Wi-Fi komponentný Hi-Fi systém

  Streamium

  Wi-Fi komponentný Hi-Fi systém

  Vychutnajte si hudbu s vysokou vernosťou v každej miestnosti

  Vychutnajte si zvuk s vysokou vernosťou v každej miestnosti pomocou systému Multiroom Music. Originálu verný zvuk je vytváraný reproduktormi ClariSound a bezstratovou technológiou FLAC Digital Lossless, vďaka čomu vám prináša výnimočne širokú zvukovú scénu a vašej komprimovanej digitálnej hudbe dodáva kvalitu CD.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si hudbu s vysokou vernosťou v každej miestnosti

Posadnutí zvukom

 • 2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  Vyplňte miestnosť svojou obľúbenou hudbou s pomocou hudobného výstupného výkonu 2 x 50 W RMS a digitálneho zosilňovača triedy „D“. Zosilňovač prijme analógový signál, konvertuje ho na digitálny a zosilní ho. Pred samotnou reprodukciou ešte signál prejde demodulačným filtrom. Zosilnený digitálny výstup prináša všetky výhody digitálneho zvuku, a to vrátane jeho zvýšenej kvality. Okrem toho má tento zosilňovač v porovnaní s tradičnými zosilňovačmi triedy AB účinnosť viac než 90 %. Táto vysoká účinnosť umožňuje zostaviť výkonný zosilňovač malej veľkosti.

 • 160 GB pevný disk na uloženie až 2000 hudobných albumov

  160 GB pevný disk na uloženie až 2000 hudobných albumov

  Pevný disk s veľkosťou 160 GB tohto zvukového systému Philips vám ponúka rozsiahlu kapacitu na ukladanie digitálnych hudobných súborov z PC aj MAC – hravo uloží až 2000 hudobných albumov. Priestorová úspora, inteligentná správa hudobných zbierok, jednoduchý prístup, a to všetko v jednom zariadení.

 • Funkcia Multiroom Music umožňuje prehrávanie skladieb po celej domácnosti

  Funkcia Multiroom Music umožňuje prehrávanie skladieb po celej domácnosti

  Prehrávajte obľúbené skladby a naplňte váš domov nádherne bohatým a čistým zvukom. Funkcia Multiroom Music umožňuje bezdrôtové prenášanie hudby do zvukového systému Philips Multiroom. Aktivuje sa jednoducho stlačením ikony Multiroom Music pri prehrávaní obľúbenej skladby a pokiaľ je pripojená každá stanica, stane sa súčasťou vášho osobného sveta zdieľania a potešenia z hudby – bez komplikovaného nastavenia. Podeľte sa o svoje obľúbené melódie s rodinou aj priateľmi.

 • Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Aplikácia Philips MyRemote vám umožní používať váš smartfón – iPhone, iPod Touch alebo Android – ako diaľkové ovládanie k sieťovo pripojeným AV výrobkom značky Philips. Táto aplikácia automaticky rozpozná váš prehrávač Blu-ray, domáce kino alebo audio systém Streamium značky Philips, ktoré sú pripojené k vašej domácej sieti Wi-Fi, a umožní vám okamžite ovládať tieto zariadenia z akéhokoľvek miesta u vás doma. A ak máte v sieti pripojené viac ako jedno AV zariadenie značky Philips, aplikácia vám ponúkne možnosť výberu medzi nimi a budete ich môcť ovládať nezávisle od seba. Táto bezplatná aplikácia bolo vyvinutá exkluzívne spoločnosťou Philips.

 • Plnofarebná dotyková obrazovka umožňuje jednoduchú navigáciu

  Plnofarebná dotyková obrazovka umožňuje jednoduchú navigáciu

  Dotyková obrazovka umožňuje ovládať zariadenie jednoducho stláčaním tlačidiel na obrazovke namiesto fyzických tlačidiel na zariadení. Jednoducho zapnete zariadenie a na displeji LCD sa zobrazí rozhranie dotykovej obrazovky so všetkými ovládacími funkciami zariadenia. Ovládanie dotykovej obrazovky kombinuje technológiu displeja LCD s tlakovými senzormi a výkonným digitálnym mikroprocesorom. Keď pritlačíte na určitú oblasť obrazovky prstom, do procesora je vyslaný príslušný signál a príkaz je okamžite vykonaný.

 • Voliteľný dok na iPod/iPhone na pohodlné prehrávanie hudby

  Voliteľný dok na iPod/iPhone na pohodlné prehrávanie hudby

  Rozšírili sme vaše možnosti. Nielenže môžete prehrávať hudbu z diskov CD a cez funkciu MP3 Link, vstup AUX-in a bezdrôtové prenášanie z počítača PC/MAC, ale teraz môžete prehrávať hudbu aj zo zariadení iPod a iPhone. Jednoducho uložte iPod alebo iPhone na základňu, prepnite do režimu dokovania a pomocou diaľkového ovládania vyberte skladby, ktoré chcete počúvať. Dokovací stojan, ktorý je dostupný ako voliteľné príslušenstvo, rozpúta hudobnú smršť vašich obľúbených melódií na báze vynikajúceho zvukového systému.

 • Bezdrôtový prenos hudby a fotografií z počítača PC/MAC

  Bezdrôtový prenos hudby a fotografií z počítača PC/MAC

  Váš počítač PC/MAC je plný hudby, ktorú teraz môžete pohodlne prenášať do vášho zvukového zariadenia Philips – bez nespratných káblov. Podeľte sa o svoje obľúbené skladby s ostatnými na párty alebo si ich jednoducho vychutnávajte v pohodlí svojej domácnosti. To platí aj pre vaše zbierky fotografií – prezerajte si ich a počúvajte pritom svoje obľúbené melódie. Odomknite poklady vášho počítača PC/MAC s pohodlným bezdrôtovým prenosom.

 • Nalaďte si a objavte tisíce internetových rozhlasových staníc

  Nalaďte si a objavte tisíce internetových rozhlasových staníc

  Prehrávač Streamium prináša možnosť naladiť si tisíce internetových rozhlasových staníc. Teraz dokážete udržať krok s hudbou na celom svete. Audio systém Streamium jednoducho pripojíte k internetu a svoje obľúbené online relácie si môžete vypočuť bez zapnutia PC/MAC.

 • Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG.

 • Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Inovatívna technológia FullSound od spoločnosti Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju komprimovanú hudbu v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí vašu dušu a roztancuje vaše nohy.

 • Funguje s domácim širokopásmovým pripojením a Wi-Fi smerovačom

  Funguje s domácim širokopásmovým pripojením a Wi-Fi smerovačom

  Tento HiFi systém Philips sa dodáva s portom Ethernet, ktorý umožňuje pripojenie na Internet systémom plug-and-play cez protokol DHCP. Systém má tiež certifikát B/G Wi-Fi, takže je kompatibilný s ľubovoľným smerovačom s certifikáciou B/G Wi-Fi dostupným na trhu. Tento jednoduchý a praktický systém má tlačidlo chráneného nastavenia Wi-Fi, ktoré vytvorí bezpečné pripojenie Wi-Fi v priebehu niekoľkých sekúnd.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Napster je dostupný len v Nemecku a Spojenom kráľovstve.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať