Domáce kino

  Domáce kino

  Pridajte k svojmu televízoru skvelý priestorový zvuk

  Pridajte k Vášmu televízoru skvelý priestorový zvuk a vychutnávajte si skvelú televíznu zábavu s prehrávačom diskov Blu-ray alebo DVD bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi. Je to skvelý doplnok k televízoru s montážou na stenu alebo s umiestnením na stôl.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pridajte k svojmu televízoru skvelý priestorový zvuk

Posadnutí zvukom

 • Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

 • Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

  Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

  Prejdite na digitálny systém a získajte z vašej hudby a filmov maximum. Aj stereofonická hudba znie skvele, lebo systémy Dolby Digital a DTS Digital Surround zlepšujú a zosilňujú digitálnu hudbu aj zvuk videí, vďaka čomu váš reproduktor domáceho kina vytvára skutočne úchvatný priestorový zvuk.

 • Navrhnutý tak, že zabraňuje hromadeniu prachu a znižuje skreslenie zvuku

  Navrhnutý tak, že zabraňuje hromadeniu prachu a znižuje skreslenie zvuku

  Špeciálny sieťkový materiál odolný voči prachu chráni reproduktory pred akýmikoľvek nečistotami, ktoré môžu ovplyvňovať rozptyl zvuku.

 • Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Vychutnajte si univerzálnosť tohto systému domáceho kina, ktorý Vám umožní umiestniť ho na akékoľvek požadované miesto. Produkt vyzerá vynikajúco a funguje bez kompromisov bez ohľadu na to, či ho dáte na TV stojan, na stôl alebo upevníte na stenu. Tentoraz budete môcť rozhodnúť o vzhľade Vašej domácnosti bez toho, aby ste sa vzdali fantastického zážitku z domáceho kina.

 • Jednoduché pripojenie zariadení pre zdokonalený televízny zážitok

  Jednoduché pripojenie zariadení pre zdokonalený televízny zážitok

  Teraz bude skvele znieť nielen televízne vysielanie, ale aj všetky zariadenia pripojené k Vášmu televízoru. Pripojenie, navrhnuté pre bezproblémovú zábavu, sa vytvorí v jednom kroku. Všetky Vaše zariadenia pripojené k domácemu kinu si môžete vychutnávať na televízore, čo zlepší Váš zážitok zo sledovania televízie a prinesie Vám sýte, čisté a bohaté tóny – úžasné hudobné a filmové momenty.

 • Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie súborov MP3 priamo z Vášho prenosného multimediálneho prehrávača na Vašom systéme domáceho kina. Stačí zapojiť váš MP3 prehrávač do zabudovaného konektora MP3 Link a vychutnávať si hudbu vo formáte MP3 v špičkovej zvukovej kvalite, ktorú poskytuje systém domáceho kina Philips. MP3 Link prenesie Vašu prenosnú hudbu do pohodlia Vašej obývačky.

 • SoundBar so zaobleným dizajnom pre širší rozptyl zvuku

  SoundBar so zaobleným dizajnom pre širší rozptyl zvuku
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať