Daily Collection

Kuchynský robot

  Daily Collection

  Kuchynský robot

  Ušetrite si priestor a námahu

  Ušetrite priestor, námahu a čas pomocou vertikálneho kuchynského robota Philips HR7625/70. Je výnimočne výkonný a absolútne multifunkčný, takže dokážete vykonať akúkoľvek úlohu v priebehu niekoľkých sekúnd! Súčasťou balenia je aj mixér. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Daily Collection Kuchynský robot

500 W, Kompaktná zostava 2-v-1, 2 l nádoba HR7625/70 Nájsť podobné výrobky

Ušetrite si priestor a námahu

Extrémne kompaktný kuchynský robot s mixérom

 • Všetko príslušenstvo sa vojde do misy, čím získate kompaktný úložný priestor

  Všetko príslušenstvo sa vojde do misy, čím získate kompaktný úložný priestor

  Systém Microstore Vám umožní uskladniť všetko príslušenstvo vo vnútri misy, takže získate jednoduchý a kompaktný úložný priestor.

 • 2 rýchlosti a pulzný stupeň

  2 rýchlosti a pulzný stupeň

  Tento kuchynský robot Philips má dve rýchlostné nastavenia, ktoré sú určené na spracovanie tvrdých a mäkkých surovín. Navyše disponuje pulznou funkciou, ktorá slúži napríklad na sekanie cesnaku alebo drvenie ľadu.

 • 500 W motor pre spracovanie veľkých množstiev a miesenie hustých surovín

  500 W motor pre spracovanie veľkých množstiev a miesenie hustých surovín

  S výkonným 500 W motorom, 2 nastaveniami rýchlosti a pulzným tlačidlom môžete zvoliť tú správnu rýchlosť pre optimálne výsledky

 • Jednoducho vykoná 25 a viac funkcií

  Jednoducho vykoná 25 a viac funkcií

  Kuchynský robot sa dodáva so 7 druhmi príslušenstva, ktoré umožňuje vykonávať 25 a viac rozličných funkcií. Medzi doplnky umývateľné v umývačke riadu patrí nástavec na miesenie určený na vymiesenie liateho cesta a miesenie hustých surovín. Nôž na sekanie z nehrdzavejúcej ocele na prípravu mäsa a zeleniny. Kovové diskové nástavce, ktoré zvládnu stredne jemné strúhanie a granulovanie. 1,5-litrový nerozbitný mixér na mixovanie, drvenie a zmiešavanie rozličných surovín. Rozšľahávací disk na prípravu jedla, ako je šľahačka a majonéza.

 • Vertikálny dizajn zaberie až o 35 % menej miesta v kuchyni

  Špeciálny vertikálny dizajn má až o 35 % menší podstavec ako klasické kuchynské roboty. To šetrí cenný priestor na kuchynskej linke a znamená, že aj tie najmenšie kuchyne môžu teraz využívať kuchynský robot.

 • Vrátane mixéra

  Kuchynský robot sa dodáva so 7 kusmi príslušenstva, ktoré dokážu vykonávať až 28 funkcií. Sú to: čepeľ z nehrdzavejúcej ocele na sekanie, trepanie, šľahanie, drvenie, primiešavanie, roztláčanie, krájanie, mixovanie; hnetací nástroj na (husté) miesenie; nástavec na krájanie zeleniny a ovocia na stredne veľké plátky; nástavec na strúhanie na stredne jemné strúhanie zeleniny, ovocia a syra; emulgačný disk na šľahanie, trepanie bielok a emulgáciu; nástavec na strúhanie zemiakov; a mixér na mixovanie, drvenie, spenenie, mletie, prípravu (hustého) pyré, homogenizáciu, rozmixovanie do tekutej podoby, mletie, trepanie, rozmiešavanie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať