Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/298x4qjab_00/298x4qjab_00_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  LCD monitor s funkciou MultiView

  Panoramatické zobrazenie, krištáľovo čistý obraz

  Tento 29” displej Philips UltraWide vás ohromí svojím krištáľovo čistým obrazom v rozlíšení 2560 x 1080 a žiarivými farbami. Jeho fascinujúca obrazovka AHIPS s pomerom strán 21:9 a ultra úzkym rámom vám poskytne panoramatický pohľad na svet. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s funkciou MultiView

UltraWide 21:9, 29"/73 cm, 2560 x 1080 298X4QJAB/00 Nájsť podobné výrobky

Panoramatické zobrazenie, krištáľovo čistý obraz

s displejom UltraWide a funkciou MultiView

 • Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí

  Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí

  Kvôli spôsobu ovládania jasu na obrazovkách s podsvietením LED si niektorí používatelia všimnú, že obrazovka bliká, čo spôsobuje únavu očí. Technológia Bez kmitania spoločnosti Philips prináša nové riešenie na reguláciu jasu a zníženie blikania na pohodlnejšie sledovanie.

 • Technológia SmartKolor prináša bohatý a živý obraz

  Technológia SmartKolor prináša bohatý a živý obraz

  SmartKolor je sofistikovaná technológia zvýraznenia farieb, ktorá dokáže vylepšiť rozsah viditeľných farieb displeja. Táto funkcia vďaka zosilneniu úrovne zisku RGB displeja umožňuje dosiahnuť bohatý a živý obraz a vychutnávať si tak fotografie a videá vo vynikajúcej kvalite.

 • Algoritmus SmartTxt prináša optimalizovaný zážitok z čítania

  Algoritmus SmartTxt prináša optimalizovaný zážitok z čítania

  SmartTxt je sofistikovaný algoritmus, ktorý zlepšuje čítanie textov – napríklad dokumentov PDF alebo elektronických kníh – ktoré väčšinou vyžadujú väčšiu mieru sústredenia. Funkcia SmartTxt zvýši kontrast a ostrosť okrajov textového obsahu, čo prináša lepšiu čitateľnosť. Optimalizácia na čítanie sa vykonáva úpravou palety sivých odtieňov displeja, vyváženia bielej farby, jasu a kontrastu.

 • Obrazovka AH-IPS s panoramatickým zobrazením 21:9 vytvára úžasný obraz

  Tento najnovší displej Philips používa najmodernejší panoramatický panel AH-IPS s formátom 21:9 a 8-bitovými farbami True color, vďaka ktorým technológia TrueVision od spoločnosti Philips pokrýva viac než 99 % farebného priestoru sRGB s hodnotou delta-E menšou ako 3, čo je omnoho prísnejšia špecifikácia ako tá, ktorú určuje systém Windows. Vďaka formátu 21:9 je displej optimálny na zobrazenie viacerých stĺpcov tabuľkových dokumentov. Sledovací uhol 178/178 stupňov sa výborne hodí na grafický dizajn, webové aplikácie, úpravu fotografií a iné druhy použitia. Teraz si môžete vedľa seba otvoriť 2 internetové stránky plnej veľkosti a s ľahkosťou paralelne pracovať na dvoch úlohách súčasne.

 • Crystalclear UltraWide HD s rozlíšením 2560 x 1080 pixelov

  Tieto najmodernejšie displeje Philips vytvárajú krištáľovo čistý obraz s rozlíšením Quad HD 2560 x 1440 alebo 2560 x 1080. Vďaka panelom s vysokým výkonom a vysokou hustotou pixelov, širokým pozorovacím uhlom 178/178, podpore rýchlych pripojení, ako napríklad Displayport, HDMI, Dual link DVI, tieto nové displeje skutočne vdýchnu vašim obrázkom a grafike život. Či už ste náročný používateľ, ktorý potrebuje extrémne podrobné informácie pre riešenia CAD-CAM, používate aplikácie na tvorbu 3D grafiky, alebo ste finančný mág pracujúci s obrovskými tabuľkami, displeje od spoločnosti Philips vám vždy zaručia krištáľovo čistý obraz.

 • Technológia MultiView umožňuje pripojenie dvoch zdrojov naraz

  Vďaka displejom Philips s ultra vysokým rozlíšením a technológiou MultiView môžete pohodlným spôsobom využiť bohaté možnosti pripojenia u vás doma alebo v práci. MultiView umožňuje duálne pripojenie a zobrazenie, vďaka čomu môžete naraz vedľa seba pracovať s viacerými zariadeniami, napríklad stolovým počítačom a notebookom, a veľmi ľahko vykonávať viacero komplexných úloh súčasne. Rovnako jednoduché je sledovať živý futbalový zápas z digitálneho prijímača na pravej strane a súčasne surfovať na internete z notebooku na ľavej strane. Prípadne môžete priebežne sledovať správy so zvukom v malom okne a súčasne pracovať na svojom najnovšom blogu.

 • Minimalistický dizajn s výnimočne úzkym rámom

  Vďaka panelom, ktoré využívajú najnovšie technológie, sú nové displeje Philips navrhnuté naozaj minimalisticky – vonkajší okraj má hrúbku len približne 2,5 mm. Keď sa k tomu pridá 9 mm pás Black Matrix zabudovaný do panela, celkové rozmery rámu sa výrazne zmenšia, čo zabezpečí minimálne vizuálne rušenie a maximálnu pozorovaciu plochu. Tento dizajn je mimoriadne vhodný na používanie viacerých displejov alebo spojených displejov pri hraní, grafickom dizajne a profesionálnych aplikáciách. S výnimočne úzkym rámom budete mať pocit, že používate jeden veľký displej.

 • Display Port s funkciou prepojenia viacerých displejov

  Tento displej Philips využíva technológiu Display Port 1.2a Multi Stream Transport (MST) s HBR2, ktorá zvyšuje kapacitu prenosu údajov na 21,6 Gbit/s. Vďaka tomu môžete prepojiť viacero displejov súčasne, a výrazne tak zvýšiť svoju efektívnosť. Táto funkcia reťazenia viacerých displejov umožňuje výborné využitie tohto displeja Philips v oblasti financií, bankovníctva, v riadiacich miestnostiach a iných podobných prostrediach. Na využívanie tejto funkcie musí mať grafická karta vášho počítača certifikáciu DP1.2 s funkciou MST. Podrobnosti nájdete na lokalite http://www.displayport.org/

 • SmartControl na jednoduché doladenie výkonu

  Počítačový softvér na jemné doladenie a nastavenie výkonu obrazu. Spoločnosť Philips ponúka používateľom dve možnosti nastavenia obrazovky. Buď navigáciou cez ponuku tlačidiel zobrazených na obrazovke, alebo prostredníctvom softvéru Philips SmartControl na jednoduché nastavenie rôznych volieb obrazovky prirodzeným spôsobom

 • Pripojenie SmartConnect pomocou konektorov HDMI, Display Port a Dual link DVI

  Tieto monitory Philips podporujú široké možnosti pripojenia, napríklad Dual link DVI, Display Port alebo univerzálny konektor HDMI, vďaka čomu si môžete vychutnať zvuk a video vo vysokom rozlíšení a bez kompresie. Bez ohľadu na zdroj, ktorý použijete, si môžete byť istí, že tento displej Philips je výhodnou investíciou, ktorú tak skoro ničím nenahradíte!

 • Vstavané stereo reproduktory na prehrávanie multimédií

  Pár vysokokvalitných stereo reproduktorov zabudovaných do zobrazovacieho zariadenia. Môžu byť viditeľné pri ich nasmerovaní dopredu, alebo skryté po ich nasmerovaní nadol, nahor, dozadu atď. v závislosti od modelu a tvaru.

 • Technológia SmartImage premium na jednoduché nastavenie obrazu

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu SmartImage dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Značka/obchodná známka „IPS“ a príslušné patenty týkajúce sa technológií patria ich príslušným vlastníkom.
 • Certifikát EPEAT Gold je platný len tam, kde spoločnosť Philips zaregistrovala daný produkt. Informácie o stave registrácie vo vašej krajine nájdete na stránke www.epeat.net.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať