LCD monitor s podsvietením LED

  LCD monitor s podsvietením LED

  Jednoduchosť s dokovacím displejom pre prenosné počítače

  Tento inovačný dokovací displej pre prenosné počítače umožňuje jednoduchú replikáciu portov. Rozšírte svoj pracovný priestor, pripojte svoje periférne zariadenia a získajte prístup na internet. To všetko pomocou jediného kábla SuperSpeed USB. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s podsvietením LED

Dokovací displej pre prenosné počítače, 23" (58, 4 cm), Full HD (1920 x 1080) 231P4QUPES/00 Nájsť podobné výrobky

Jednoduchosť s dokovacím displejom pre prenosné počítače

rozšírte obrazovku pomocou jediného kábla

 • Jediný kábel USB 3.0 pripojí prenosný počítač k displeju

  Jediný kábel USB 3.0 pripojí prenosný počítač k displeju

  Tento inovačný veľký displej Philips umožňuje jednoduchú replikáciu portov pre akýkoľvek prenosný počítač. Je obzvlášť vhodný pre najnovšie zariadenia typu Ultrabook s obmedzeným počtom konektorov, pretože obsahuje zabudovaný rozbočovač USB 3.0, konektor Ethernet a stereofónne reproduktory, vďaka čomu môžete prenášať video, zvuk a pripájať sa na internet alebo do siete intranet pomocou jediného kábla USB. Pomocou tohto špičkového pripojenia USB 3.0 alebo USB 2.0 typu Plug and Play môžete rozšíriť svoju pracovnú plochu pomocou zabudovaných technológií vášho prenosného počítača a displeja Philips a nemusíte sa trápiť s ťažkopádnymi nastaveniami rozlíšenia ani spleťou káblov.

 • Prístup ku všetkým periférnym zariadeniam, klávesnici a myši cez rozbočovač

  Prístup ku všetkým periférnym zariadeniam, klávesnici a myši cez rozbočovač

  Teraz môžete pripojiť voliteľnú plnohodnotnú klávesnicu a myš k rozbočovaču USB na tomto špičkovom displeji Philips a zvýšiť tak svoju produktivitu. Stačí pripojiť váš prenosný počítač k displeju pomocou jedného kábla USB a môžete hneď začať používať pripojené periférne zariadenia, ako napríklad externý pevný disk, kameru či jednotku USB, ako aj prehrávanie videa v rozlíšení Full HD, prehrávanie zvuku alebo internetové funkcie. Ak vám to vyhovuje, môžete naďalej používať aj klávesnicu a dotykový ovládač na vašom prenosnom počítači.

 • Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja aj praktické usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor používateľsky prívetivý, umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a dokáže zmierniť fyzickú námahu pri celodennej práci. Obsahuje systém na usporiadanie káblov, ktorý obmedzí neporiadok a udržiava pracovné miesto úhľadné a profesionálne.

 • Nízka výška rámu monitora od stola pre najpohodlnejšie čítanie

  Nízka výška rámu monitora od stola pre najpohodlnejšie čítanie

  Monitor Philips možno vďaka dômyselnému podstavcu SmartErgoBase znížiť takmer až na úroveň pracovného stola a dosiahnuť tak pohodlný uhol obrazovky na čítanie. Nízka výška okrajového rámu monitora od stola je dokonalé riešenie, ak pri práci na počítači používate okuliare s bifokálnymi, trifokálnymi alebo progresívnymi sklami. Tiež umožňuje používať monitor osobám rôznej výšky, ktoré si môžu nastaviť uhol a výšku presne podľa svojich potrieb. Výsledkom je menšia únava a námaha svalov.

 • Technológia IPS poskytuje plné farby a široké zorné uhly

  Technológia IPS poskytuje plné farby a široké zorné uhly

  Displeje IPS využívajú pokročilú technológiu, ktorá poskytuje výnimočne široké zorné uhly 178/178 stupňov, takže displej je možné sledovať z prakticky ľubovoľného uhla – dokonca aj v režime otočenia o 90 stupňov! Na rozdiel od štandardných panelov TN prinášajú displeje IPS mimoriadne svieži obraz so živými farbami, takže sú ideálne nielen na fotografie, filmy a prehľadávanie webu, ale aj na profesionálne aplikácie, ktoré po celú dobu vyžadujú presnosť farieb a konzistentný jas.

 • Funkcia PowerSensor ušetrí až 80 % nákladov na energiu

  Funkcia PowerSensor ušetrí až 80 % nákladov na energiu

  Technológia PowerSensor predstavuje zabudovaný snímač prítomnosti osôb, ktorý vysiela a prijíma neškodné infračervené signály a pomocou nich určuje, či je prítomný používateľ. Automaticky znižuje jas monitora, keď sa používateľ vzdiali od pracovného stola, čím znižuje náklady na energiu až o 80 percent a predlžuje životnosť monitora

 • 65 % použitých recyklovaných plastov s certifikáciou TCO Edge

  Certifikácia TCO Edge sa udeľuje produktom, ktoré prekonávajú existujúce programy ekologického označenia. Okrem prekročenia štandardných požiadaviek TCO táto certifikácia tiež znamená, že pri výrobe produktu sa používa minimálne 65 % použitých recyklovaných plastov, výrobok je energeticky efektívny, používa minimálne množstvo nebezpečných látok, dodáva sa v 100 % recyklovateľnom obale a je navrhnutý pre jednoduchú recykláciu. Môžete si byť preto istí, že tento monitor Philips je najlepším produktom v triede ICT, predstavuje prínos pre vás aj našu planétu a umožňuje vám učiniť environmentálne zodpovedné rozhodnutie pri kúpe IT produktov!

 • Telo bez použitia PVC-BFR

  Telo tohto monitora Philips neobsahuje žiadne brómované samozhasínacie prísady ani polyvinylchlorid (PVC-BFR)

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Na prepojenie prenosného počítača a displeja Philips odporúčame použiť pripojenie USB 3.0, aby ste dosiahli plynulé prehrávanie obrázkov, videa aj zvuku.
 • Niektoré činnosti, napríklad zdieľanie obrazovky, prúdový prenos videa online alebo prehrávanie zvuku cez internet, môžu mať vplyv na výkon vašej siete. Celková kvalita zvuku a videa závisí od vášho hardvéru, rýchlosti sieťového pripojenia a jeho výkonu.
 • Prenosný počítač, klávesnica a myš sú znázornené len na ilustráciu a nie sú súčasťou produktu.
 • Značka/obchodná známka „IPS“ a príslušné patenty týkajúce sa technológií patria ich príslušným vlastníkom.
 • Certifikát EPEAT Gold je platný len tam, kde spoločnosť Philips zaregistrovala daný produkt. Informácie o stave registrácie vo vašej krajine nájdete na stránke www.epeat.net.
 • Inteligentný čas odozvy predstavuje optimálnu hodnotu z testu GtG alebo GtG (BW).

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať