Prenosný DVD prehrávač

  DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  Prenosný DVD prehrávač pre každého

  Pohodlne sa posaďte, uvoľnite a sledujte filmy na prehrávači Philips PET100. Vychutnajte si svoje obľúbené filmy na diskoch DVD, hudbu z diskov MP3-CD a CD alebo obdivujte svoje fotografie typu JPEG.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosný DVD prehrávač pre každého

 • Prehráva disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD

  Prehráva disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD

  DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD, ktoré sú dostupné na trhu. Disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD – všetky z nich je možné prehrávať v DVD prehrávači. DVD+/-R je skrátený termín pre DVD mechaniku, ktorá dokáže prijať oba bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+/-RW zvláda prácu s bežnými prepisovateľnými typmi diskov. SVCD znamená „Super VideoCD“. Kvalita štandardu SVCD je oveľa vyššia než pri disku VCD. Vďaka vyššiemu rozlíšeniu má predovšetkým oveľa ostrejší obraz ako VCD.

 • Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky na cestách a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Zopár tlačidiel pre jednoduché a pohodlné ovládanie

  Tento prenosný prehrávač jednoduchý na používanie bol navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť obsluhy, nech sa vydáte kamkoľvek. Jednoducho vložte disk do prehrávača a vychutnávajte si svoje obľúbené DVD. Vďaka niekoľkým jednodotykovým tlačidlám a plnej kompatibilite s väčšinou najpopulárnejších diskov DVD/VCD/CD sa môžete tešiť na dobrú zábavu, nech cestujete kamkoľvek.

 • Prehráva hudbu z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pomocou ktorej je možné veľké digitálne hudobné súbory zmenšiť až 10-násobne bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať