Reproduktor Soundbar

  Reproduktor Soundbar

  Bezkonkurenčne čistý hlas vďaka 3.1-kanalovému zvuku

  Vylepšite svoj televízor čistejším hlasom a virtuálnym priestorovým zvukom, ktorý vám poskytne lepšie zážitky pri sledovaní filmov, navyše s možnosťou prenosu hudby jednodotykovým párovaním pomocou technológie NFC. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 229,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktor Soundbar

3.1-kanálový bezdrôtový subwoofer, Bluetooth® a NFC, HDMI ARC, 200 W HTL3160B/12 Nájsť podobné výrobky

Bezkonkurenčne čistý hlas vďaka 3.1-kanalovému zvuku

s bezdrôtovým subwooferom

 • Reproduktor s vyhradeným stredovým kanálom dosahuje vynikajúcu čistotu hlasu

  Reproduktor s vyhradeným stredovým kanálom dosahuje vynikajúcu čistotu hlasu

  Reproduktor so stredovým kanálom špeciálne vyhradeným pre hlasové frekvencie kotví reč k stredu obrazovky. Tým sa zlepšuje umiestnenie hlasu a jeho čistota, vďaka čomu sa viac ponoríte do filmu.

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Priestorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekóder Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekódera spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s NFC

  Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s NFC

  Zariadenia Bluetooth® môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora Soundstage, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie cez Bluetooth® a prenos hudby.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je stabilná aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Ovládanie cez intuitívny dotykový panel umožňuje ovládanie hlasitosti a iných možností prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na prednom paneli.

 • Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3 priamo z prenosných USB zariadení

  Vychutnajte si hudbu vo formáte MP3 priamo z prenosných USB zariadení

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k USB portu na reproduktore Philips Soundbar. Vaša digitálna hudba sa prehrá priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle so svojou rodinou a priateľmi.

 • Zvukový vstup na prehrávanie hudby z iPodu/iPhonu/MP3 prehrávača

  Zvukový vstup na prehrávanie hudby z iPodu/iPhonu/MP3 prehrávača

  Zvukový vstup umožňuje jednoducho prehrávať hudbu priamo zo zariadenia iPod/iPhone/iPad, MP3 prehrávača alebo notebooku cez jedno pripojenie k systému domáceho kina Philips. Jednoducho pripojte svoje zvukové zariadenie do konektora zvukového vstupu a vychutnávajte si hudbu vo vynikajúcej kvalite domáceho kina Philips.

 • Nízky profil, ktorý dokonale zapadne pred váš televízor

  Nízky profil, ktorý dokonale zapadne pred váš televízor
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať