Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlý LCD monitor

  HDMI pre video s vysokým rozlíšením

  Zažite zábavu z médií s vysokým rozlíšením! Pomocou HDMI a SPDIF pre váš zážitok z vysokokvalitného digitálneho zvuku a videa vám tento model 220XW8 s veľkou širokouhlovou obrazovkou zabezpečuje vlastnosti vynikajúceho výkonu a výborného pohodlia. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokouhlý LCD monitor

22" (55, 9 cm) širokouhlý, WSXGA+ 220XW8FB/00 Nájsť podobné výrobky

HDMI pre video s vysokým rozlíšením

 • SmartImage: Optimalizovaný a používateľsky prívetivý zážitok zo zobrazenia

  SmartImage: Optimalizovaný a používateľsky prívetivý zážitok zo zobrazenia

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah, ktorý sa zobrazuje na vašej obrazovke. Na základe vami vybraného scenára technológia SmartImage dynamicky zdokonalí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon – a to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla.

 • SmartContrast: pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast: pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast je technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky upravuje farby a ovláda intenzitu podsvietenia, aby tak dynamicky zdokonalila kontrast pre digitálny obraz a vytvorila optimálny kontrast pre ešte viac zábavy pri pozeraní videa alebo hraní hier, pri ktorých sa zobrazujú tmavé farebné odtiene; keď zvolíte Ekonomický režim, kontrast sa upraví a podsvietenie jemne doladí, aby sa dosiahlo optimálne zobrazovanie bežných kancelárskych aplikácií a nižšia spotreba energie.

 • Optimalizujte čas odozvy pre rôzne potreby zobrazenia

  Optimalizujte čas odozvy pre rôzne potreby zobrazenia

  SmartResponse je exkluzívna technológia spoločnosti Philips, ktorá prispôsobuje čas odozvy potrebám aplikácie, čím poskytuje kratší čas odozvy pri hraní hier a pozeraní videa alebo sýtejšie farby pri prezeraní fotiek a statických obrázkov.

 • Inteligentné príslušenstvo na prispôsobenie a organizovanie pracovného priestoru

  Inteligentné príslušenstvo na prispôsobenie a organizovanie pracovného priestoru

  Inteligentné príslušenstvo SmartAccessory predstavuje inovatívne a priateľské riešenie pre jednoduché a flexibilné pripájanie periférnych zariadení, ako napríklad webovej kamery alebo písacích potrieb, na rám monitora, aby bol váš priestor úhľadný a zorganizovaný. Je vybavený multifunkčnými úchytkami s univerzálnym rozhraním, ktoré sa pripájajú k rámu monitora a pohybujú sa nahor a nadol alebo doľava a doprava, aby pojali celú radu pribalených alebo voliteľných držiakov pre statické malé periférne zariadenia, ako napríklad webové kamery, na pohodlné umiestnenie práce alebo osobných predmetov vo vašom zornom poli a na dosah rúk.

 • Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB umožňuje používateľom pohodlné pripájanie multimediálnych zariadení typu plug and play, napríklad pamäťových zariadení USB, fotoaparátu, prenosného pevného disku, webovej kamery, zariadenia PDA, tlačiarne a mnohých iných zariadení s podporou pripojenia USB. Prakticky umiestnený port USB 2.0 na monitore umožňuje prenos signálov rozhrania USB 2.0 do počítača. Upozorňujeme, že mnohé zariadenia, napríklad fotoaparáty alebo pevné disky, vyžadujú nezávislé napájanie, pretože ich požiadavky na napájanie sú vyššie, než môže zabezpečiť port USB na monitore.

 • Pripravené na HDMI pre prvotriednu kvalitu a video a audio v jednom kábli

  Zariadenie pripravené na HDMI obsahuje všetok požadovaný hardvér, aby prijímalo vstup multimediálneho rozhrania s vysokým rozlíšením (HDMI) a vysokokvalitné signály digitálneho videa a zvuku, ktoré sa spolu vysielajú cez jeden kábel z PC alebo akéhokoľvek počtu AV zdrojov, a to vrátane koncových prijímačov, DVD prehrávačov a prijímačov A/V.

 • Spoľahlivé pripojenie zvuku cez koaxiálny konektor SPDIF

  Koaxiálny kábel SPDIF je vysoko spoľahlivý spôsob pripojenia digitálneho zvuku.

 • Veľká širok. obrazovka: IM, píšte maily a pozerajte videá na jednej obrazovke

  Širokouhlá obrazovka má väčší pomer strán na zobrazovanie väčšieho množstva zábavy alebo informácií. Viac sa zabavíte a vykonáte viacero úloh.

 • ActiveBright pre jasnejšie a veľmi ostré farby

  ActiveBright poskytuje TV kvalitu s vysokým rozlíšením, pretože zobrazuje jasné, žiarivé a neuveriteľne ostré farby. Poskytuje široký pozorovací uhol, vynikajúci pre zobrazovanie multimediálnej zábavy.

 • Bezproblémové ladenie zobrazovacieho výkonu s funkciou SmartControl II

  SmartControl II je softvér pre monitory s obrazovkovým grafickým rozhraním s jednoduchou obsluhou, ktoré vás prevedie nastaveniami jemného doladenia rozlíšenia, kalibrácie farieb a inými nastaveniami vrátane jasu, kontrastu, taktu a fázy, polohy, RGB, bieleho bodu a - na modeloch so zabudovanými reproduktormi - nastavením hlasitosti.

 • Užite si multimediálny zážitok pomocou vstavaných reproduktorov

  Reproduktory zabudované do zobrazovacieho zariadenia.

 • Prehrávajte hudbu z externých zvukových zariadení aj pri vypnutom PC

  Zabudovaný rozšírený firmware, ktorý poskytuje zvukový výstup z externých zvukových zariadení vrátane kazetových prehrávačov, CD alebo MP3 prehrávačov aj v prípade, že niet video vstupu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať