LCD monitor s podsvietením LED

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/275c5qhaw_01/275c5qhaw_01_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  LCD monitor s podsvietením LED

  Monitor IPS a reproduktor Bluetooth v jednom

  Displej Philips Moda 2 v sebe spája úchvatný obraz a pohodlie systému reproduktorov Bluetooth v jednom elegantnom balení. Streamujte svoju hudbu a prijímajte hovory jednoducho prostredníctvom výkonného systému reproduktorov Bluetooth pre ešte bohatšie možnosti využitia. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s podsvietením LED

C-line, 27" (68, 6 cm), Full HD (1920 x 1080) 275C5QHAW/01 Nájsť podobné výrobky

Monitor IPS a reproduktor Bluetooth v jednom

bavte sa a komunikujte na svojom pracovisku

 • Displej AH-IPS poskytuje skvelý obraz so širokými pozorovacími uhlami

  Displej AH-IPS poskytuje skvelý obraz so širokými pozorovacími uhlami

  Displeje AH-IPS využívajú pokročilú technológiu, ktorá poskytuje výnimočne široké pozorovacie uhly 178/178 stupňov, takže displej je možné sledovať z prakticky ľubovoľného uhla. Na rozdiel od štandardných panelov TN prinášajú displeje AH-IPS mimoriadne svieži obraz so živými farbami, takže sú ideálne nielen na fotografie, filmy a prehľadávanie webu, ale aj na profesionálne aplikácie, ktoré po celú dobu vyžadujú presnosť farieb a konzistentný jas.

 • Full HD pre krištáľovo čistý a ostrý obraz

  Full HD pre krištáľovo čistý a ostrý obraz

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. Je plne nadčasová, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov, vrátane tých najnovších ako disky Blu-ray a moderných herných konzol HD. Spracovanie signálu je na tej najvyššej úrovni, aby podporovalo túto oveľa vyššiu kvalitu a rozlíšenie obrazu. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, s úžasným jasom a farbami.

 • Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí

  Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí

  Kvôli spôsobu ovládania jasu na obrazovkách s podsvietením LED si niektorí používatelia všimnú, že obrazovka bliká, čo spôsobuje únavu očí. Technológia Bez kmitania spoločnosti Philips prináša nové riešenie na reguláciu jasu a zníženie blikania na pohodlnejšie sledovanie.

 • Bluetooth pre bezdrôtové prehrávanie hudby a hovory

  Bluetooth pre bezdrôtové prehrávanie hudby a hovory

  Vychutnajte si slobodu, ktorú prináša bezdrôtová technológia Bluetooth. Rýchlo spárujte svoje mobilné zariadenie s Bluetooth reproduktorom na monitore a jednoducho prehrávajte svoju obľúbenú hudbu alebo ho použite na telefonovanie pomocou vášho hands-free telefónu.

 • Prúdový prenos hudby a videí a súčasné nabíjanie cez MHL

  Prúdový prenos hudby a videí a súčasné nabíjanie cez MHL

  Mobile High Definition Link (MHL) je mobilné rozhranie pre zvuk a obraz na priame pripojenie mobilných zariadení a iných prenosných zariadení k obrazovkám s vysokým rozlíšením. Pomocou voliteľného kábla MHL môžete svoje mobilné zariadenie s podporou technológie MHL pripojiť k tomuto veľkému displeju od spoločnosti Philips a sledovať, ako vaše HD videá ožijú s plne digitálnym zvukom. Teraz si môžete na veľkej obrazovke vychutnávať vaše mobilné hry, fotografie, filmy alebo iné aplikácie a súčasne nabíjať svoje mobilné zariadenie, vďaka čomu sa vám nikdy nevybije batéria uprostred zábavy.

 • Sklenený panel siahajúci od okraja k okraju a úzky rám pre bezchybný vzhľad

  Sklenený panel siahajúci od okraja k okraju a úzky rám pre bezchybný vzhľad

  Vďaka panelom, ktoré využívajú najnovšie technológie, sú nové displeje Philips navrhnuté naozaj minimalisticky – vonkajší okraj má hrúbku len približne 2,5 mm. Keď sa k tomu pridá 3,5 mm pás Black Matrix zabudovaný do panela, celkové rozmery rámu sa výrazne zmenšia, čím sa dosiahne minimálne vizuálne rušenie a maximálna pozorovacia plocha. Tento dizajn je veľmi vhodný na používanie viacerých displejov alebo spojených displejov pri hraní, grafickom dizajne a profesionálnych aplikáciách. S výnimočne úzkym rámom budete mať pocit, že používate jeden veľký displej.

 • Predvoľby SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavení obrazu

  Predvoľby SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavení obrazu

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu SmartImage dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

 • SmartContrast pre detaily hlbokých úrovní čiernej

  SmartContrast pre detaily hlbokých úrovní čiernej

  SmartContrast je technológia od spoločnosti Philips, ktorá analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky upravuje farby a ovláda intenzitu podsvietenia, aby tak dynamicky zdokonalila kontrast pre digitálny obraz a video alebo pri hraní hier, pri ktorých sa zobrazujú tmavé farebné odtiene. Keď zvolíte Ekonomický režim, kontrast sa upraví a podsvietenie jemne doladí, aby sa dosiahlo optimálne zobrazovanie bežných kancelárskych aplikácií a nižšia spotreba energie.

 • Výkonné 7 W reproduktory, pomocou ktorých si svoj obsah vychutnáte naplno

  Pár vysokokvalitných stereo reproduktorov zabudovaných do zobrazovacieho zariadenia. Môžu byť viditeľné pri ich nasmerovaní dopredu, alebo skryté po ich nasmerovaní nadol, nahor, dozadu atď. v závislosti od modelu a tvaru.

 • SRS WOW HD™ pre vzrušujúci a podmanivý zvuk

  Malé reproduktory na väčšine monitorov často vytvárajú nudný zvuk. Monitory Philips, ktoré sú špeciálne vyladené pomocou technológie SRS WOW HD™, premenia zvuk na podmanivý a vzrušujúci zážitok. Keď si vypočujete rozdiel, ktorý prináša technológia SRS, poviete len „WOW“.

 • Incredible Surround pre virtuálny 5.1-kanálový zvuk ako v kine

  Zvuková technológia Incredible Surround vytvára podmanivý viackanálový priestorový zvuk pomocou stereofónnych reproduktorov bez ohľadu na veľkosť miestnosti a bez použitia nevzhľadných káblov. Vytvára pôsobivý zvuk s virtuálnou konfiguráciou kanálov 5.1 pre podmanivý filmový zážitok a potešenie z hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Tento displej Philips má certifikáciu MHL. Ak sa však vaše zariadenie nepripojí alebo nefunguje správne, pozrite si najčastejšie otázky o vašom zariadení alebo požiadajte o pomoc priamo jeho výrobcu. Kvôli pravidlám výrobcu vášho zariadenia môže byť potrebné zakúpiť si konkrétny kábel alebo adaptér MHL od tohto výrobcu, aby zariadenie fungovalo
 • Vyžaduje voliteľné mobilné zariadenie s certifikáciou MHL a kábel MHL (nie sú súčasťou balenia). Informácie o kompatibilite vám poskytne predajca vášho zariadenia MHL.
 • Úspora ErP v pohotovostnom režime/vypnutom stave neplatí pre funkciu nabíjania cez pripojenie MHL
 • Úplný zoznam zariadení s podporou technológie MHL nájdete na adrese www.mhlconsortiun.org
 • Značka/obchodná známka „AH-IPS“ a príslušné patenty týkajúce sa technológií patria ich príslušným vlastníkom.
 • Inteligentný čas odozvy predstavuje optimálnu hodnotu z testu GtG alebo GtG (BW).

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať