlasitosť a úroveň basov a obidve precízne meria, aby sa predišlo skresleniu zvuku, takže výsledné basy sú optimalizované. Digital Dynamic Bass Boost umožňuje pôžitok z jedinečného basového výkonu - bez ohľadu na zvolenú úroveň zvuku.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Pri kódovaní 64 kbps WMA.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať