DVD prehrávač

  DVD Video

  DVD prehrávač

  Vychutnajte si to naplno – z médií DVD

  Záleží vám na veľkosti? Počuli ste už o tom, že málo je niekedy viac? Predstavujeme vám najefektívnejší DVD prehrávač. Žiadne komplikácie! Len jednoduchá sada, ktorá prehráva prakticky každý formát disku vrátane digitálnych fotografií v bezkonkurenčnej kvalite obrázkov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

3000 series DVD prehrávač

USB 2.0, DivX Ultra, Karaoke DVP3652K/51 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si to naplno – z médií DVD

 • Certifikované pre DivX Ultra pre zdrokonaleného prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX Ultra pre zdrokonaleného prehrávanie videa DivX

  Videá a filmy prevzaté z internetu, vrátane zakúpených hollywoodských filmov, skomprimované kodekom DivX, si vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia obývačky. Formát DivX Media predstavuje technológiu kompresie videa využívajúcu štandard MPEG-4. Táto technológia umožňuje uložiť veľké súbory, ako sú filmy, videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD, aby ich bolo možné prehrať v prehrávači Blu-ray alebo DVD značky Philips s certifikáciou pre štandard DivX Ultra. DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX; inými slovami, jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, ako sú integrované titulky, podpora viacerých jazykov, viaceré zvukové stopy či rôzne používateľské ponuky.

 • Jednotka ProReader pre plynulé prehrávanie na prakticky ľubovoľnom disku

  Jednotka ProReader pre plynulé prehrávanie na prakticky ľubovoľnom disku

  Jednotka ProReader vám umožní bezstarostné sledovanie filmov a videí. Dokonca aj keď sa staré disky umastia alebo poškriabu, nemusíte mať obavy, prehrajú sa celé od začiatku až do konca – bez akéhokoľvek náznaku poškodenia. Pomocou najmodernejšej technológie prevedie jednotka ProReader slabé analógové signály na zdravé digitálne signály a získa informácie, čím umožní plynule prehrať aj nedokonalé disky. A keď k tomu pridáte jej schopnosť prečítať prakticky ľubovoľný formát videa, jednotka ProReader vám poskytne neprekonateľnú istotu, že v nej vždy prehráte akýkoľvek disk.

 • Jednodotykové vytváranie MP3 priamo z diskov CD na kľúče USB

  Jednodotykové vytváranie MP3 priamo z diskov CD na kľúče USB

  Skonvertujte obsah vašich obľúbených diskov CD do súborov MP3 pomocou produktu Philips a uložte ich na prenosnú jednotku alebo prenosný prehrávač médií prostredníctvom kábla USB. Vychutnajte si pohodlie vytvárania súborov MP3 priamo vo vašej obývačke, bez použitia počítača, a dokonca počas prehrávania disku CD.

 • Pripojenie USB Media Link na prehrávanie médií z USB jednotiek typu Flash

  Pripojenie USB Media Link na prehrávanie médií z USB jednotiek typu Flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandard protokolu umožňujúci pohodlné prepojenie počítačov, periférií a zariadení spotrebnej elektroniky. Vďaka USB Media Link stačí pripojiť vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografiu a prehrávanie sa môže začať.

 • Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Progressive Scan zdvojnásobí zvislé rozlíšenie obrazu, čo spôsobí viditeľne ostrejší obraz. Namiesto zasielania polí najskôr pomocou jednotlivých náhodných riadkov, za ktorými nasledujú polia s pravidelnými riadkami, sa obidve polia zapisujú naraz. Celkový obraz je okamžite vytváraný pri použití maximálneho rozlíšenia. Pri takejto rýchlosti ľudské oko vidí ostrejší obraz bez riadkovej štruktúry.

 • 12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitový video DAC je vynikajúci konvertor digitálneho signálu na analógový signál, zachováva každý detail autentickej kvality obrazu. Ukazuje nepatrné tiene a jemnejšie stupňovanie farieb, čo dáva živší a prirodzenejší obraz. Obmedzenie bežných 10-bitových DAC sa stalo mimoriadne zreteľné pri používaní veľkých obrazoviek a projektorov.

 • 192 kHz/24 bitový audio DAC zdokonaľuje analógový výstup zvuku

  192 kHz/24 bitový audio DAC zdokonaľuje analógový výstup zvuku

  192 kHz vzorkovanie umožňuje získať presné zobrazenie pôvodných zvukových kriviek. Použitím 24-bitového rozlíšenia sa zachytáva viac informácií z pôvodného analógového tvaru krivky zvuku, čím sa zabezpečuje ešte bohatšia reprodukcia zvuku.

 • Karaoke Idol pre interaktívny zážitok a skvelú zábavu

  Dodajte svojim karaoke večerom ešte viac zábavy a vzrušenia. Hra Karaoke Idol umožňuje dvom alebo aj viacerým spevákom súťažiť proti sebe o titul najlepšieho speváka. Súťažiaci sa striedajú v spievaní a hodnotiaci systém od spoločnosti Philips analyzuje kvalitu spevu jednotlivých účastníkov. Po každom vystúpení sa zobrazí vtipné animované video s hodnotením speváckych výkonov a počtom bodov. Spevák s najvyšším počtom bodov na konci hry sa stane víťazom titulu Karaoke Idol!

 • Nahrajte svoje karaoke výkony a podeľte sa o svoj talent s priateľmi

  Nahrávanie karaoke je pokročilá funkcia, pomocou ktorej môžete nahrať svoje spevácke vystúpenie a skonvertovať nahratý súbor do formátu MP3, ktorý možno jednoducho prehrať v prenosnom prehrávači médií. Stačí pripojiť kľúč USB alebo prenosný prehrávač médií s káblom USB do portu USB na vašom DVD prehrávači Philips. Váš spev bude uložený v komprimovanom formáte MP3, ktorý šetrí miesto na disku. Vychutnajte si svoj spev na ceste alebo sa oň podeľte so svojimi priateľmi.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať