Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlý LCD monitor s najlepším pomerom cena/výkon

  Pomocou tohto modelu 190CW7 značky Philips, ktorý má rýchly čas odozvy, pohodlné a ľahko použiteľné dvojité DVI a VGA konektory typu všetko v jednom a je cenovo prístupný, budete mať zážitok z veľkej širokouhlej obrazovky so zážitkom z pozerania z viacerých uhlov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokouhlý LCD monitor

49 cm (19, 1”) širokouhlý, WXGA+ 190CW7CS/00 Nájsť podobné výrobky

Širokouhlý LCD monitor s najlepším pomerom cena/výkon

 • sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB je priemyselný štandard, ktorý zabezpečuje čo najdokonalejšiu zhodu medzi farbami, ktoré zobrazuje vaša obrazovka, a farbami na vašich výtlačkoch.

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • Veľká širok. obrazovka: IM, píšte maily a pozerajte videá na jednej obrazovke

  Širokouhlá obrazovka má väčší pomer strán na zobrazovanie väčšieho množstva zábavy alebo informácií. Viac sa zabavíte a vykonáte viacero úloh.

 • 5 ms rýchly čas odozvy

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • WXGA+, širokouhlý formát rozlíšenia 1440 x 900 pre ostrejší obraz

  WXGA+ alebo Wide Extended Graphics Array plus je norma, ktorá naznačuje schopnosť grafického monitora zobrazovať rozlíšenie až do 1440 x 900 pixelov a podporuje súbežné zobrazovanie viac ako jedného milióna farieb. WXGA umožňuje, aby monitory nepoužívali prekladanie, čím sa dosahuje lepší výkon zobrazovania a zvýšenú presnosť farieb.

 • Pre vašu bezpečnosť: kombinovaný letecký obal zabraňujúci horeniu

  Zmes PC/ABS plastu je najlepší a najodolnejší obalový materiál brániaci horeniu používaný v leteckom a automobilovom priemysle, ako aj v detektoroch požiaru. Spĺňa tie najprísnejšie protipožiarne normy.

 • Bezolovnatá obrazovka chráni životné prostredie

  Bezolovnaté obrazovky sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi štandardmi smernice Európskeho spoločenstva o Obmedzení používania nebezpečných látok (Restriction of Hazardous Substances (RoHS)), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok poškodzujúcich životné prostredie.

 • Spotreba energie nižšia než je priemer

  Na prevádzku zariadenia stačí menej elektrickej energie.

 • Jednodotykové ovládacie prvky jasu a kontrastu

  Pohodlne umiestnené tlačidlá na prednom rámčeku, ktoré zaisťujú jednodotykové nastavenie jasu a kontrastu.

 • Zabud. nap. zdroj odstraňuje potrebu externých adaptérov

  Napájací adaptér zabudovaný v zobrazovacom zariadení nahrádza externý napäťový adaptér, ktorý zaberá veľa miesta

 • Perfektné nast. obrazu jedným dotykom

  Tlačidlo automatického prispôsobenia obnovuje optimálne umiestnenie obrazovky, nastavenie fázy a hodín stlačením jedného tlačidla - bez navigácie pomocou ponuky na obrazovke a použitia ovládacích kláves.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať