LCD monitor s funkciou Ambiglow

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/278g4dhsd_00/278g4dhsd_00_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  LCD monitor s funkciou Ambiglow

  Brilantný displej Ambiglow

  Vychutnajte si intenzívnejšiu hernú zábavu pomocou tohto kultového displeja Philips Gioco 3D s technológiou Ambiglow. Vytvorením svetelnej žiary na zadnej stene, ktorá zodpovedá obsahu na obrazovke, inovačná funkcia Ambiglow opticky zväčší obrazovku a poskytne vám skutočne podmanivý zážitok v 3D Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s funkciou Ambiglow

Gioco, 27" (68, 6 cm), 3D displej s Ambiglow 278G4DHSD/00 Nájsť podobné výrobky

Brilantný displej Ambiglow

pre podmanivé hranie hier v 3D

 • Funkcia Ambiglow zintenzívni váš 3D zážitok pomocou svetelnej žiary

  Funkcia Ambiglow zintenzívni váš 3D zážitok pomocou svetelnej žiary

  Funkcia Ambiglow dodá vášmu diváckemu zážitku nový rozmer. Inovačná technológia Ambiglow rozširuje obrazovku tým, že vrhá na stenu svetelnú žiaru zo zadnej časti monitora. Rýchly procesor analyzuje obsah obrazového signálu a priebežne upravuje farbu a jas vyžarovaného svetla tak, aby zodpovedali aktuálnemu obrazu. Pomocou jednoduchých možností nastavenia môžete určiť intenzitu efektu podľa vašich predstáv, čo tiež pomáha znižovať únavu očí. Táto funkcia je obzvlášť vhodná na sledovanie filmov, športových prenosov alebo hranie hier v 2D či 3D. Philips Ambiglow prináša skutočne jedinečný a podmanivý divácky zážitok.

 • Displej s technológiou AH-IPS vytvára žiarivý obraz so živými farbami

  Displej s technológiou AH-IPS vytvára žiarivý obraz so živými farbami

  Tento najnovší displej Philips používa špičkové panely AH-IPS. Výsledkom je lepšia reprodukcia farieb, rýchlejší čas odozvy a nižšia spotreba energie. Na rozdiel od štandardných panelov TN dokážu panely AH-IPS poskytnúť konzistentné podanie farieb aj pri širokom pozorovacom uhle 178 stupňov a v režime otočenia. Vďaka tomuto výnimočnému výkonu je technológia AH-IPS najvhodnejšia na použitie, pri ktorom je dôležitá vysoká presnosť farieb a konštantný jas – napríklad na úpravu fotografií, používanie grafických aplikácií a prehliadanie webu.

 • Herný režim SmartImage optimalizovaný špeciálne pre herných nadšencov

  Herný režim SmartImage optimalizovaný špeciálne pre herných nadšencov

  Nový herný displej Philips ponúka rýchlo prístupné nastavenia optimalizované špeciálne pre hráčov, ktoré ponúkajú viacero možností. Režim „FPS“ (strieľačky z vlastného pohľadu) zdokonaľujú tmavé prostredia v hre, vďaka čomu lepšie spozorujete skryté objekty. Režim „Preteky“ nastaví displej na najrýchlejší čas odozvy, vyššiu farebnosť a aktivuje ďalšie špeciálne úpravy obrazu. Režim „RTS“ (stratégie v reálnom čase) obsahuje špeciálny režim SmartFrame, ktorý umožňuje zvýraznenie konkrétnej oblasti a úpravu veľkosti a obrazu. Predvoľby Hráč 1 a Hráč 2 umožňujú uložiť osobne prispôsobené nastavenia podľa konkrétnych hier, vďaka čomu dosiahnete skutočne najlepší výkon.

 • Osvetlenie Smart Bias s teplotou 6500 K zaručí optimálny divácky zážitok

  Režim osvetlenia Smart Bias vám umožňuje vychutnať si optimálnu kvalitu obrazu a komfortné sledovanie. V tmavej miestnosti sa vaše zreničky rozširujú, čo môže viesť k syndrómu počítačového videnia. Technológia Smart Bias vrhá jemnú svetelnú žiaru konštantného bieleho svetla s teplotou 6500 K na steny okolo monitora. Táto funkcia je vhodná najmä pre ľudí, ktorí pri monitore trávia dlhší čas. Pomáha zmierňovať námahu očí a súčasne eliminuje odrazy a odlesky z osvetlenia miestnosti, čím zlepšuje vnímanie kontrastu a detailov obrazu a podporuje správne vnímanie farieb.

 • Minimalistický dizajn s výnimočne úzkym rámom

  Vďaka panelom, ktoré využívajú najnovšie technológie, sú nové displeje Philips navrhnuté naozaj minimalisticky – vonkajší okraj má hrúbku len približne 2,5 mm. Keď sa k tomu pridá 9 mm pás Black Matrix zabudovaný do panela, celkové rozmery rámu sa výrazne zmenšia, čo zabezpečí minimálne vizuálne rušenie a maximálnu pozorovaciu plochu. Tento dizajn je mimoriadne vhodný na používanie viacerých displejov alebo spojených displejov pri hraní, grafickom dizajne a profesionálnych aplikáciách. S výnimočne úzkym rámom budete mať pocit, že používate jeden veľký displej.

 • Zobrazenie v 3D bez blikania

  Zobrazenie 3D obrazu bez blikania zaručí dlhé hodiny pohodlnej zábavy vďaka dostupným a ľahkým okuliarom bez blikania, ktoré nevyžadujú žiadne batérie ani pripájanie káblov. Konečne sa môžete oslobodiť od všetkých problémov a vychutnať si zábavu v 3D s celou rodinou!

 • Automatické 3D s najnovšími Blu-ray a hernými konzolami s HDMI

  3D displej Philips v spojení s hernými zariadeniami a prehrávačmi videa z diskov Blu-ray s pripojením podporujúcim HDMI 1.4a sa dokáže automaticky prepnúť do režimu 3D a okamžite vytvoriť úžasný obraz. Už žiadne babranie sa s nastaveniami!

 • USB 3.0 umožňuje rýchly prenos údajov a nabíjanie smartfónov

  Technológia Super Speed USB 3.0 používa rýchlosť prenosu 5,0 gbit/s, čo je približne 10-krát rýchlejšie ako pri štandarde USB 2.0. Vďaka tomu výrazne znížite trvanie prenosu údajov, čo vám ušetrí čas aj peniaze. Vďaka vyššej kapacite, mimoriadne vysokej rýchlosti prenosu, lepšej správe napájania a špičkovému výkonu predstavuje USB 3.0 najnovší globálny štandard, ktorý vám umožní používať veľkokapacitné úložné zariadenia. Technológia Sync-N-Go sa postará o to, aby ste už viac nemuseli čakať na uvoľnenie kapacity prenosu. Vaša investícia do zariadení so štandardom USB 2.0 je tiež v bezpečí vďaka spätnej kompatibilite.

 • Nabite svoje mobilné zariadenie skutočne rýchlo

  Tento nový displej Philips obsahuje zabudovanú nabíjačku s konektorom USB 3.0 na rýchle nabíjanie. Využíva na to špeciálny obvod, ktorého výstupný prúd je až 1,5 A. Vďaka tomu tento monitor rýchlo nabije vaše mobilné zariadenie a súčasne umožňuje super rýchly prenos údajov, ktorý šetrí čas aj peniaze. Pomocou nabíjania cez konektor USB môžete nabíjať akékoľvek štandardné zariadenie.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Nepozerajte sa priamo na diódy LED funkcie Ambiglow. Sú veľmi jasné a môžu spôsobiť dočasne rozmazané videnie.
 • Ak sa počas sledovania objavia ťažkosti, napr. závraty, bolesti hlavy alebo dezorientácia, neodporúčame sledovať obraz v 3D príliš dlho.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom vo veku do 6 rokov.
 • Pozorne si prečítajte návod na použitie, kde sa dozviete viac o režime 3D a zdraví
 • Ďalšie podrobné informácie o karte VGA a iných požiadavkách na sledovanie obsahu v 3D nájdete na adrese www.philips.com/support.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať