s podporou vysokého rozlíšenia

  s podporou vysokého rozlíšenia

  Multimediálna obrazovka zrkadlového televízora

  Elegantne navrhnutý televízor, ktorý môžete zavesiť na stenu, je teraz realitou. Keď je vypnutý, je zrkadlom. Po zapnutí poskytuje najlepšiu kvalitu obrazu vo svojej triede pre vašu zostavu domácej alebo hotelovej zábavy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

s podporou vysokého rozlíšenia

30" (76 cm), displej LCD 30HM9202/12 Nájsť podobné výrobky

Multimediálna obrazovka zrkadlového televízora

S najnovšou LCD obrazovkou s vysokým rozlíšením

 • Unikátna technológia Miravision

  Používa špeciálny polarizačný kryt - dekoratívne zrkadlo, ktoré sa po zapnutí zmení na plne funkčný plochý televízor. Unikátne a štýlové.

 • Kompaktný a tenký dizajn sa hodí do každej izby

  Tento štýl dizajnu s dôrazom na kompaktný a tenký vzhľad, ktorý šetrí priestor a zmestí sa kdekoľvek.

 • Vysoko kvalitná obrazovka LCD WXGA, 1280 x 768 p

  WXGA displej LCD obrazovky s technológiou state-of-the-art vám poskytne vylepšené širokouhlé HD rozlíšenie 1280 x 768 pixelov. Vytvára žiarivé, svetelne ustálené progresívne riadkované obrazy s optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne vylepšený zážitok z pozerania.

 • Digital Crystal Clear pre jasný obraz ako v kine

  Digital Crystal Clear je balík inovácií obrazu, ktorý digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti. Je to ako sledovať obraz na živo v kine.

 • Digital Natural Motion pre plynulý pohyb v obraze

  Spoločnosť Philips vyvinula Digital Natural Motion, aby zabránila vzniku chvejúcich efektov, ktoré sú vidieť pri pohyblivých obrazoch. Digital Natural Motion odhaduje pohyb v obraze a opravuje efekty chvenia u vysielaných a nahrávaných filmových materiálov (napríklad DVD). Výsledkom je hladká reprodukcia pohybu a vynikajúca ostrosť.

 • Virtual Dolby Surround pre zvukový zážitok ako v kine

  Virtual Dolby Surround je technológia spracovania na zdokonalenie priestorových zvukových efektov, ktorá vytvára dojem efektu Dolby Pro Logic bez potreby ďalších zadných reproduktorov. Vďaka tomu sa úplne vnoríte do televízneho zážitku.

 • Jedinečné nové tenké reproduktory poskytujú lepší stereo výkon.

  Užite si vylepšenú vyváženosť zvuku a stereofónneho výkonu. Tenké reproduktory používajú patentovanú technológiu spájajúcu hi-fi a unikátne kužele reproduktora.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať