bezdrôtový prenosný reproduktor

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Mohutný, no šokujúco jasný zvuk

  Prehrávajte svoju obľúbenú hudbu nahlas cez reproduktor Philips Shoqbox SB7100 s dvomi budičmi reproduktorov a technológiou wOOx, ktoré vytvoria hlboký, no jasný zvuk. Zoberte si svoju hudbu kamkoľvek so sebou a prehrávajte ju pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth®, Ovládanie gestami, Vstav. mikrofón na usk. hovorov, 8 W nabíjateľná batéria SB7100/12 Nájsť podobné výrobky

Mohutný, no šokujúco jasný zvuk

 • S výkonom 2 neodýmiových budičov reproduktorov

  S výkonom 2 neodýmiových budičov reproduktorov

  Vďaka 2 neodýmiovým budičom reproduktorov a systému wOOx získate viac, ako by ste od tak malého reproduktora mohli očakávať. Silný zvuk, prekvapujúca čistota a hlboké basy vám umožnia vychutnať si skvelý poslucháčsky zážitok kdekoľvek.

 • Dotykový snímač na prepínanie skladieb

  Dotykový snímač na prepínanie skladieb

  SHOQBOX je vybavený snímačom pohybu. Ak chcete prejsť na nasledujúcu alebo predchádzajúcu skladbu, stačí prejsť po snímači zľava doprava alebo sprava doľava. Chvíľu podržte ruku na snímači a prehrávanie hudby sa pozastaví. Urobte to znova a prehrávanie sa obnoví. Jednoduché gestá vám umožnia ovládať prehrávanie hudby tým najľahším spôsobom.

 • Vstavaný mikrofón pre telefónne hovory

  Vstavaný mikrofón pre telefónne hovory

  Vďaka vstavanému mikrofónu môže produkt fungovať aj ako zariadenie na hlasité hovory. Pri prichádzajúcom hovore sa pozastaví prehrávanie hudby a vy môžete telefonovať pomocou reproduktora. Vybavte si obchodný telefonát alebo zavolajte priateľovi z večierka. V oboch prípadoch bude fungovať perfektne.

 • Hlasová odozva s informáciami

  Hlasová odozva s informáciami

  Hlasová odozva je k dispozícii v rôznych jazykoch. Poskytne vám okamžité informácie o úrovní nabitia batérie alebo o správnom pripojení reproduktora k zariadeniu.

 • Spárujte 2 reproduktory Shoqbox pre stereo zvuk

  Spárujte 2 reproduktory Shoqbox pre stereo zvuk

  Môžete spárovať 2 reproduktory SHOQBOX s inteligentným snímačom a vytvoriť tak stereofonický systém s ľavým a pravým kanálom. Stačí položiť dva reproduktory vedľa seba a naraz prejsť rukami ponad oba snímače smerom zvonka dnu. Dokonalé pre večierky alebo stretnutia. Vychutnajte si hudbu, filmy alebo hry v stereo zvuku.

 • Prúdový prenos zvuku cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať