LCD monitor s funkciou Ambiglow

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/278c4qhsn_00/278c4qhsn_00_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  LCD monitor s funkciou Ambiglow

  Brilantný displej Ambiglow

  Vychutnajte si intenzívnejší divácky zážitok pomocou tohto kultového displeja Philips Gioco s technológiou Ambiglow. Vytvorením svetelnej žiary na zadnej stene, ktorá zodpovedá obsahu na obrazovke, inovačná funkcia Ambiglow opticky zväčší obrazovku a poskytne vám skutočne podmanivý zážitok Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s funkciou Ambiglow

Gioco, 27" (68, 6 cm), Displej s Ambiglow 278C4QHSN/00 Nájsť podobné výrobky

Brilantný displej Ambiglow

pre úchvatnú zábavu

 • Funkcia Ambiglow zintenzívni vašu zábavu pomocou svetelnej žiary

  Funkcia Ambiglow zintenzívni vašu zábavu pomocou svetelnej žiary

  Funkcia Ambiglow dodá vášmu diváckemu zážitku nový rozmer. Inovačná technológia Ambiglow rozširuje obrazovku tým, že vrhá na stenu svetelnú žiaru zo zadnej časti monitora. Rýchly procesor analyzuje obsah obrazového signálu a priebežne upravuje farbu a jas vyžarovaného svetla tak, aby zodpovedali aktuálnemu obrazu. Pomocou jednoduchých možností nastavenia môžete určiť intenzitu efektu podľa vašich predstáv, čo tiež pomáha znižovať únavu očí. Táto funkcia je obzvlášť vhodná na sledovanie filmov, športových prenosov alebo hranie hier v 2D či 3D. Philips Ambiglow prináša skutočne jedinečný a podmanivý divácky zážitok.

 • Displej s technológiou AH-IPS vytvára žiarivý obraz so živými farbami

  Displej s technológiou AH-IPS vytvára žiarivý obraz so živými farbami

  Tento najnovší displej Philips používa špičkové panely AH-IPS. Výsledkom je lepšia reprodukcia farieb, rýchlejší čas odozvy a nižšia spotreba energie. Na rozdiel od štandardných panelov TN dokážu panely AH-IPS poskytnúť konzistentné podanie farieb aj pri širokom pozorovacom uhle 178 stupňov a v režime otočenia. Vďaka tomuto výnimočnému výkonu je technológia AH-IPS najvhodnejšia na použitie, pri ktorom je dôležitá vysoká presnosť farieb a konštantný jas – napríklad na úpravu fotografií, používanie grafických aplikácií a prehliadanie webu.

 • HDMI zabezpečí univerzálne digitálne pripojenie

  HDMI zabezpečí univerzálne digitálne pripojenie

  Zariadenie pripravené na HDMI obsahuje všetok požadovaný hardvér, aby prijímalo vstup multimediálneho rozhrania s vysokým rozlíšením (HDMI) a vysokokvalitné signály digitálneho videa a zvuku, ktoré sa spolu vysielajú cez jeden kábel z PC alebo akéhokoľvek počtu AV zdrojov (vrátane koncových prijímačov, DVD prehrávačov, prijímačov A/V a videokamier).

 • SmartImage: optimalizovaný a ľahko dostupný divácky zážitok

  SmartImage: optimalizovaný a ľahko dostupný divácky zážitok

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Obraz, Zábava, Úsporný režim atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu SmartImage dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

 • Technológia SmartKolor prináša bohatý a živý obraz

  Technológia SmartKolor prináša bohatý a živý obraz

  SmartKolor je sofistikovaná technológia zvýraznenia farieb, ktorá dokáže vylepšiť rozsah viditeľných farieb displeja. Táto funkcia vďaka zosilneniu úrovne zisku RGB displeja umožňuje dosiahnuť bohatý a živý obraz a vychutnávať si tak fotografie a videá vo vynikajúcej kvalite.

 • Algoritmus SmartTxt prináša optimalizovaný zážitok z čítania

  Algoritmus SmartTxt prináša optimalizovaný zážitok z čítania

  SmartTxt je sofistikovaný algoritmus, ktorý zlepšuje čítanie textov – napríklad dokumentov PDF alebo elektronických kníh – ktoré väčšinou vyžadujú väčšiu mieru sústredenia. Funkcia SmartTxt zvýši kontrast a ostrosť okrajov textového obsahu, čo prináša lepšiu čitateľnosť. Optimalizácia na čítanie sa vykonáva úpravou palety sivých odtieňov displeja, vyváženia bielej farby, jasu a kontrastu.

 • Osvetlenie Smart Bias s teplotou 6500 K zaručí optimálny divácky zážitok

  Režim osvetlenia Smart Bias vám umožňuje vychutnať si optimálnu kvalitu obrazu a komfortné sledovanie. V tmavej miestnosti sa vaše zreničky rozširujú, čo môže viesť k syndrómu počítačového videnia. Technológia Smart Bias vrhá jemnú svetelnú žiaru konštantného bieleho svetla s teplotou 6500 K na steny okolo monitora. Táto funkcia je vhodná najmä pre ľudí, ktorí pri monitore trávia dlhší čas. Pomáha zmierňovať námahu očí a súčasne eliminuje odrazy a odlesky z osvetlenia miestnosti, čím zlepšuje vnímanie kontrastu a detailov obrazu a podporuje správne vnímanie farieb.

 • Minimalistický dizajn s výnimočne úzkym rámom

  Vďaka panelom, ktoré využívajú najnovšie technológie, sú nové displeje Philips navrhnuté naozaj minimalisticky – vonkajší okraj má hrúbku len približne 2,5 mm. Keď sa k tomu pridá 9 mm pás Black Matrix zabudovaný do panela, celkové rozmery rámu sa výrazne zmenšia, čo zabezpečí minimálne vizuálne rušenie a maximálnu pozorovaciu plochu. Tento dizajn je mimoriadne vhodný na používanie viacerých displejov alebo spojených displejov pri hraní, grafickom dizajne a profesionálnych aplikáciách. S výnimočne úzkym rámom budete mať pocit, že používate jeden veľký displej.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Nepozerajte sa priamo na diódy LED funkcie Ambiglow. Sú veľmi jasné a môžu spôsobiť dočasne rozmazané videnie.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať