Domáce kino 2.1

  Domáce kino 2.1

  Dokonalá čistota zvuku pre filmy a hudbu

  S týmto kompaktným systémom domáceho kina Philips HTS3261 si začnete v obľúbených filmoch a hudbe vychutnávať každý zvukový detail. Kužele na báze minerálov, ktoré sú vstavané do jeho reproduktorov, zabezpečia dokonalú čistotu každého zvukového detailu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 2.1

3D Blu-ray, Vhodné pre iPod/iPhone HTS3261/12 Nájsť podobné výrobky

Dokonalá čistota zvuku pre filmy a hudbu

Posadnutí zvukom

 • Zosilňovač triedy D prináša skutočne dynamický a čistý zvuk

  Zosilňovač triedy D prináša skutočne dynamický a čistý zvuk

  Zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál, ktorý potom digitálne zosilní. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vytvorí v ňom výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane vyššej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% účinnosť v porovnaní s bežnými zosilňovačmi AB. Táto vysoká účinnosť umožňuje vytvoriť výkonný zosilňovač s malými rozmermi.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Ovládanie cez intuitívny dotykový panel umožňuje ovládanie hlasitosti a iných možností prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na prednom paneli.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Systémy domáceho kina Philips s funkciou Smart TV vám ponúkajú množstvo vylepšení, vrátane Net TV, DLNA a diaľkového ovládania MyRemote. Net TV prináša do vášho televízora široké spektrum online informácií a zábavy. Stačí vybrať Net TV v ponuke Doma a môžete začať s prehliadaním služieb ako napríklad požičovne videí na požiadanie* s najhorúcejšími filmovými novinkami v rozlíšení HD či funkciu Catch-up TV. S funkciou DLNA získate jednoduchý prístup k fotkám, hudbe a filmom v počítači z pohodlia vášho gauča. Neviete, kam ste položili diaľkové ovládanie? Nevadí, vďaka aplikácii Philips MyRemote môžete prepínať domáce kino prostredníctvom svojho inteligentného telefónu alebo počítača tablet PC.

 • Zvukový vstup na prehrávanie hudby z iPodu/iPhonu/MP3 prehrávača

  Zvukový vstup na prehrávanie hudby z iPodu/iPhonu/MP3 prehrávača

  Zvukový vstup umožňuje jednoducho prehrávať hudbu priamo zo zariadenia iPod/iPhone/iPad, MP3 prehrávača alebo notebooku cez jedno pripojenie k domácemu kinu. Jednoducho pripojte svoje zvukové zariadenie do konektora zvukového vstupu a vychutnávajte si hudbu vo vynikajúcej kvalite domáceho kina Philips.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť Vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Kužele reproduktorov na báze minerálov prinášajú číry zvuk

  Kužele reproduktorov na báze minerálov prinášajú číry zvuk
 • Výkon 400 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 400 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • Kompaktný dizajn vhodný pre televízor s plochou obrazovkou

  Kompaktný dizajn vhodný pre televízor s plochou obrazovkou
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Toto domáce kino možno skombinovať so všetkými ostatnými televízormi Philips.
 • Bližšie informácie nájdete na stránke www.philips.com/blu-ray

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať