Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlý LCD monitor

  Veľký štýlový širokouhlý displej pre domácu prácu s PC

  Príjemný veľký širokouhlý displej: Štýlový dizajn a celá rada inteligentných funkcií, ktoré zaistia úplne novú úroveň vynikajúceho výkonu obrazu pri sledovaní LCD s akýmkoľvek druhom obsahu spôsobia, že model 220CW9 bude predstavovať najlepší výber pre prácu s počítačom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokouhlý LCD monitor

22" (56 cm) širokouhlý, WSXGA+ 220CW9FB/00 Nájsť podobné výrobky

Veľký štýlový širokouhlý displej pre domácu prácu s PC

 • SmartImage: Optimalizovaný a používateľsky prívetivý zážitok zo zobrazenia

  SmartImage: Optimalizovaný a používateľsky prívetivý zážitok zo zobrazenia

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah, ktorý sa zobrazuje na vašej obrazovke. Na základe vami vybraného scenára technológia SmartImage dynamicky zdokonalí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon – a to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla.

 • Rýchly čas odozvy až 2 ms

  Rýchly čas odozvy až 2 ms

  Čas odozvy GtG je priemerný čas odozvy, ktorý trvá, kým pixel prejde z jednej polohy do druhej, čo predstavuje priemerný čas prechodu medzi viacerými sadami náhodných úrovní farieb. Rýchlejšie je lepšie: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, čo má za následok menej viditeľných rušení obrazu v zobrazení rýchlo sa pohybujúcich záberov. Čas odozvy GtG je dôležitým spôsobom zmerania kvality zobrazovania multimediálneho obsahu, ako napríklad filmov, videí a hier.

 • SmartContrast 12000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast 12000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia SmartContrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami.

 • TrueVision: Zobrazovací výkon laboratórnej kvality

  TrueVision: Zobrazovací výkon laboratórnej kvality

  TrueVision je testovacia a algoritmická značková technológia spoločnosti Philips, špičková v tomto odvetví, ktorá slúži na úpravu a jemné doladenie monitorov. Rozsiahly proces zaisťujúci maximálny zobrazovací výkon v súlade so štandardom, ktorý je štyrikrát prísnejší ako požiadavky systému Vista spoločnosti Microsoft, platí pre každý jeden monitor, ktorý opustí výrobnú halu - nielen pre niekoľko skúšobných vzoriek. Len spoločnosť Philips vynakladá také veľké úsilie, aby zabezpečila túto náročnú úroveň farebnej presnosti a kvality displeja na každom novom monitore.

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • Tlačidlo automatického formátu obrazu prepína medzi širokouhlým formátom a 4:3

  Tlačidlo automatického formátu obrazu prepína medzi širokouhlým formátom a 4:3

  Automatický formát obrazu Philips predstavuje tlačidlo, ktoré prepína z pomeru strán 4:3 na režim širokouhlej obrazovky a naspäť, aby sa prispôsobil pomer strán displeja vášmu obsahu, aby ste mohli pracovať so širokouhlými dokumentmi bez rolovania alebo zobraziť širokouhlé médiá v režime širokouhlej obrazovky a základný režim zobrazenia obsahu s pomerom strán 4:3 bez rušenia.

 • Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB umožňuje používateľom pohodlné pripájanie multimediálnych zariadení typu plug and play, napríklad pamäťových zariadení USB, fotoaparátu, prenosného pevného disku, webovej kamery, zariadenia PDA, tlačiarne a mnohých iných zariadení s podporou pripojenia USB. Prakticky umiestnený port USB 2.0 na monitore umožňuje prenos signálov rozhrania USB 2.0 do počítača. Upozorňujeme, že mnohé zariadenia, napríklad fotoaparáty alebo pevné disky, vyžadujú nezávislé napájanie, pretože ich požiadavky na napájanie sú vyššie, než môže zabezpečiť port USB na monitore.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Systém High-Bandwidth Digital Content Protection (HDCP) je systém na ochranu autorských práv zabudovaný do konektora DVI. Zabraňuje nepovolenému kopírovaniu obsahu chráneného autorskými právami. HDCP vám umožní prehrávať médiá s chráneným obsahom ako sú filmy a koncerty. Monitoruje signál a umožňuje zobrazenie len legálnych kópii obsahu, čím zabraňuje pirátstvu.

 • Bezproblémové ladenie zobrazovacieho výkonu s funkciou SmartControl II

  SmartControl II je softvér pre monitory s obrazovkovým grafickým rozhraním s jednoduchou obsluhou, ktoré vás prevedie nastaveniami jemného doladenia rozlíšenia, kalibrácie farieb a inými nastaveniami vrátane jasu, kontrastu, taktu a fázy, polohy, RGB, bieleho bodu a - na modeloch so zabudovanými reproduktormi - nastavením hlasitosti.

 • Lesklá povrchová úprava na zdokonalenie vašej dekorácie

  Atraktívna a elegantne upravená lesklá povrchová úprava, ktorá sa hodí k vašej dekorácii a doplní ju.

 • Vyhovuje norme o bezpečnosti a vizuálnej ergonomike TCO'06

  Monitory spĺňajúce normu TCO'06 vyhovujú ergonomickým, environmentálnym a zdravotným normám pre multimediálne displeje vytvorenú organizáciou TCO - Švédska konfederácia odborných pracovníkov. Norma TCO'06, ktorá je v súčasnosti najprísnejšia, sa vzťahuje na požiadavky pre vizuálnu ergonómiu pri multimediálnych displejoch, a to vrátane zdravotných hľadísk ako aj iných funkcií, ktorými sa vyznačujú displeje dobrej kvality. Technické údaje displeja spĺňajúceho normu TCO'06 musia dosahovať alebo prekračovať štandardy normy TCO'06 pre vizuálnu ergonómiu, emisie a úsporu energie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať