Mini HiFi systém

  Mini HiFi systém

  Počúvajte obľúbenú hudbu z MP3-CD s bohatým zvukom

  Vychutnajte si nerušený pôžitok z vašich piesní vo formáte CD/MP3/WMA až 10 hodín na systéme FWM185. Rozšírte svoje potešenie z hudby počúvaním melódií z prenosného prehrávača u vás doma - pomocou USB Direct a vstupu pre MP3 prehrávač. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Mini HiFi systém

Prehrávanie MP3-CD, USB Direct FWM185/12 Nájsť podobné výrobky

Počúvajte obľúbenú hudbu z MP3-CD s bohatým zvukom

cez USB Direct pre priame prehrávanie

 • 10 hodín hudby MP3-CD

  10 hodín hudby MP3-CD

  MP3 označuje „MPEG 1 Audio layer-3“.MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku používaným na webe, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov.

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Celkový výstupný výkon 120 W RMS

  Celkový výstupný výkon 120 W RMS

  Tento systém má celkový výstupný výkon 120 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  Vďaka režimu USB Direct stačí jednoducho pripojiť zariadenie USB k portu USB na zariadení Philips a vaša digitálna hudba sa bude prehrávať priamo z daného zariadenia Philips.

 • 2-smerný systém reproduktorov Bass Reflex pre výkonný zvuk

  2-smerný systém reproduktorov Bass Reflex pre výkonný zvuk
 • AM/FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie

  AM/FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie
 • Stereofónny kazetový prehrávač

  Stereofónny kazetový prehrávač
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať