Saeco

Philips Saeco Intelia

Super automatický espresso kávovar

  Philips Saeco Intelia

  Super automatický espresso kávovar

  Cappuccino a káva jedným dotykom

  Jedine super automatický espresso kávovar Saeco Intelia vám ponúka dokonalý zážitok z espressa, jednoduché používanie, prispôsobenie aj čistenie. Pripravte si cappuccino, latte macchiato, espresso alebo horúcu vodu: možné je všetko. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco Intelia Super automatický espresso kávovar

Automatický penič mlieka, Strieborná HD8752/49 Nájsť podobné výrobky

Cappuccino a káva jedným dotykom

S dokonalým automatickým peničom mlieka od spoločnosti Saeco

 • Cappuccinatore vhodné do umývačky

  Cappuccinatore vhodné do umývačky

  Udržiavajte svoj espresso kávovar Saeco v špičkovej forme a čistite automatické Cappuccinatore jednoducho umytím vo vlažnej vode alebo priamo v umývačke riadu.

 • Káva bez chuti spáleniny vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Káva bez chuti spáleniny vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Tento kávovar na espresso je vybavený 100 % keramickými mlynčekmi. Saeco používa keramické mlynčeky, pretože ich rovnomerné mletie bez prepálenia kávových zŕn zaručí bezchybné espresso. Keramika tiež zaisťuje dlhú trvácnosť a dokonale tichý chod.

 • Káva bez dlhého čakania vďaka varnému bloku s rýchlym zahrievaním

  Káva bez dlhého čakania vďaka varnému bloku s rýchlym zahrievaním

  Vďaka technológii varného bloku s rýchlym zahrievaním od spoločnosti Saeco bude váš kávovar vždy pripravený. Teraz už nemusíte čakať počas varenia jedného espressa, ale môžete variť kávu za kávou.

 • Uložte si svoje obľúbené nastavenie typu kávy

  Uložte si svoje obľúbené nastavenie typu kávy

  Vždy si vychutnáte perfektné espresso presne podľa vašej chuti, vďaka inovatívnej funkcii uloženia nastavenia veľkosti, intenzity a teploty kávy. Doprajte si tak dokonalú kávu vo vašej obľúbenej šálke jednoduchým stlačením tlačidla.

 • Nastaviteľná výlevka sa prispôsobí obľúbenej šálke a uchová teplotu kávy

  Nastaviteľná výlevka sa prispôsobí obľúbenej šálke a uchová teplotu kávy

  Nastaviteľná výlevka v našom kávovare na espresso sa prispôsobí každej šálke, a tak sa káva počas nalievania nevyleje ani nevychladne. Tým sa zaručí správna teplota vášho obľúbeného espressa a kávovar pritom zostane vždy čistý.

 • Jednoduché čistenie vďaka súčastiam umývateľným v umývačke riadu

  Jednoduché čistenie vďaka súčastiam umývateľným v umývačke riadu

  Podnos na odkvapkávanie, penič mlieka a karafu na mlieko Saeco môžete jednoducho umývať v umývačke riadu, čo šetrí čas a zaručí hygienickú čistotu.

 • Pohrajte sa s chuťou kávy pomocou našich nastaviteľných mlynčekov

  Pohrajte sa s chuťou kávy pomocou našich nastaviteľných mlynčekov

  Rôzne druhy a príchute kávy vyžadujú rôzne stupne jemnosti mletia kávových zŕn, aby sa uvoľnila tá správna chuť. Na tomto espresso kávovare sa nachádza 5 nastaviteľných predvolieb mletia, od najjemnejšieho pre výrazné espresso, až po najhrubšie pre jemnejšiu kávu.

 • Jednoduché čistenie vďaka odnímateľnej varnej jednotke

  Jednoduché čistenie vďaka odnímateľnej varnej jednotke

  Varná jednotka, vynález spoločnosti Saeco, tvorí srdce nášho kávovaru na espresso, ktoré zaisťuje plnú automatiku. Varná jednotka je v závislosti od typu kávovaru ľahko dostupná spredu alebo z boku. Je možné ju jednoducho vybrať a opláchnuť pod tečúcou vodou pre dokonale hygienickú čistotu.

 • Vždy čistý kávovar vďaka automatickému čisteniu a odstraňovaniu vodného kameňa

  Vždy čistý kávovar vďaka automatickému čisteniu a odstraňovaniu vodného kameňa

  Spoločnosť Saeco navrhla tento kávovar tak, aby sa okruh kávy vyčistil vodou vždy pri spustení alebo vypnutí kávovaru. Vďaka tomu dosiahnete skvelú a čerstvú chuť kávy v každej šálke. Pravidelný proces odstraňovania vodného kameňa predlžuje životnosť vášho espresso kávovaru. Tento kávovar vás nielen upozorní na potrebu odstránenia kameňa, ale automatický proces odstraňovania vodného kameňa sa tiež sám spustí a prevedie vás jednotlivými krokmi pomocou jasných pokynov na obrazovke vždy, keď je potrebné vykonať nejakú činnosť. Odstraňovanie vodného kameňa ešte nikdy nebolo také jednoduché!

 • Jednoduché používateľské rozhranie označené farbami

  Jednoduché používateľské rozhranie označené farbami

  Vychutnajte si priame a jednoduché ovládanie vďaka displeju s ľahko pochopiteľnými ikonami. Pre maximálne pohodlie sú ikony sfarbené podľa farieb dopravných semaforov: červená znamená, že je potrebný zásah, oranžová, že kávovar pracuje (napríklad prebieha ohrev) a zelená znamená, že je pripravený na použitie.

 • Lahodná mliečna pena vďaka automatickému peniču mlieka

  Lahodná mliečna pena vďaka automatickému peniču mlieka

  Príprava chutného cappuccina pomocou espresso kávovaru Saeco je úplne jednoduchá vďaka automatickému peniču mlieka, ktorý baristi nazývajú „cappuccinatore“. Penič mlieka nasaje mlieko priamo zo škatule alebo krčaha, automaticky ho spení a naleje rovno do šálky. Jediným dotykom vytvoríte vynikajúcu a krémovú mliečnu penu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať