Multimediálne reproduktory 2.1

  Multimediálne reproduktory 2.1

  Podmanivé basy

  Štyri sofistikované integrované obvody pre veľký výkon subwoofera a dva satelitné reproduktory pre kvalitný zvuk. Technológia basového portu Philips SPD sa postará o čisté a hlboké basy a 60 W výkon ešte viac zvýrazní explozívne basy, ktoré hráči tak milujú. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediálne reproduktory 2.1

SPDTM basový port, 3" satelitný budič, 5, 25" subwoofer, 130 W SPA7380/12 Nájsť podobné výrobky

Podmanivé basy

Úplne nová úroveň hrania

 • Výstupný výkon 60 W

  Výstupný výkon 60 W

  Ohromný 60 W výkon! My hráči sa vždy potešíme vysokému výkonu, pretože čím je výkon herných reproduktorov vyšší, tým sú lepšie basy aj celková kvalita zvuku. Vychutnajte si tak najbližšiu hru vďaka tomuto vysokému 60 W výkonu, ktorý poskytne presne také výbušné basy, aké potrebujete.

 • Pokročilé integrované obvody

  Pokročilé integrované obvody

  Tento reproduktor od spoločnosti Philips sa môže pochváliť sofistikovanými integrovanými obvodmi. Bežné reproduktory obsahujú maximálne 1 až 3 kanály, no tento reproduktor na dosiahnutie vyššej kvality zvuku využíva až 4. Spoločnosť Philips používa 4 integrované čipy zosilňovača – pre 2 kanály satelitných reproduktorov a pre 2 kanály subwoofera. Tieto čipy zosilňovača TDA7379 poskytujú dobrý základ pre kvalitný zvuk a výkon potrebný na činnosť subwoofera a satelitných reproduktorov.

 • Inovatívna technológia basových portov SPD™ pre hlboké a dokonale znejúce tóny

  Inovatívna technológia basových portov SPD™ pre hlboké a dokonale znejúce tóny

  Technológia basových portov Sound Purification Duct (SPD) od spoločnosti Philips vytvára hlboké a čisté tóny pôvodného basového zvuku. Vďaka penovému materiálu technológie SPD na vnútornej strane basového otvoru toto špeciálne akustické tlmenie vynájdené spoločnosťou Philips redukuje šumové turbulencie a stabilizuje ladiacu frekvenciu. Technologické aj spotrebiteľské testy spoločnosti Philips dokazujú, že táto technológia vytvára menej zafarbené a čistejšie basové zvuky.

 • Polypropylénový budič subwoofera

  Polypropylénový budič subwoofera

  Ťažký polypropylénový (PP) materiál budiča vytvára lepšie basy. Pomáha pri podaní zvuku a vytvára čistejšie basové zvuky s vyššou úrovňou čistoty a vyváženia. Jednoduchšie sa integruje do budiča s plným rozsahom a prináša zníženie vibrácií.

 • Vstup AUX a výstup na slúchadlá

  Vstup AUX a výstup na slúchadlá

  Teraz si môžete svoju hudbu a inú zábavu vychutnávať ešte jednoduchšie a pohodlnejšie – pomocou vstupu Aux a výstupu na slúchadlá. Vo väčšine prípadov musíte na pripojenie iného zariadenia než počítača odpojiť 3,5-milimetrový konektor z počítača, čo nie je veľmi praktické. No vďaka konektorom vstupu Aux a výstupu na slúchadlá na prednej strane môžete rýchlo a jednoducho počúvať hudbu priamo z takmer akéhokoľvek zariadenia.

 • Dizajn dlhej trubice vytvára viac basov

  Všetci hráči chcú od svojich reproduktorov čo najsilnejšie basy a tieto reproduktory sú navrhnuté špeciálne na vytváranie tak intenzívnych nízkych frekvencií, aké potrebujete. Dizajn dlhej trubice tohto reproduktora zabezpečí lepšiu kvalitu zvuku a výraznejšie basy. Ponúka viac priestoru na vytváranie silnejších basových zvukov a pomáha vám vychutnať si hry ešte intenzívnejšie.

 • Dizajn reproduktora s basovým portom smerujúcim do strán

  Špeciálne navrhnutý basový port smerujúci do strán na týchto herných reproduktoroch vytvára priestorový zvuk s bohatšími basmi. Dokonalé pre vzrušujúce chvíle pri hraní hier!

 • Zaoblená skrinka pre zaoblený zvuk

  Zaoblený dizajn skrinky okrem skvelého vzhľadu prináša aj vyvážený zvuk, ktorý z reproduktora vychádza prirodzenejšie a vo svojej pôvodnej forme. Vďaka menšiemu skresleniu a zafarbeniu si môžete byť istí, že vaša obľúbená hudba bude vždy znieť tak, ako má. Spoločnosť Philips je skutočným odborníkom na akustiku a jej reproduktory znejú rovnako skvelo, ako vyzerajú!

 • Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Jeden budič reproduktora väčšinou prináša aj vibrácie frekvenčného delenia na okraji membrány, čo má často za následok istý stupeň skreslenia zvuku. Tento problém sme vyriešili použitím mylaru – jednotného, monomérického a, v porovnaní s najčastejšie používanými materiálmi, aj oveľa ľahšieho materiálu v okolí kužeľa budiča. Výsledkom uzavretia kužeľa do dokonale symetrického kruhu je tlmenie, ktoré potláča asynchrónne vibrácie, vďaka čomu je zvuk vyváženejší a prirodzenejší.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať