LCD monitor, podsvietenie LED

  LCD monitor, podsvietenie LED

  Jednoduchosť monitora s pripojením USB

  Osloboďte sa vďaka novému monitoru USB od spoločnosti Philips. Na prenos digitálneho videa aj napájania do vášho monitora stačia porty USB 2.0 na prenosnom počítači a jediný kábel! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor, podsvietenie LED

S Line, 21, 5" (54, 6 cm), USB monitor 221S3UCB/00 Nájsť podobné výrobky

Jednoduchosť monitora s pripojením USB

Jediný kábel USB slúži na napájanie aj prenos videa

 • Okamžité zapnutie vďaka technológii diód LED

  Biele diódy LED sú zariadenia bez pohyblivých častí, ktoré sa rýchlejšie rozsvecujú do plného konzistentného jasu, a tým prinášajú kratšiu dobu spúšťania. Diódy LED neobsahujú ortuťové prvky, čo umožňuje realizáciu ekologickej recyklácie a likvidácie. Diódy LED umožňujú lepšie ovládanie stlmenia intenzity LCD podsvietenia, čím sa dosahuje výnimočne vysoký kontrastný pomer. Taktiež poskytujú výnimočnú reprodukciu farieb vďaka konzistentnému jasu po celej ploche obrazovky.

 • Jediný konektor USB 2.0 na prenosnom počítači na napájanie aj prenos videa

  USB monitor od spoločnosti Philips dokáže zobrazovať obsah a získavať energiu na napájanie priamo z portov USB vášho prenosného počítača pomocou jediného kábla USB. Nie sú potrebné žiadne ďalšie napájacie káble ani videokáble a vďaka mimoriadne nízkej spotrebe energie možno monitor pripojiť k prenosnému počítaču jednoducho pomocou jedného kábla.

 • Mimoriadne nízka spotreba energie

  USB monitor používa špeciálne podsvietenie LED s nízkou spotrebou energie, vďaka čomu môže jednoducho získavať energiu na napájanie z portov USB prenosného počítača. Jeho spotreba je približne 9 W, čo predstavuje len 50 % spotreby štandardného monitora rovnakej veľkosti.

 • Nastavenie výšky v rozsahu 70 mm pre ideálnu polohu pri sedení

  Kompaktná, ergonomická a jednoduchá základňa, ktorá sa môže nakloniť, otočiť a je výškovo nastaviteľná, takže každý používateľ môže monitor Philips umiestniť tak, aby dosiahol maximálny komfort sledovania a jeho efektívnosť.

 • Ekologický displej bez obsahu ortuti

  Monitory Philips s podsvietením diódami LED neobsahujú ortuť – jednu z najtoxickejších prírodných látok s neblahým vplyvom na ľudí i zvieratá. Tým dokážeme zaručiť ekologické zobrazovanie počas celej doby životnosti – od výroby až po likvidáciu.

 • Nakláňaním a otáčaním nastavíte ideálny uhol zobrazenia

  Funkcia sklonu a otáčania obrazovky je mechanizmus zabudovaný do podstavca, ktorý umožňuje nakláňať monitor dopredu alebo dozadu.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • V zriedkavých prípadoch nemusí byť napájanie z dvoch portov USB prenosného počítača dostatočné na prevádzku monitora. V takomto prípade je potrebné zakúpiť voliteľný adaptér DC.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať