LCD monitor

  obrazovka uspokojí požiadavky náročných užívateľov

  Philips 150B5 = úspora miesta a peňazí: Veľké, hodnoverné zobrazenie, zvýšenie produktivity ergonomikou plus Smart Manage pre vzdialenú správu monitora v sieti LAN a nízka spotreba energie robia z Philips 150B5 ten pravý monitor. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

obrazovka uspokojí požiadavky náročných užívateľov

 • Zero Bright Dot™ eliminuje poruchy bodov jasu LCD

  Zero Bright Dot™ eliminuje poruchy bodov jasu LCD

  Jasné body sú chyby na LCD paneli, ktoré boli považované za nevyhnutnú súčasť výrobného procesu. Systém Zero Bright Dot™ spoločnosti Philips zaručuje monitory bez chybných bodov.

 • Rýchla odozva pre zobrazenie pohyblivých obrazov

  Rýchla odozva pre zobrazenie pohyblivých obrazov

  Čas odozvy meria rýchlosť reakcie signálu v milisekundách. Čas odozvy zapnutia/vypnutia meria čas potrebný na to, aby sa obrazovka prepla z úplne bielej na úplne čiernu a opačne. Rýchly čas odozvy zapnutia/vypnutia zlepšuje zobrazovanie textu. Čas odozvy sivá k sivej meria priemerný čas prechodu medzi viacerými sadami náhodných úrovní sivej - nižšie čísla znamenajú rýchlejšie prechody. Rýchlejšie je lepšie, pretože rýchlejší čas odozvy odstraňuje viditeľné rušenie obrazu, ktoré by mohlo obmedzovať váš zážitok, keď sa pozeráte na rýchlo sa pohybujúce obrázky alebo objekty.

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB je priemyselný štandard, ktorý zabezpečuje čo najdokonalejšiu zhodu medzi farbami, ktoré zobrazuje vaša obrazovka, a farbami na vašich výtlačkoch.

 • Rozlíšenie XGA 1 024x768 dáva ostrejší obraz

  V prípade grafických monitorov znamená rozlíšenie obrazovky počet bodov (pixelov) na celej obrazovke. Napríklad, 1024 x 768 pixelová obrazovka je schopná zobraziť 1024 rozdielnych bodov v každom zo 768 riadkov, teda približne 786 tisíc pixelov. XGA poskytuje rozlíšenie 640 x 480 alebo 1024 x 768 pixelov.

 • Zabudované reproduktory pre zvuk bez neporiadku na stole

  Reproduktory zabudované do zobrazovacieho zariadenia.

 • Nastaviteľná výška obrazovky pre ideálny uhol pohľadu

  Nastaviteľná výška je možnosť hýbať monitorom na jeho podstavci nahor/nadol a ukotviť ho po dosiahnutí požadovanej výšky. Táto funkcia poskytuje pohodlie, možnosť prispôsobenia uhla pohľadu výške a hmotnosti užívateľa, typu a postoju jeho postavy a zmierňuje namáhanie očí a únavu, ktoré sa dostavujú pri dlhšej práci na počítači.

 • Nakláňaním a otáčaním nastavíte ideálny uhol zobrazenia

  Funkcia sklonu a otáčania obrazovky je mechanizmus zabudovaný do podstavca, ktorý umožňuje nakláňať monitor dopredu alebo dozadu.

 • Správa káblov pre usporiadaný prac. priestor

  Správa káblov je systém, ktorý uchováva usporiadaný pracovný priestor pomocou organizácie káblov a drôtov, ktoré sú potrebné pre činnosť digitálneho zariadenia.

 • Kompatibilita so SmartManage umožňuje výhodný manažment založený na sieti LAN

  SmartManage je systém na monitorovanie, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zariadení a poskytovanie vzdialenej podpory užívateľom v obtiažnej situácii - to všetko cez sieť LAN.

 • Spotreba energie nižšia než je priemer

  Na prevádzku zariadenia stačí menej elektrickej energie.

 • Pripravené pre systém uzamknutia proti krádeži Kensington pre zvýš. bezpečnosť

  Malé štrbiny vstavané do rámu displeja sú určené na použitie s uzamykacím zariadením zabezpečujúcim displej pripnutím k pevnému predmetu, čím sa zvyšuje ochrana pred krádežou.

 • Zabud. nap. zdroj odstraňuje potrebu externých adaptérov

  Napájací adaptér zabudovaný v zobrazovacom zariadení nahrádza externý napäťový adaptér, ktorý zaberá veľa miesta

 • Upevnenie VESA na jednoduché upevnenie displeja na stenu

  Zjednotená priemyselná norma na upevnenie zariadení IT na stenu, ktorú stanovila asociácia Video Electronics Standards Association.

 • Praktický vstavaný držiak pre poznámky, pohľadnice alebo fotografie

  Flexi držiak je úzka drážka na vrchu monitora, do ktorej môžete úhľadne a pohodlne vložiť svoje obľúbené fotografie, lístky s pripomienkami, zoznamami úloh alebo telefónnymi číslami, ktoré tak zostanú po celý čas vo vašom zornom poli.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať