Domáce kino s DVD rekordérom

  DVD Rewritable

  Domáce kino s DVD rekordérom

  Pozerajte, počúvajte, nahrajte všetko

  Nahrajte si obľúbené TV programy v digitálnej kvalite a prehrajte akýkoľvek filmový formát vrátane DivX s plným priestorovým zvukom na tomto jedinečnom domácom kine s DVD rekordérom.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pozerajte, počúvajte, nahrajte všetko

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekodér DTS a Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekodéra spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • RGB na kábli SCART poskytuje pripojenie pre vysokokvalitné video

  RGB na kábli SCART poskytuje pripojenie pre vysokokvalitné video

  RGB na kábli Scart je káblové pripojenie, ktoré poskytuje jednoduchú možnosť pripojenia pre vysokokvalitný video výstup.

 • Pripojte vašu digitálnu videokameru cez i.Link

  i.LINK je celosvetová norma na spájanie digitálnych video zariadení, známa aj ako IEEE 1394 a FireWire. Používa sa na digitálnom domácom video vybavení ako napr. DV a D8 videokamerách, ako aj počítačoch. Pohodlne prenáša všetky zvukové a video signály cez jeden kábel. S digitálnym videovstupom i.LINK môžete kopírovať domáce videá v ich pôvodnej digitálnej kvalite obrazu.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Fotografie (JPEG) s hudobnou prezentáciou

  Zdieľajte fotografie s rodinou a priateľmi zábavnejšou formou! Spustite prezentáciu fotografií s hudbou prehrávanou v pozadí. Tento produkt spoločnosti Philips podporuje súbežné prehrávanie obrázkov JPEG a skladieb MP3. Skontrolujte, či sú súbory pre hudobnú prezentáciu uložené na tom istom médiu. Vyberte si obľúbené skladby MP3 a spustite prezentáciu obrázkov JPEG.

 • Priame rozhranie USB prehráva fotografie a hudbu z USB jednotiek typu Flash

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k USB portu na vašom DVD systéme Philips. Vaša digitálna hudba a fotografie budú prehrané priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle so svojou rodinou a s priateľmi.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať