Reproduktor Soundbar

  Reproduktor Soundbar

  Výkonný zvuk pre každý televízor

  Objavte skutočný zvukový potenciál všetkých svojich mediálnych zariadení. Vďaka integrovanému subwooferu a snímaču orientácie môžete reproduktor Philips soundbar HTL5120/12 umiestniť podľa svojich predstáv. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktor Soundbar

Virtuálny priestorový zvuk, Integrovaný subwoofer, 2 x HDMI In a HDMI out ARC, Bluetooth® HTL5120/12 Nájsť podobné výrobky

Výkonný zvuk pre každý televízor

s integrovaným subwooferom

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Pretože Dolby Digital je jedným z najlepších svetových noriem digitálneho multikanálového zvuku a využíva spôsob, akým ľudské ucho spracováva zvuky. Zažijete preto vynikajúcu kvalitu priestorového zvuku s realistickými priestorovými prvkami.

 • 2 konektory HDMI pre skvelú kvalitu obrazu a zvuku

  2 konektory HDMI pre skvelú kvalitu obrazu a zvuku

  Vychutnajte si úchvatný obraz 3D a krištáľovo čistý 5.1-kanálový alebo 7.1-kanálový zvuk jednoduchým pripojením zvukového výstupu HDMI x 2 na prehrávači do prijímača AV so zobrazením 2D.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je stabilná aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Snímač orientácie zabezpečí najlepší zvuk pri akomkoľvek umiestnení

  Snímač orientácie zabezpečí najlepší zvuk pri akomkoľvek umiestnení

  Kvalitu vášho zvukového zážitku určuje poloha, v akej je umiestnený reproduktor soundbar Philips vo vašej obývačke. Tento reproduktor soundbar má však našťastie inteligentný snímač orientácie, ktorý okamžite optimalizuje kvalitu zvuku podľa toho, či je soundbar umiestnený horizontálne alebo vertikálne. Môžete si byť preto istí, že či už položíte reproduktor soundbar na poličku, alebo ho namontujete na stenu, vždy si vychutnáte dokonalý zvukový zážitok.

 • Integrovaný aktívny subwoofer pre výkonné basy

  Integrovaný aktívny subwoofer pre výkonné basy
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať