Digitálne bezdrôtové slúchadlá

  Digitálne bezdrôtové slúchadlá

  Osobný digitálny priestorový zvuk

  Úžasný model HD1500 U vám ponúka pohodlie bezdrôtových slúchadiel so spoľahlivosťou a kvalitou digitálneho zvuku. Vychutnajte si voľbu troch viackanálových slúchadlových režimov Dolby TM bez toho, aby vás rušili okolití ľudia.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Osobný digitálny priestorový zvuk

Vychutnajte si filmy a hudbu

 • 50mm reproduktor so zvukom bez počuteľného skreslenia

  50 mm reproduktor kombinuje citlivosť zmesi mylarového materiálu a výkon neodýmu tak, aby magnetický obvod poskytoval výkonný, neskreslený zvuk.

 • Výber z 3 rôznych miestností Dolby Headphone pre počúvanie

  Technológia Dolby Headphone vám dodáva zvuk prehrávacieho systému piatich priestorových reproduktorov cez akýkoľvek pár slúchadiel. Presne vytvára zážitok z počúvania priestorového zvuku správne nastaveného a vyváženého 5.1-kanálového systému reproduktorov, vďaka čomu je ideálna pre profesionálne a prenosné počúvanie priestorového zvuku.

 • Zosilnenie hlbokých tónov a výšok vám umožní optimalizovať hudbu

  Vychutnajte si najprirodzenejšiu reprodukciu zvuku pre váš hudobný výber prostredníctvom zosilnenia hlbokých tónov a výšok.

 • Dynamické priradenie bitov umožňuje počuť viac detailov

  Táto patentovaná technológia spoločnosti Philips zabezpečuje, že digitálny zvuk je spracovaný na poskytovanie fantasticky detailnej reprodukcie.

 • Digitálny zvuk a prenos pre vynikajúcu kvalitu

  Zvukový signál je v digitálnom formáte od prenosnej linky až do slúchadiel, čím sa zaistí najvyššia kvalita a vynikajúca odolnosť voči rušeniu.

 • Pripojte až 4 zdroje zvuku, takže ich nebudete musieť stále prepájať

  Môžete pripojiť dva digitálne zdroje (ako napríklad DVD alebo CD prehrávač) a dva analógové zdroje (ako napríklad TV alebo FM prijímač) a na diaľku zvoliť, ktorý chcete počúvať. Už nemusíte prepájať káble.

 • Digitálny bezdrôtový prenos poskytuje najvyššiu kvalitu videa

  Digitálny bezdrôtový prenos zabezpečuje nielen konzistentnejší príjem a lepšiu kvalitu zvuku ako prenosové systémy FM, spotrebuje aj menej energie. A vďaka patentovanej technológii spoločnosti Philips zvuk je stále dokonale synchronizovaný s videom pri sledovaní filmov alebo TV počas pohybu.

 • Intelig. užívateľské rozhranie zobrazuje všetky možné voľby

  S jasnými kontrolkami a ľahko čitateľným displejom - jednoduchá práca a nastavenie bezdrôtového slúchadlového systému.

 • Na diaľku pohodlne zvoľte zdroje a nastavenia

  Infračervené diaľkové ovládanie je najpohodlnejším spôsobom pre výber zdroja, ktoré nastaví preferencie počúvania z pohodlia vášho obľúbeného kresla.

 • Ergonomické vankúšiky zvyšujú pohodlie pri nosení a vylepšujú basy

  Ergonomický tvar ušných vankúšikov a luxusné materiály zaisťujú pohodlnejšie nosenie a lepší basový výkon vďaka menším únikom zvuku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať