Domáce kino 5.1

  Domáce kino 5.1

  Zažite fascinujúce kino u Vás doma s technológiou DoubleBass

  Priveďte zvuk vášho domáceho kina k dokonalosti pomocou dynamických nasmerovaných reproduktorov s dvojitými basovými trubicami! Prehrávajte všetok obľúbený multimediálny obsah vrátane diskov 3D Blu-ray na tomto inovatívnom systéme domáceho kina Philips HTS4561. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 5.1

DoubleBASS, 3D Blu-ray, Vhodné pre iPod/iPhone HTS4561/12 Nájsť podobné výrobky

Zažite fascinujúce kino u Vás doma s technológiou DoubleBass

Posadnutí zvukom

 • Výkonné reproduktory s dvojitými basovými trubicami pre skvelý zvuk

  Výkonné reproduktory s dvojitými basovými trubicami pre skvelý zvuk

  Výkonné reproduktory so systémom Bass-Reflex a dvojitými basovými trubicami zvýrazňujú nižšie frekvencie a produkujú pevný a hlboký basový zvuk. Budete počuť aj ten najnižší šepot, ako aj najhlbšie dunenie.

 • Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

 • Jedinečné dotykové ovládanie na jednoduchý prístup k Vášmu obsahu

  Jedinečné dotykové ovládanie na jednoduchý prístup k Vášmu obsahu

  Dotykové ovládanie umožňuje ovládanie hlasitosti a iných možností prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na hlavnej jednotke.

 • Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Toto domáce kino možno skombinovať so všetkými ostatnými televízormi Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať