Domáce kino Soundbar

  Domáce kino Soundbar

  Fantastický priestorový zvuk bez spleti káblov

  Vyše 80 % ľudí, ktorí hodnotili zvuk*, dáva prednosť technológii Ambisound od spoločnosti Philips. Philips SoundBar s technológiou Ambisound v sebe ukrýva plnohodnotný systém domáceho kina a dokáže pomocou jedného zariadenia vytvoriť úchvatný zážitok z prehrávania diskov 3D Blu-Ray vo vysokom rozlíšení. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino Soundbar

Prehrávanie diskov 3D Blu-ray HTS9140/12 Nájsť podobné výrobky

Fantastický priestorový zvuk bez spleti káblov

Posadnutí zvukom

 • Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound vytvára skutočne obklopujúci viackanálový priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov. Zabezpečuje pohlcujúci zážitok z 5.1-kanálového zvuku bez obmedzenia pozície na sedenie, tvaru alebo veľkosti miestnosti a bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi a káblami. Prostredníctvom kombinovaného efektu psychoakustického fenoménu, priestorového spracovania a presného nasmerovania budičov Vám Abisound dodáva viac hudby z menšieho počtu reproduktorov.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Zažite bohatý výber online služieb so službou Net TV. Vychutnajte si filmy, obrázky, zábavu s využitím informačných technológií a iný online obsah priamo na TV, a to všade, kde budete chcieť. Jednoducho pripojte domáce kino priamo k domácej sieti prostredníctvom ethernetového pripojenia a pomocou diaľkového ovládača televízora získate priamy prístup k želanému obsahu na sledovanie. Ponuka Philips Vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke Vášho TV. Okrem toho môžete prostredníctvom počítačovej siete s certifikáciou DLNA a pomocou diaľkového ovládania sledovať videá alebo prezerať obrázky uložené v počítači.

 • Pripojenie do siete DLNA umožňujúce vychutnávať si hudbu a videá z počítača

  Pripojenie do siete DLNA umožňujúce vychutnávať si hudbu a videá z počítača

  Pripojenie do siete DLNA umožňuje jednoduchý prístup k osobným fotografickým, hudobným alebo filmovým súborom vo vašom počítači alebo domácej sieti. Používa pripojenie k sieti Ethernet (LAN) s protokolom DLNA, ktorý zaistí bezproblémovú vzájomnú spoluprácu produktov s certifikáciou DLNA. Po pripojení vášho televízora, domáceho kina alebo prehrávača diskov Blu-ray k domácej sieti budete mať prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Otvorí sa vám brána do sveta zábavy jedným stlačením tlačidla s intuitívnym používateľským rozhraním, ktoré je určené na jednoduché prehliadanie.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Dizajn SoundBar ideálny pre ploché TV s uhlopriečkou 102 cm (40") a väčšou

  Dizajn SoundBar ideálny pre ploché TV s uhlopriečkou 102 cm (40") a väčšou

  SoundBar dodá nádych dômyselnosti a pôvabu akejkoľvek obývačke. Aj napriek tomu, že je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre plochý TV so 102 cm (40") obrazovkou alebo väčšou, tiež sa bude hodiť pod akýkoľvek iný plochý TV ako spoločník – pričom dokonale zapadne do vášho interiéru a životného štýlu.

 • Tenký a špičkový dizajn v brúsenom hliníku vysokej kvality

  Tenký a špičkový dizajn v brúsenom hliníku vysokej kvality
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Na základe spotrebiteľských zvukových testov uskutočnených spoločnosťou Synovate v novembri 2010 v Nemecku, pri ktorých bola spoločnosť Philips porovnávaná s vedúcim konkurentom. Údaje sú archivované.
 • Informácie, či je služba video na požiadanie dostupná vo Vašej krajine, nájdete na lokalite www.philips.com/blu-ray.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať