LCD monitor s funkciou SmartImage Game

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/242g5djeb_00/242g5djeb_00_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  LCD monitor s funkciou SmartImage Game

  Hranie hier pri 144 Hz

  Tento špičkový herný displej značky Philips vykresľuje obsah na obrazovke až 144-krát za sekundu, vďaka čomu si vychutnáte dokonale plynulý a brilantný obraz. Funkcia SmartFrame vám pomôže zvýrazniť konkrétnu časť obrazovky. A vďaka špeciálnym herným predvoľbám a inteligentnému ovládaču Smart Keypad máte vždy všetko pod kontrolou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s funkciou SmartImage Game

144 Hz, 24" (61 cm) 242G5DJEB/00 Nájsť podobné výrobky

Hranie hier pri 144 Hz

 • Obnovovacia frekvencia 144 Hz pre mimoriadne plynulý a jasný obraz

  Obnovovacia frekvencia 144 Hz pre mimoriadne plynulý a jasný obraz

  Vaše hranie je intenzívne a súťaživé. Požadujete displej s obrazom, ktorý je plynulý a bez akéhokoľvek oneskorenia. Tento displej Philips vykresľuje obsah na obrazovke až 144-krát za sekundu, čo je efektívne až 2,4-násobne rýchlejšie v porovnaní so štandardným displejom. Pri nižších rýchlostiach snímok sa môže zdať, že nepriateľ na obrazovke preskakuje z jedného miesta na druhé, a stáva sa z neho ťažší cieľ. S rýchlosťou snímok 144 Hz získate ten kritický zlomok sekundy, vďaka ktorému sa bude pohyb nepriateľa zobrazovať mimoriadne plynule – dokonalé na presné zacielenie. Vďaka ultra nízkemu oneskoreniu vstupu a úplnej eliminácii trhania obrazu pri prekresľovaní bude tento displej Philips vaším dokonalým partnerom pre hry

 • Technológia MHL pre zábavu s mobilným obsahom na veľkej obrazovke

  Technológia MHL pre zábavu s mobilným obsahom na veľkej obrazovke

  Mobile High Definition Link (MHL) je mobilné rozhranie pre zvuk a obraz na priame pripojenie mobilných zariadení a iných prenosných zariadení k obrazovkám s vysokým rozlíšením. Pomocou voliteľného kábla MHL môžete svoje mobilné zariadenie s podporou technológie MHL pripojiť k tomuto veľkému displeju od spoločnosti Philips a sledovať, ako vaše HD videá ožijú s plne digitálnym zvukom. Teraz si môžete na veľkej obrazovke vychutnávať vaše mobilné hry, fotografie, filmy alebo iné aplikácie a súčasne nabíjať svoje mobilné zariadenie, vďaka čomu sa vám nikdy nevybije batéria uprostred zábavy.

 • Herný režim SmartImage optimalizovaný špeciálne pre herných nadšencov

  Herný režim SmartImage optimalizovaný špeciálne pre herných nadšencov

  Nový herný displej Philips ponúka rýchlo prístupné nastavenia optimalizované špeciálne pre hráčov, ktoré ponúkajú viacero možností. Režim „FPS“ (strieľačky z vlastného pohľadu) zdokonaľujú tmavé prostredia v hre, vďaka čomu lepšie spozorujete skryté objekty. Režim „Preteky“ nastaví displej na najrýchlejší čas odozvy, vyššiu farebnosť a aktivuje ďalšie špeciálne úpravy obrazu. Režim „RTS“ (stratégie v reálnom čase) obsahuje špeciálny režim SmartFrame, ktorý umožňuje zvýraznenie konkrétnej oblasti a úpravu veľkosti a obrazu. Predvoľby Hráč 1 a Hráč 2 umožňujú uložiť osobne prispôsobené nastavenia podľa konkrétnych hier, vďaka čomu dosiahnete skutočne najlepší výkon.

 • Funkcia SmartFrame zvýrazní oblasť obrazovky, aby ste ľahšie spozorovali nepriateľov

  Funkcia SmartFrame zvýrazní oblasť obrazovky, aby ste ľahšie spozorovali nepriateľov

  Pomocou funkcie SmartFrame jednoduchšie spozorujete nepriateľov zvýraznením konkrétnej oblasti na obrazovke. Zvýšením zosilnenia úrovne RGB v zvolenej oblasti sa môžete lepšie sústrediť na danú časť obrazu, kde očakávate náhly pohyb nepriateľa. Veľkosť a obraz môžete tiež nastaviť podľa vašich preferencií. Táto funkcia je obzvlášť vhodná pre hry typu RTS – stratégie v reálnom čase.

 • Funkcia SmartSize umožňuje hrať pomocou rôznych formátov zobrazenia

  Funkcia SmartSize umožňuje hrať pomocou rôznych formátov zobrazenia

  Funkcia SmartSize vám umožňuje zmeniť zobrazenie tohto herného displeja Philips podľa potreby. Pomocou funkcie SmartSize môžete jednoducho prepínať medzi rôznymi formátmi zobrazenia. Teraz môžete flexibilne simulovať a trénovať hranie v rôznych formátoch pomocou jediného displeja.

 • SmartKeypad umožňuje rýchly prístup k herným predvoľbám

  SmartKeypad umožňuje rýchly prístup k herným predvoľbám

  SmartKeypad je špeciálne navrhnutý diaľkový ovládač, ktorý sa pripája k tomuto hernému displeju Philips. Umožňuje rýchly a pohodlný prístup k vašim herným predvoľbám 2 tlačidlami rýchleho prístupu, ktoré vám umožňujú uložiť a aktivovať dve nastavenia prispôsobené na hranie alebo iné účely. Pomocou ďalších funkčných smerových tlačidiel nahor a nadol môžete jednoducho priamo prehliadať ponuky na obrazovke a nastavenia.

 • SmartResponse s obnovou 1 ms pre rýchle hranie hier

  SmartResponse s obnovou 1 ms pre rýchle hranie hier

  SmartResponse je exkluzívna budiaca technológia Philips, ktorá pri zapnutí automaticky upraví časy odozvy podľa požiadaviek konkrétnej aplikácie, napríklad hier alebo filmov, ktoré vyžadujú rýchlejšie časy odozvy na dosiahnutie obrazu bez chvenia, časového oneskorenia a duchov.

 • Pripojenie SmartConnect pomocou konektorov HDMI, Display Port a Dual link DVI

  Tieto monitory Philips podporujú široké možnosti pripojenia, napríklad Dual link DVI, Display Port alebo univerzálny konektor HDMI, vďaka čomu si môžete vychutnať zvuk a video vo vysokom rozlíšení a bez kompresie. Možnosť pripojenia USB 3.0 zabezpečí mimoriadne rýchly prenos údajov a univerzálnu konektivitu. Bez ohľadu na zdroj, ktorý použijete, si môžete byť istí, že tento displej Philips je výhodnou investíciou, ktorú tak skoro ničím nenahradíte!

 • USB 3.0 umožňuje rýchly prenos údajov a nabíjanie smartfónov

  Technológia Super Speed USB 3.0 používa rýchlosť prenosu 5,0 gbit/s, čo je približne 10-krát rýchlejšie ako pri štandarde USB 2.0. Vďaka tomu výrazne znížite trvanie prenosu údajov, čo vám ušetrí čas aj peniaze. Vďaka vyššej kapacite, mimoriadne vysokej rýchlosti prenosu, lepšej správe napájania a špičkovému výkonu predstavuje USB 3.0 najnovší globálny štandard, ktorý vám umožní používať veľkokapacitné úložné zariadenia. Technológia Sync-N-Go sa postará o to, aby ste už viac nemuseli čakať na uvoľnenie kapacity prenosu. Vaša investícia do zariadení so štandardom USB 2.0 je tiež v bezpečí vďaka spätnej kompatibilite.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Tento displej Philips dokáže dosiahnuť obnovovaciu frekvenciu až do 144 Hz pomocou konektora Dual-link DVI a DisplayPort. Skontrolujte, či vaša grafická karta podporuje obnovovacie frekvencie 144 Hz a je aktualizovaná pomocou najnovšieho ovládača.
 • V prípade otázok o výkone pri obnovovacej frekvencii 144 Hz sa obráťte priamo na predajcu vašej grafickej karty.
 • Vyžaduje voliteľné mobilné zariadenie s certifikáciou MHL a kábel MHL (nie sú súčasťou balenia). Informácie o kompatibilite vám poskytne predajca vášho zariadenia MHL.
 • Úspora ErP v pohotovostnom režime/vypnutom stave neplatí pre funkciu nabíjania cez pripojenie MHL
 • Tento displej Philips má certifikáciu MHL. Ak sa však vaše zariadenie nepripojí alebo nefunguje správne, pozrite si najčastejšie otázky o vašom zariadení alebo požiadajte o pomoc priamo jeho výrobcu. Kvôli pravidlám výrobcu vášho zariadenia môže byť potrebné zakúpiť si konkrétny kábel alebo adaptér MHL od tohto výrobcu, aby zariadenie fungovalo

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať