Prenosný DVD prehrávač

  DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  Otočná obrazovka, flexibilné zobrazenie

  Vychutnajte si filmy na prenosnom DVD prehrávači Philips PET1046 s 10,2” LCD obrazovkou otočnou o 180-stupňov. Okrem toho zdieľajte svoje obľúbené videozážitky s priateľmi vďaka priečinku na pamäťovú kartu SDHC a konektoru USB 2.0. Dodáva sa s cestovným puzdrom.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Otočná obrazovka, flexibilné zobrazenie

so vstavaným prijímačom digitálnej TV

 • Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  S podporou formátu DivX® si môžete vychutnať videá vo formáte DivX® v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX® je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá vám umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako CD-R/RW, pamäťové karty a DVD-video. CD formátu DivX® je možné prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

 • Podpora DVB-T pre voľne vysielané digitálne TV a rádiové kanály

  Podpora DVB-T pre voľne vysielané digitálne TV a rádiové kanály

  Rozšírte svoje zážitky v oblasti zábavy a vychutnajte si programy na digitálnych kanáloch - zadarmo. Vďaka DVB-T (Pozemné digitálne televízne vysielanie), môžete v Európe prijímať bezplatné TV a rádiové programy v digitálnej kvalite. Signál je uchovávaný v digitálnej kvalite bez akýchkoľvek analógových medzivstupov, aby sa uchovala tá najvyššia kvalita.

 • Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré Vám umožnia vychutnávať si svet digitálnej hudby na prehrávači Philips. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky na cestách a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Zásuvky na zariadenia USB a karty SD pre prehrávanie fotografií a hudby

  Zásuvky na zariadenia USB a karty SD pre prehrávanie fotografií a hudby

  Vďaka maximálnej prenosnosti súborov si môžete vychutnávať pohodlie a zábavu pri dostupnosti väčšieho množstva hudby a fotografií cez zásuvky na zariadenia USB a karty SD.

 • Súčasťou balenia je cestovné puzdro

  Súčasťou balenia je cestovné puzdro

  Cestovné puzdro poskytuje kompletnú ochranu počas cestovania.

 • Vychutnajte si až 6 hodín nepretržitého non-stop prehrávania*

  Vychutnajte si až 6 hodín nepretržitého non-stop prehrávania*

  Tento prehrávač značky Philips sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 6 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Len pripojte napájací kábel a nabite prehrávač - je to veľmi jednoduché.

 • 10,2-palcová LCD TFT obrazovka s vysokým rozlíšením pre skvelé pozeranie

  10,2-palcová LCD TFT obrazovka s vysokým rozlíšením pre skvelé pozeranie

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Obrazovka Zero Bright Dot™ pre optimálnu kvalitu obrazovky

  Vychutnajte si obraz najvyššej kvality, ktorý neobsahuje otravné čierne body na LCD obrazovke. LCD displeje majú bežne nedostatky, ktoré sa v LCD priemysle nazývajú "jasné body". Obmedzený počet jasných bodov sa niekedy považoval ako nevyhnutný vedľajší efekt masovej produkcie LCD. Vďaka prísnym postupom kvality spoločnosti Philips, ktoré sa používajú pri našich prenosných DVD prehrávačoch, sa naše LCD displeje vyrábajú s nulovou toleranciou jasných bodov. Prenosné DVD prehrávače, ktoré sa dodávajú s garanciou Philips Zero Bright Dot™, majú garantovanú optimálnu kvalitu obrazovky.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DivX, DivX Certified a príslušné logá sú ochranné známky spoločnosti DivXNetworks, Inc. a používajú sa na základe licencie.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať