LCD monitor

  LCD monitor

  inteligentná cesta k zvýšeniu produktivity

  Produktivita sa vypláca! Profesionáli sa spoliehajú na model 200P6IG s veľkou obrazovkou pre jeho schopnosť zobraziť obľúbené formáty videa. Ergonómia zvyšujúca výkon, konštrukcia bez obsahu olova a vzdialená správa aktív zabezpečuje najlepšie celkové náklady vlastníctva. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor

20" (51 cm), UXGA 200P6IG/00 Nájsť podobné výrobky

inteligentná cesta k zvýšeniu produktivity

 • UXGA, 1600 x 1200 rozlíšenie pre ostrý obraz

  V prípade grafických monitorov znamená rozlíšenie obrazovky počet bodov (pixelov) na celej obrazovke. Napríklad, obrazovka s 1600 x 1200 pixelmi je schopná zobraziť 1600 rozdielnych bodov v každom z 1200 riadkov, teda približne 2 milióny pixelov. To poskytuje lepší zobrazovací výkon a presné zobrazenie farieb.

 • Tri možnosti pre vstup signálu pre maximálnu flexibilitu zobrazovania

  Tri možnosti vstupu predstavujú prostriedok pre zobrazovanie digitálnych a analógových signálov. Monitor s tromi možnosťami vstupu obsahuje jeden konektor rozhrania D-Sub (VGA) a jeden konektor rozhrania DVI-I. Konektor rozhrania DVI-I prijíma digitálny alebo analógový signálový výstup cez voliteľný adaptér, čím dosahuje maximálnu flexibilitu zobrazovania a „poistenie“ pred zastaraním vášho monitora.

 • Čas odozvy zap.-vyp. 16 ms: lepší textový a grafický displej

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • Zobrazenie väčšieho množstva obrázkov a obsahu bez posúvania

  Oblasť zobrazenia je viditeľná časť obrazovky monitora dostupná pre zobrazenie dát.

 • Otáčanie obrazovky o 90 stupňov a inteligentná organizácia káblov

  Super Ergo je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja a zaručuje inteligentné usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor užívateľsky prívetivý a umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a uvoľňuje fyzické napätie pri celodennej práci. Obsahuje systém na inteligentné usporiadanie káblov, ktoré redukuje neporiadok a udržiava pracovné miesto čisté a profesionálne.

 • Zabudované reproduktory pre zvuk bez neporiadku na stole

  Reproduktory zabudované do zobrazovacieho zariadenia.

 • Stand-alone audio pre efektívnu sieťovú konferenciu

  Vstavaný rozšírený firmware, ktorý poskytuje audio výstup aj v prípade, že niet video vstupu.

 • Zobrazovanie s viacerých zdrojov videosignálu: S-Video a CVBS

  Zástrčky na prispôsobovanie vstupu signálu z dvoch zdrojov videosignálu: S-video a CVBS

 • Zobrazuje údaje z PC počas sledovania videa alebo televízneho programu v okne

  Funkcia PIP umožňuje sledovanie malého okna s videom alebo televíznym programom na zvolenej pozícii na veľkej obrazovke.

 • Kompatibilita so SmartManage umožňuje výhodný manažment založený na sieti LAN

  SmartManage je systém na monitorovanie, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zariadení a poskytovanie vzdialenej podpory užívateľom v obtiažnej situácii - to všetko cez sieť LAN.

 • Bezolovnatá obrazovka chráni životné prostredie

  Bezolovnaté obrazovky sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi štandardmi European Community Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok poškodzujúcich životné prostredie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať