LCD monitor s tech. NVIDIA G-SYNC™

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272g5dyeb_00/272g5dyeb_00_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  LCD monitor s tech. NVIDIA G-SYNC™

  Najplynulejší a najrýchlejší herný zážitok na svete

  Porazte protivníkov ako nikdy predtým. Herný monitor Philips 27" 272G5DYEB s technológiou NVIDIA G-SYNC™ odstraňuje trhanie a sekanie obrazu a poskytuje najplynulejší a najrýchlejší herný zážitok na svete. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s tech. NVIDIA G-SYNC™

G Line, 144 Hz, 27" (68, 6 cm) 272G5DYEB/00 Nájsť podobné výrobky

Najplynulejší a najrýchlejší herný zážitok na svete

Technológia NVIDIA G-SYNC™

 • NVIDIA G-SYNC™ na plynulé a rýchle hranie

  NVIDIA G-SYNC™ na plynulé a rýchle hranie

  NVIDIA G-SYNC™ je nová prelomová technológia displeja, ktorá prináša najplynulejší a najrýchlejší herný zážitok na svete. Synchronizácia obnovovacích frekvencií displeja s jednotkou GPU počítača so systémom GeForce GTX zaručuje revolučný výkon technológie G-SYNC™, ktorá odstraňuje trhanie obrazu a znižuje sekanie obrazu aj oneskorenie vstupu. Výsledkom je plynulé prehrávanie scén, ostrejšie zobrazovanie predmetov a skvelý herný zážitok s úchvatným obrazom a skutočnou výhodou na trhu.

 • Obnovovacia frekvencia 144 Hz pre mimoriadne plynulý a jasný obraz

  Obnovovacia frekvencia 144 Hz pre mimoriadne plynulý a jasný obraz

  Vaše hranie je intenzívne a súťaživé. Požadujete displej s obrazom, ktorý je plynulý a bez akéhokoľvek oneskorenia. Tento displej Philips vykresľuje obsah na obrazovke až 144-krát za sekundu, čo je efektívne až 2,4-násobne rýchlejšie v porovnaní so štandardným displejom. Pri nižších rýchlostiach snímok sa môže zdať, že nepriateľ na obrazovke preskakuje z jedného miesta na druhé, a stáva sa z neho ťažší cieľ. S rýchlosťou snímok 144 Hz získate ten kritický zlomok sekundy, vďaka ktorému sa bude pohyb nepriateľa zobrazovať mimoriadne plynule – dokonalé na presné zacielenie. Vďaka ultra nízkemu oneskoreniu vstupu a úplnej eliminácii trhania obrazu pri prekresľovaní bude tento displej Philips vaším dokonalým partnerom pre hry

 • SmartResponse s obnovou 1 ms na rýchle hranie hier

  SmartResponse s obnovou 1 ms na rýchle hranie hier

  SmartResponse je exkluzívna budiaca technológia Philips, ktorá pri zapnutí automaticky upraví časy odozvy podľa požiadaviek konkrétnej aplikácie, napríklad hier alebo filmov, ktoré vyžadujú rýchlejšie časy odozvy na dosiahnutie obrazu bez chvenia, časového oneskorenia a duchov.

 • NVIDIA Ultra Low Motion Blur pre plynulý dej

  NVIDIA Ultra Low Motion Blur pre plynulý dej

  V režime NVIDIA Ultra Low Motion Blur (ULMB) vyzerajú predmety v pohybe ostrejšie ako obyčajne aj pri vysokých obnovovacích frekvenciách, ako napr. 120 Hz.

 • NVIDIA 3D Vision Ready na podmanivé hranie hier

  NVIDIA 3D Vision Ready na podmanivé hranie hier

  Tento herný monitor Philips je monitor typu NVIDIA 3D Vision Ready. Zmeňte váš herný zážitok s podmanivou 3D technológiou vo vysokom rozlíšení 1 080p. Technológia NVIDIA 3D Vision™ 2 s okuliarmi si vás podmaní a zmení váš herný zážitok a filmy na 3D. Táto nová technológia prináša dvakrát ostrejší 3D obraz v porovnaní s bežnými 3D technológiami. Súprava NVIDIA 3D Vision™ Kit je v súčasnosti kompatibilná s viac ako 550 počítačovými hrami. *Pre podmanivý zážitok v 3D je potrebné kúpiť si NVIDIA 3D Vision 2 Kit. Pozrite si stránku http://store.nvidia.com/

 • SmartErgoBase pre maximálne herné pohodlie

  SmartErgoBase pre maximálne herné pohodlie

  Podstavec monitora SmartErgoBase poskytuje pohodlie ergonomického displeja a usporiadanie káblov. S nastaviteľnou výškou, sklopením, náklonom a otočením základne je monitor používateľsky prívetivý a ponúka maximálne pohodlie, ktoré zmierňuje únavu pri herných maratónoch, a systém na usporiadanie káblov obmedzuje neporiadok.

 • Pripojenie DisplayPort pre dokonalý obraz

  Pripojenie DisplayPort pre dokonalý obraz

  Rozhranie DisplayPort slúži na prepojenie počítača a monitora v digitálnej kvalite bez akejkoľvek konverzie. Má lepšie vlastnosti ako štandardný kábel DVI, podporuje káble s dĺžkou až 15 m a prenos údajov s rýchlosťou 10,8 Gb/s. Vďaka tomuto vysokému výkonu a nulovému oneskoreniu dosiahnete najrýchlejšie zobrazovanie a obnovovacie frekvencie – to všetko robí z rozhrania DisplayPort tú najlepšiu voľbu nielen na použitie v kancelárii alebo doma, ale aj na náročné hry a filmy, úpravu videí a mnoho ďalších činností. Súčasne zaručí vzájomnú kompatibilitu zariadení prostredníctvom rôznych adaptérov.

 • Superrýchly rozbočovač USB 3.0 šetrí čas rýchlym prenosom údajov

  Technológia Super Speed USB 3.0 používa rýchlosť prenosu 5,0 gbit/s, čo je približne 10-krát rýchlejšie ako pri štandarde USB 2.0. Vďaka tomu výrazne znížite trvanie prenosu údajov, čo vám ušetrí čas aj peniaze. Vďaka vyššej kapacite, mimoriadne vysokej rýchlosti prenosu, lepšej správe napájania a špičkovému výkonu predstavuje USB 3.0 najnovší globálny štandard, ktorý vám umožní používať veľkokapacitné úložné zariadenia. Technológia Sync-N-Go sa postará o to, aby ste už viac nemuseli čakať na uvoľnenie kapacity prenosu. Vaša investícia do zariadení so štandardom USB 2.0 je tiež v bezpečí vďaka spätnej kompatibilite.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Uistite sa, že počítač používa operačný systém Windows 7 alebo novší a grafickú kartu NVidia GeForce GTX650 Ti Boost CPU alebo novšiu a najnovší ovládač.
 • Režimy G-Sync, ULMB a režim obrazu 3D nepracujú paralelne. Ak je niektorý režim aktivovaný, zvyšné dva je potrebné deaktivovať.
 • Režim ULMB je možné aktivovať len pri frekvencii 85 Hz, 100 Hz a 120 Hz. Režim obrazu 3D je možné aktivovať len pri frekvencii 100 Hz a 120 Hz.
 • Pre kompatibilitu s technológiou G-SYNC™ je potrebné pripojenie DisplayPort a grafika NVIDIA. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.geforce.com/g-sync.
 • V prípade otázok o výkone pri obnovovacej frekvencii 144 Hz sa obráťte priamo na predajcu vašej grafickej karty.
 • Copyright 2014 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA G-SYNC a 3D Vision sú obchodné známky alebo registrované obchodné známky spoločnosti NVIDIA Corporation v Spojených štátoch a ďalších krajinách.
 • Softvér BATMAN: ARKHAM ORIGINS Copyright 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyvinuté spoločnosťami WB Games Montreal a Splash Damage. BATMAN a všetky postavy, ich charakteristická podoba a ostatné súvisiace prvky sú obchodné známky spoločnosti DC Comics Copyright 2013. Všetky práva vyhradené.
 • LOGO WB GAMES, WB SHIELD: ™ a Copyright Warner Bros. Entertainment Inc. (s13)

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať