Fidelio

Philips Fidelio SoundHub

Domáce kino 2.1 3D Blu-ray

  Philips Fidelio SoundHub

  Domáce kino 2.1 3D Blu-ray

  Všetky zvukové detaily vo fascinujúcej kvalite

  Objavte technológiu Crystal Clear Sound vďaka novému systému domáceho kina Philips SoundHub HTB9245D. Titánové výškové reproduktory poskytujú úžasnú čistotu každého zvukového detailu. Začnite počúvať svoje obľúbené filmy aj hudbu v takej kvalite zvuku, akú si skutočne zaslúžia. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio SoundHub Domáce kino 2.1 3D Blu-ray

Titánové výškové reproduktory, CinemaPerfect HD, Zabud. Wi-Fi a Bluetooth®, 500 W HTB9245D/12 Nájsť podobné výrobky

Všetky zvukové detaily vo fascinujúcej kvalite

Posadnutí zvukom

 • Technológia CinemaPerfect HD na prehrávanie videa s ultra vysokým rozlíšením

  Technológia CinemaPerfect HD na prehrávanie videa s ultra vysokým rozlíšením

  Nová technológia CinemaPerfect HD od spoločnosti Philips prináša rozlíšenie Quad Full HD pre doposiaľ najlepšie prehrávanie videa. Inteligentná technológia spracovania obrazu zvyšuje ostrosť a potláča šum, ktorý vzniká pri komprimácii videa do formátu MPEG. Spolu so zdokonaleným zvýšením rozlíšenia táto technológia vytvára ostrý a hlboký obraz.

 • Integrovaný rozbočovač HDMI pohodlne pripojí zariadenia k TV

  Integrovaný rozbočovač HDMI pohodlne pripojí zariadenia k TV

  Rozbočovač HDMI uľahčí pripájanie všetkých vašich zariadení k televízoru bez použitia nadmerného množstva káblov. Poskytuje pohodlie na vychutnávanie tej najlepšej zvukovej kvality pri sledovaní rozličného obsahu na plochom televízore. Všetky vaše zariadenia HDMI môžete pripojiť priamo do rozbočovača HDMI v systéme domáceho kina a potom pripojiť plochý televízor len pomocou jedného kábla. S takouto konfiguráciou si jednoducho vychutnáte filmy alebo TV programy s obrazom a zvukom vo vysokom rozlíšení a nemusíte sa babrať s káblami!

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je stabilná aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  So zvukom Crystal Clear Sound od spoločnosti Philips teraz dokážete zachytiť a oceniť každý zvukový detail v jeho realistickej podobe tak, ako to chcel umelec alebo režisér! Zvuk Crystal Clear Sound reprodukuje zdroj zvuku – či už ide o akčný film, muzikál alebo živé vystúpenie – verne, presne a bez akéhokoľvek skreslenia. Domáce kiná Philips so zvukom Crystal Clear Sound znižujú mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachovávajú čistotu pôvodného hudobného obsahu. Výsledkom je lepšia vernosť zvuku, ktorú priamo zachytí aj Váš sluch.

 • Titánové výškové reproduktory prinášajú neskreslený zvuk vo vynikajúcej čistote

  Titánové výškové reproduktory prinášajú neskreslený zvuk vo vynikajúcej čistote

  Paralelne vyvinuté výškové reproduktory, vyrobené z titánu, sú veľmi pevné a ľahké, takže zabezpečia neskreslený zvuk. Ich neuveriteľná odolnosť voči skresleniu a rezonancii v celom počuteľnom frekvenčnom rozsahu zaručí vynikajúcu čistotu všetkých zvukových detailov.

 • Špičkové zosilňovače triedy D zachovajú každý zvukový detail

  Špičkové zosilňovače triedy D zachovajú každý zvukový detail

  Patentované špičkové zosilňovače triedy D od spoločnosti Philips sú navrhnuté tak, aby zachovali pôvodný zvuk zdroja a poskytli väčšiu presnosť zvukových signálov, čím umožňujú akustickým detailom v hudbe a vo filmoch vyniknúť tak, ako si to interpret alebo režisér želal.

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Jedinečné reproduktory s viditeľným výškovým reproduktorom pre neskreslený zvuk

  Jedinečné reproduktory s viditeľným výškovým reproduktorom pre neskreslený zvuk

  Jedinečné reproduktory boli navrhnuté s viditeľnými výškovými reproduktormi tak, aby poskytovali maximálny rozptyl a priestorovosť zvuku.

 • So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  Vďaka vstavanému pripojeniu WiFi stačí, ak pripojíte svoje domáce kino priamo k domácej sieti a môžete si vychutnať bohatý výber populárnych služieb online. Potešte sa najlepšími webovými lokalitami, ktoré ponúkajú filmy, obrázky, infozábavu a iný online obsah prispôsobený na mieru rozmerom Vašej televíznej obrazovky.

 • Štýlový dizajn vo vysokokvalitnom prevedení z brúseného hliníka a skla

  Štýlový dizajn vo vysokokvalitnom prevedení z brúseného hliníka a skla
 • Prehrávanie hudby a nabíjanie zariadenia iPod/iPhone

  Prehrávanie hudby a nabíjanie zariadenia iPod/iPhone.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DivX, DivX Certified a príslušné logá sú ochranné známky spoločnosti DivXNetworks, Inc. a používajú sa na základe licencie.
 • Dolby a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories Inc.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať