LCD monitor

  LCD monitor

  Elegantné materiály

  Vynikajúce pohodlie sa stretáva s nádherným štýlom: model 190C7, ktorý je šetrný na životné prostredie zmení vďaka jeho čistému dômyselnému a dvojodtieňovému dekoratívnemu dizajnu, premysleným pohodlným funkciám a vynikajúcej hodnote spôsob, akým sa pozeráte na monitory. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Elegantné materiály

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • Elegantný dvojodtieňový dizajn oživí váš priestor

  Dvojodtieňový dizajn kombinuje lesklý čierny prúžok, ktorý sa nachádza v stredne spodnej časti rámčeka so strieborným predným rámčekom, vďaka čomu vyzerá predný rámček tenší. Jemný kontrast medzi dvomi prvkami pridáva vzrušujúci charakter, príťažlivosť a zaujímavé jedinečné prvky k dekorácii v miestnosti.

 • Pohodlné nenápadné ovládacie tlačidlá vytvárajú čistý vzhľad

  Pohodlné nenápadné ovládacie prvky sú integrované v nápise značky, vďaka čomu sú na dosah rúk, keď ich potrebujete, ale vyzerajú nenápadne, čím tvoria celistvý, krehký a čistý vzhľad s jednoduchým, avšak štýlovo estetickým dizajnom.

 • Rámček na „zovretie v náručí“ pre vrelý a harmonický vzhľad dizajnu

  Rámček na „zovretie v náručí“ je špeciálne navrhnutý šikmý povrch, ktorý spája predné a zadné dizajnové prvky v teplom objatí, čo vytvára vrelý, harmonický a plynulo tvarovaný celkový vzhľad.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • 5 ms rýchly čas odozvy

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • Pre vašu bezpečnosť: kombinovaný letecký obal zabraňujúci horeniu

  Zmes PC/ABS plastu je najlepší a najodolnejší obalový materiál brániaci horeniu používaný v leteckom a automobilovom priemysle, ako aj v detektoroch požiaru. Spĺňa tie najprísnejšie protipožiarne normy.

 • Bezolovnatá obrazovka chráni životné prostredie

  Bezolovnaté obrazovky sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi štandardmi European Community Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok poškodzujúcich životné prostredie.

 • Jednoduchá úprava nastavení displeja s funkciou Philips SmartControl

  Počítačový softvér pre jemné vyladenie a nastavenie výkonu obrazu. Spoločnosť Philips ponúka užívateľom dve možnosti nastavenia obrazovky. Buď navigáciou cez ponuku tlačidiel zobrazených na obrazovke alebo prostredníctvom softvéru Philips SmartControl pre jednoduché nastavenie rôznych volieb obrazovky prirodzenou cestou.

 • Zabud. nap. zdroj odstraňuje potrebu externých adaptérov

  Napájací adaptér zabudovaný v zobrazovacom zariadení nahrádza externý napäťový adaptér, ktorý zaberá veľa miesta

 • Spona na káble pre usporiadaný pracovný priestor

  Spona dodávaná s monitormi, ktorá zoradí káble ich zopnutím pre lepšie usporiadaný pracovný priestor.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať