LCD monitor

  LCD monitor

  úžasný veľký displej pre profesionálne úlohy

  Profesionáli, ako ste vy, dokážu viac s pomocou monitora 190P6: Digital LightFrame™ a technológia Perfect Panel zaručuje výborný výkon veľkej obrazovky, vzdialenú správu aktív zvyšujúcu produktivitu, pokročilú ergonómiu a konštrukciu bez obsahu olova. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor

19" (48 cm), SXGA 190P6ES/00 Nájsť podobné výrobky

úžasný veľký displej pre profesionálne úlohy

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • LightFrame™ DR maximalizuje váš zážitok na obrazovke

  LightFrame™ Digital Reality je integrované hardvérové a softvérové riešenie pre špičkové monitory Philips, ktoré používateľom dodávajú vysokokvalitné vizuálne zdokonalenia zobrazenia pomocou rýchlych a pohodlných hardvérových alebo softvérových rozhraní.

 • Obrazovka bez chybných bodov podľa normy ISO 13406-2 trieda I

  Svetlé a tmavé body sú chybami LCD panela. Zatiaľ, čo niektorí výrobcovia stále považujú svetlé a tmavé chybné body na LCD paneli za nevyhnutnú súčasť výrobného procesu, spoločnosť Philips to nerobí. Monitory od spoločnosti Philips, ktoré vyhovujú norme ISO 13406-2 Trieda I, sa vyrábajú s nulovou toleranciou pre chyby LCD panelov a vzťahuje sa na ne celosvetovo platná záruka Perfect Panel™ spoločnosti Philips, ktorá zaručuje opravu alebo výmenu každého LCD monitora, ktorý zobrazuje čo i len jeden chybný svetlý alebo tmavý bod.

 • SXGA rozlíšenie 1 280 x 1 024 dáva ostrejší obraz

  Rozlíšenie obrazovky grafických monitorov sa určuje počtom bodov (pixelov) na celej obrazovke. Obrazovka s rozlíšením 1 280 x 1024 napríklad môže zobraziť 1 280 rôznych bodov na každom z 1 024 riadkov - to je približne 1,3 milióna pixelov.

 • Rýchly čas odozvy zap./vyp. 8 ms: vynikajúci textový a grafický displej

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • Otáčanie obrazovky o 90 stupňov a inteligentná organizácia káblov

  Super Ergo je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja a zaručuje inteligentné usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor užívateľsky prívetivý a umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a uvoľňuje fyzické napätie pri celodennej práci. Obsahuje systém na inteligentné usporiadanie káblov, ktoré redukuje neporiadok a udržiava pracovné miesto čisté a profesionálne.

 • Zabudované vysokorýchlostné USB 2.0 pre jednoduché pripojenia

  Univerzálna sériová zbernica alebo USB je štandardný protokol na prepájanie počítačov a periférnych zariadení. Keďže rozhranie USB poskytuje vysokú rýchlosť pri nízkych nákladoch, stalo sa najpopulárnejšou metódou na pripájanie periférnych zariadení k počítaču. Umiestnením rozhrania USB 2.0 na monitor poskytuje spoločnosť Philips pohodlné vysokorýchlostné pripojenie USB s jednoduchým ovládaním na čítanie, zapisovanie a prenos programov, údajov, digitálnych médií alebo hudobných súborov do počítača, z počítača alebo medzi počítačmi a jedným alebo viacerými zariadeniami USB.

 • Jas sa automaticky prispôsobuje okolitému osvetleniu

  Technológia SmartBright je exkluzívna funkcia spoločnosti Philips, ktorá využíva vstavaný snímač, aby automaticky prispôsobila nastavenia displeja, čím poskytuje najlepší zážitok z pozerania, zníženú spotrebu energie a predĺženú životnosť monitora, pričom odstraňuje únavu očí spôsobenú kontrastom jasná obrazovka - tmavá miestnosť a tmavá obrazovka - jasná miestnosť, a to všetko bez toho, aby ste sa zaťažovali ručným nastavením jasu displeja pri zmene osvetlenia v miestnosti.

 • Zabudované reproduktory pre zvuk bez neporiadku na stole

  Reproduktory zabudované do zobrazovacieho zariadenia.

 • Stand-alone audio pre efektívnu sieťovú konferenciu

  Vstavaný rozšírený firmware, ktorý poskytuje audio výstup aj v prípade, že niet video vstupu.

 • Kompatibilita so SmartManage umožňuje výhodný manažment založený na sieti LAN

  SmartManage je systém na monitorovanie, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zariadení a poskytovanie vzdialenej podpory užívateľom v obtiažnej situácii - to všetko cez sieť LAN.

 • Bezolovnatá obrazovka chráni životné prostredie

  Bezolovnaté obrazovky sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi štandardmi European Community Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok poškodzujúcich životné prostredie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať